Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD

34 odpowiedzi na ten temat

#21 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 28 luty 2009 - 13:23

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD ta czerwona lampka daje rade:). Normalnie w kabinie w nocy jak w agencji towarzyskiej :)

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD Dzisiaj, 20:47
  •  

#22 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 28 luty 2009 - 18:00

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD Sa juz 2 opcje sprezarki Angielska ktora ciagle chodzi w ciagniku ale zato szybko pompuje. I polska troche gorsza ale mozna sobie rozlaczyc i miec swiety spokoj .
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#23 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 18:45

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD Witam. U mnie w NH bis 70-56 ( poprzednik albo bardziej uboga wersja TDD ) jest pneumatyka , nie wiem jakiej produkcji, ale z tyłu do gniazda jest podłączony taki krótki wąż i powietrze przez niego ucieka swobodnie. Nie wiem po co to jest bo ojciec to już 5 lat temu założył, niby coś wtedy sprężarka lżej ma czy coś.

#24 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 19:15

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD ja mam case jx80 ale to samo co nh tddgdy mielismy odbierac traktor ojciec zapytal sie mechanika jaką zalozyli sprezarke odpowiedzial ze austriacką ale my chcielismy polską a on twierdzi ze austriacka jest najlepsza bo jak napompuje do zbiornika na full to chodzi ale nie pompuje i muwil ze goscio przyjechal do nich z polska sprezarką i kazal im wymienic na austriacką bo z gurki dwa razy zachamuje i nie ma powietrza sprezarka nie zadanza pompowac... B)
Wielki fan case jx/new holland td

#25 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6298 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 kwiecień 2009 - 13:45

Wyjścia masz dwa: albo dokupić krajową ale nie wiem czy reszta będzie grać raczej odradzam, a skoro używasz ciągnika do transportu sporadycznie to zdejm pasek i tyle.Pozdrawiam

I to mnie cieszy bo sporo myslę nad ciągnikiem NH. Użytkuję ciapka i zetorka - w zetorze sprężarkę odłączam dźwignią a w ciapku zdejmuję pasek. Jeśli w NH da się zdjąć łatwo pasek to widzę że trzeba szukać takiego z austriacką sprężarką B)
Czy mając tę austriacką instalacja jest dwuobwodowa czy da się zamówić jednoobwodową?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#26 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 26 kwiecień 2009 - 14:39

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD Tak, nie mysl ze latwo zdejniesz ten pasek. Przed nim jeszcze idzie jeden od alternatora bodajrze:D, I Austryjackiej nie wylaczysz a polska sobie bierzesz i rozlanczasz. A tak szczerze to po co komu sprezara z kosmiczna wydajnoscia.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#27 Share newhollandt6

newhollandt6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 17 luty 2013 - 17:24

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD Panowi mam problem ze sprężarką w moim td80 cieknie jak jest włączona z pod koła napędzającego , czy miał już ktoś taki problem może u siebie, serwisu nie chcę wzywać bo za sam przyjazd zgarną 150zł , myślę że to uszczelniacz ale nie bardzo wiem jak koło napędzające zdjąć , do dam że jest to sprężarka chyba polska bo można ją wyłączyć i włączyć.

#28 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1683 postów

Napisany 17 luty 2013 - 19:50

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD pod tym kołem najprawdopodobniej jest uszzelniacz, u mnie też zaczyna coś tam wilgotne się robić ale do wycieku jeszcze daleko, koło ściągniesz bez problemu, gorzej będzie później dostać się do tego uszczelniacza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share newhollandt6

newhollandt6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 18 luty 2013 - 18:26

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD no i prawdopodobnie ten uszczelniacz jest nie szczelny , muszę sobie sprężarkę odkręcić od ciągnika i jakoś się za to zabrać ,wiosna się zbliża trzeba to zrobić bo jazda bez sprężarki z przyczepami jest po moich terenach nie bardzo bezpieczna,

#30 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1683 postów

Napisany 18 luty 2013 - 20:21

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD u mnie jest w miarę płasko ale bez hamulców w przynajmniej jednej przyczepie nie ruszam się z domu

#31 Share pablo18

pablo18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 23 sierpień 2013 - 11:31

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD Koledzy pytanko do sprężarki. Dziś chciałem za jej pomocą napompować koło i się okazało ze nic nie idzie. Czy coś trzeba przełączyć żeby pompowało ?

Już wszystko jasne :P przypadkiem nacisnąłem na hamulec i dzięki temu przełączyło się, tylko najpierw trzeba przykręcić waz a później parę razy nacisnąć na pedał .
Pozdrawiam :)

Edytowany przez pablo18, 23 sierpień 2013 - 14:21.

#32 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 09:52

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD Panowie wielka prośba . Kupiłem TL 100 z układem pneumatycznym z Pol Agra Płońsk zbudowanym w oparciu o sprężarkę FOS Łodź 601 17 975. Jest to sprężarka z załącznym sprzęgłem. Ciągnik kupiłem z uszkodzonym tym elementem a co za tym idzie pozakładane były inne paski. Kompletne sprzęgło kupiłem nowe i tu moja prośba - potrzebna jest fotka silnika z obu stron jak powinny iść paski (i jakie to paski) w w/w modelu z tą sprężarką. Chodzi mi o wszystkie paski - tj. klimy, alternatora, sprężarki, itd... Dzwoniłem do Pol Agry Płońsk to nie mają żadnej dokumentacji jak to było montowane - samo to świadczy o jakości montażu tych układów...

#33 Share dobruchowskiYT

dobruchowskiYT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 31 maj 2015 - 06:44

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD a po co ci ją wyłączać? niech sobie chodzi ta sprężarka.

#34 Share reazer

reazer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 08 październik 2016 - 09:55

Sprężarki w ciagnikach New Holland TDD Podpowie ktos jak zaloxyc pasek do sprezarki w td5050 bo stary pekl. Nie ma miejsca tam wogole;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 08 październik 2016 - 19:20

Miejsca niby między chłodnicą a wiatrakiem nie ma ale pasek założysz bez problemu ,przekładając przez ramiona wiatraka