Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak podłączyc chwytak

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share IEA

IEA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 03 maj 2013 - 17:43

Jak podłączyc chwytak Witam posiadam ciągnik international z dwusekcyjnym turem faucheux na pompie boscha i chce kupic chwytak do bel i moje pytanie jak go podłączyc do pompy ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak podłączyc chwytak Dzisiaj, 22:58
  •  

#2 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3187 postów

Napisany 04 maj 2013 - 12:31

Jak podłączyc chwytak Jeśli masz ładowacz czołowy dwusekcyjny, to najpierw musisz zmienić rozdzielacz na 3 sekcyjny lub dołożyć jeszcze jedną sekcję. Jak już masz 3 sekcję prowadzisz przewody hydrauliczne zakończone gniazdami euro na przód ładowacza. Dopiero do nich wtykasz wtyczki euro i masz podłączony chwytak. Niemożliwe i bezsensowne jest podłączenie chwytaka pod pompę.

#3 Share IEA

IEA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 04 maj 2013 - 16:18

Jak podłączyc chwytak Aha no wiem o rozdzielaczu. Kupie jedną sekcje tylko na chwytak. A z czego zasilac go oleje gdzie podłączyc rozdzielacz ?? A mozna go pod wyjscie hydrauliczne ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Voo

Voo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisany 04 maj 2013 - 20:53

Jak podłączyc chwytak Możesz pod wyjscia hydrauliczne.Ustawiasz tylko wajhę jak do kiprowania i już masz zasilony rozdzielacz.A powrót z tego rozdzielacza połącz z powrotem tego co już masz.

#5 Share IEA

IEA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 05 maj 2013 - 09:59

Jak podłączyc chwytak No tak też myslałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kuar

kuar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 luty 2015 - 18:58

Jak podłączyc chwytak

Aha no wiem o rozdzielaczu. Kupie jedną sekcje tylko na chwytak. A z czego zasilac go oleje gdzie podłączyc rozdzielacz ?? A mozna go pod wyjscie hydrauliczne ??

Na trzecią sekcję weź zasilanie z siłowników od pochyłu ramki, podłącz to pod elektrozawór i dopiero z tego zaworu daj na siłowniki a drugie wyjście na trzecią sekcję.Zerknij na zdjęcie jak to jest rozwiązane. Możesz zmienić też joystick na taki z guziczkiem a jak nie to zwykły przełącznik elektryczny zamontuj na pulpicie i będziesz sterował chwytak też joystickem.

Załączone miniaturki

• 2014-09-19 11.20.35-1.jpg