IEA

Jak podłączyc chwytak

Polecane posty

IEA    0

Witam posiadam ciągnik international z dwusekcyjnym turem faucheux na pompie boscha i chce kupic chwytak do bel i moje pytanie jak go podłączyc do pompy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli masz ładowacz czołowy dwusekcyjny, to najpierw musisz zmienić rozdzielacz na 3 sekcyjny lub dołożyć jeszcze jedną sekcję. Jak już masz 3 sekcję prowadzisz przewody hydrauliczne zakończone gniazdami euro na przód ładowacza. Dopiero do nich wtykasz wtyczki euro i masz podłączony chwytak. Niemożliwe i bezsensowne jest podłączenie chwytaka pod pompę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IEA    0

Aha no wiem o rozdzielaczu. Kupie jedną sekcje tylko na chwytak. A z czego zasilac go oleje gdzie podłączyc rozdzielacz ?? A mozna go pod wyjscie hydrauliczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Możesz pod wyjscia hydrauliczne.Ustawiasz tylko wajhę jak do kiprowania i już masz zasilony rozdzielacz.A powrót z tego rozdzielacza połącz z powrotem tego co już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuar    0

Aha no wiem o rozdzielaczu. Kupie jedną sekcje tylko na chwytak. A z czego zasilac go oleje gdzie podłączyc rozdzielacz ?? A mozna go pod wyjscie hydrauliczne ??

 

Na trzecią sekcję weź zasilanie z siłowników od pochyłu ramki, podłącz to pod elektrozawór i dopiero z tego zaworu daj na siłowniki a drugie wyjście na trzecią sekcję.Zerknij na zdjęcie jak to jest rozwiązane. Możesz zmienić też joystick na taki z guziczkiem a jak nie to zwykły przełącznik elektryczny zamontuj na pulpicie i będziesz sterował chwytak też joystickem.

post-119162-0-22998200-1423072681_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      Jak w temacie,walczę z tym już dwa dni i lipa
      Potrzebuje podłączyć do TV widocznego na zdjęciu,kabel też mam.
      Dekoder jest dobry,bo w dużym TV działa bez problemu,a ten mały nic nie łapie żadnego sygnału z dekodera.
       

       

       

    • Przez traktor102
      Tak jak w temacie. Jak podłączyć zegar temperatury wody MTZ do C-360. Proszę o szybką odpowiedź.
    • Przez daro170225
      Witam, jak podłączyć sterownik prasy JD do zasilania? (gdy nie mam wtyczki w ciągniku) są 3 przewody, gruby czerwony przewód i gruby czarny przewód, trzeci przewód jest czerwony cienki i ma dwa zespolone przewody. Gdzie jest + a gdzie - ?
    • Przez rafall9607
      Witam mam problem z podłączeniem tego silnika tak naprawdę to nawet nie wiem czy nie jest spalony ale raczej jest dobry.
      Ktoś wie jak to podłączyć???
       

       
      Uploaded with ImageShack.us
       
       

       
      Uploaded with ImageShack.us
    • Przez Damian271
      Witam, Posiadam ciągnika deutz dx 85 i chcem do niego zamontować rozdzielacz, Posiadam dwa rozdzielacze od Bizona Z056, Problem polega na tym że nie wiem jak je podłączyć więc proszę o pomoc:) A jeszcze jedno w ciągniku nie działa jeden przewód od ciśnienia hydraulicznego

       
      Uploaded with ImageShack.us
       

       
      Uploaded with ImageShack.us
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj