Zaloguj się, aby obserwować  
Ludzik

TMR- co później ?

Polecane posty

Ludzik    0

Witam mam problem. Kończę teraz gimnazjum i chcę dalej iść na technikum mechanizacji rolnictwa ale nie mam gospodarki. Może wiecie co można robić po skończeniu takiego technikum? Jakiej pracy szukać a może polecacie jakieś inne kierunki związane z rolnictwem. Nie ukrywam interesuję się majsterkowaniem i lubie prace na roli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Javciak    0

To, zależy jakie masz inne kierunki dostępne w okolicy. W TMRze będziesz się również uczył o podstawach rolnictwa, a wiadomo, że teoria teorią a najwięcej nauczysz się poprzez praktykę. W mojej okolicy w tmrze wszyscy szli na praktyki zawodowe do gospodarstw rolnych (co prawda zazwyczaj do siebie, ale ci co nie mieli gospodarstwa szli na praktykę do szkoły, albo po prostu na gospodarstwa rolne obcych.

 

Po technikum możesz iść na studia o kierunku bardziej sprecyzowanym, wedle twoich zaintersowań. Albo szukać pracy, jak nie w gospodarstwie rolnym to w jakimś zakładzie naprawczym. Zawsze masz więcej możliwości niż po ogólniaku (bo wtedy raczej tylko studia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzik    0

No w zasadzie na praktykę mógł bym iść bo u mnie na wsi jest jedno duże gospodarstwo (120ha).Dorabiam tam sobie w wakacje i mi się podoba ^^. Tam właśnie najbardziej zainteresowałem się rolnictwem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez waldek315
      witam zauważyłem że w jednym akumulatorze jest dziura w okolicach słupka wygląda jak by była wypalona akumulator ma ok. 4-5lat 6v w ciągniku są dwa różne aku ale o tych samych parametrach co mogło być przyczyną takiego uszkodzenie ciągnik nie odpala na tych akumulatorach jedynie jest przejście że światła świecą
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj