Zaloguj się, aby obserwować  
johndeer6510

co myślicie o AMAZONE KE 303-170 ?

Polecane posty

siemka mam zamiar kupić zestaw uprawowo siewny amazone i nie wiem czy warto mam dość ciężkie ziemie mój ciągnik to john deere 6330 ma on 105 km i czy on nie będzie się męczył przy bronie aktywnej a może zamiast amazone polecicie jakieś innej firmy. z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Będzie sie męczył, Amazone robi dosyc masywne zestawiki takze zdecydowanie za dużo do JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakie modele proponujecie do niego żeby był aktywne i bierne które lepsze

 

a jakie modele proponujecie do niego żeby był aktywne i bierne które lepsze

 

oglądałem internet z ogłoszeniami zestawów i ukazał mi się zestaw uprawowo siewny AGRO-MASZ SN 300 co o nim powiecie cena do przełknięcia a może polecacie inne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Atari
      Witam, mam problem z montażem czujnika prędkości na koło ciągnika. Nie wiem ile zastosować magnesów. W instrukcji obsługi nie widziałem żadnej informacji na ten temat. 
      Chciałbym też wiedzieć jak później skalibrować sterownik.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez jondir989
      Orientuje się ktoś ile kosztuje rozsiewacz Amazone ZA-M 1001 profis z komputerem amatron 3? 
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
    • Przez tworek05
      Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?
    • Przez BELARUS820BX
      Witam wie ktoś jak ustawić siewnik amazone D4 typ 30 nie jest on mój tylko porzyczony i nwm jak ustawić to siewu owsa pomorze ktoś
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj