Skocz do zawartości

Zdjęcie

JD3040 przedni napęd nie załącza się

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share henryBe

henryBe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 03 maj 2013 - 12:40

JD3040 przedni napęd nie załącza się Witam, czytałem o tym problemie na forum jednak wszyscy mają problem z rozłączeniem napędu. U mnie nie mogę go nawet włączyć. Cewka jest w porządku. Jaka może być tego przyczyna?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JD3040 przedni napęd nie załącza się Dzisiaj, 18:17
  •  

#2 Share deere2140

deere2140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 06 maj 2013 - 22:27

JD3040 przedni napęd nie załącza się Sprawdź dobrze przewód elektryczny który idzie od włącznika , my 2 lata jeździlismy na załączonym i się zużywał :( , byliśmy u różnych mechaników , a okazało się że kabelek nie łączył .
Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

#3 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 06 maj 2013 - 22:35

JD3040 przedni napęd nie załącza się Sprawdź ten przełącznik co nim odpalasz nie stacyjkę ale to od startera. Może być że tam coś nie łączy.

#4 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisany 07 maj 2013 - 05:35

JD3040 przedni napęd nie załącza się Przy jakichkolwiek problemach elektrycznych napęd byłby załączony, brak możliwości załączenia wskazuje prawdopodobnie na problem ze sprzegłem napędu, jeżeli jest na tarczach to prawdopodobnie tarczki sie skończyły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share deere2140

deere2140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 07 maj 2013 - 19:04

JD3040 przedni napęd nie załącza się Nie powiedzane , że nie , ale najpierw warto sprawdzić te najprostsze rzeczy.
Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

#6 Share ahten

ahten

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 09 listopad 2013 - 13:30

JD3040 przedni napęd nie załącza się

Dzisiaj zacząłem wykonywać orkę zimową i najpierw zauważyłem, że w moim jd 2140 nie działają mi półbiegi (tzw przyspieszacz),następnie po przejechaniu kilkunastu metrów zauważyłem, że przedni napęd także mi nie działa mimo, że świeci się kontrolka. Co może być przyczyną tego?

Nadmienię, że podczas siewu zbóż ozimych, miałem problem z podnośnikiem. Kończąc sianie na przed ostatnim nawrocie, opuściłem siewnik i ciągnik już go nie podniósł. Zaprowadziłem ciągnik do naprawy i po kilku dniach mi to zrobili. *Ale nie do końca tak jak było, gdyż w innych zakresach ciągnik podnosi) Od tego czasu zaorałem 1 ha pola (nie było problemów), a dzisiaj wyjeżdzając - zonk.

Moglibyście udzielić mi jakichś wskazówek jak to naprawić i czym to może być spowodowane?

Tematy połączone

Edytowany przez danielhaker, 24 czerwiec 2015 - 23:37.

#7 Share Massey38

Massey38

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 14:39

JD3040 przedni napęd nie załącza się Może mało oleju w układzie hydrauliki ? sprawdź stan .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share BenQ

BenQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 11:25

JD3040 przedni napęd nie załącza się Witam .Mam problem z wyciekiem oleju w John Deere 2140 z przedniego napędu.Olej wycieka tam gdzie jest przykręcona felga .Jak się do tego zabrać żeby niczego nie uszkodzić.Trzeba tylko uszczelkę wymienić ? Proszę o szybka odpowiedź..