henryBe

JD3040 przedni napęd nie załącza się

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
henryBe    0

Witam, czytałem o tym problemie na forum jednak wszyscy mają problem z rozłączeniem napędu. U mnie nie mogę go nawet włączyć. Cewka jest w porządku. Jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Sprawdź dobrze przewód elektryczny który idzie od włącznika , my 2 lata jeździlismy na załączonym i się zużywał :( , byliśmy u różnych mechaników , a okazało się że kabelek nie łączył .


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Sprawdź ten przełącznik co nim odpalasz nie stacyjkę ale to od startera. Może być że tam coś nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Przy jakichkolwiek problemach elektrycznych napęd byłby załączony, brak możliwości załączenia wskazuje prawdopodobnie na problem ze sprzegłem napędu, jeżeli jest na tarczach to prawdopodobnie tarczki sie skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Nie powiedzane , że nie , ale najpierw warto sprawdzić te najprostsze rzeczy.


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

Dzisiaj zacząłem wykonywać orkę zimową i najpierw zauważyłem, że w moim jd 2140 nie działają mi półbiegi (tzw przyspieszacz),następnie po przejechaniu kilkunastu metrów zauważyłem, że przedni napęd także mi nie działa mimo, że świeci się kontrolka. Co może być przyczyną tego?

Nadmienię, że podczas siewu zbóż ozimych, miałem problem z podnośnikiem. Kończąc sianie na przed ostatnim nawrocie, opuściłem siewnik i ciągnik już go nie podniósł. Zaprowadziłem ciągnik do naprawy i po kilku dniach mi to zrobili. *Ale nie do końca tak jak było, gdyż w innych zakresach ciągnik podnosi) Od tego czasu zaorałem 1 ha pola (nie było problemów), a dzisiaj wyjeżdzając - zonk.

Moglibyście udzielić mi jakichś wskazówek jak to naprawić i czym to może być spowodowane?

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BenQ    0

Witam .Mam problem z wyciekiem oleju w John Deere 2140 z przedniego napędu.Olej wycieka tam gdzie jest przykręcona felga .Jak się do tego zabrać żeby niczego nie uszkodzić.Trzeba tylko uszczelkę wymienić ? Proszę o szybka odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje
    • Przez Ogrodowa
      Witam mam pytanie odnośnie przedniego napedu do zetora 7211, czy moge zalozyc naped od 7245 na oponach 9,5/9-24 bo tyle sa 16,9-28 i moje pytanie czy to zgerywalo by sie  razem ze sobą??
    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd
       
    • Przez Ferdihubi
      Witam, jestem świeżakiem na af.pl szukałem i znalazłem odnośnie napędu ze nie można wyłączyć a mój problem z fergusonem 3060 autotronic 1987r mam taki ze podczas włączania przedniego napędu nie włącza się kontrolka na desce( bywało czasem tak ze podczas jazdy włączała się)  , elektrozawor sprawny(załącza napęd), zarowka w kontrolce tez sprawna , brakuje mi pomysłów gdzie szukać , poratuje ktoś pomysłem ? 
    • Przez AdamKryski
      Witam. W przeciągu 6lat w przednim napędzie  wymieliło mi  3 razy łożyska igielkowe, uszczelniacze obudowę tryb zebaty atakujący, wałek i wszystkie inne.... 3ci raz i tylko prawa strona!!!! Ręce mi już opadają.... 
      Opony przód  9,5-24 diagonalne
                     Tyl 14,9-28 radialne.
      Czy nie powinne  być z tylu 16,9-28 ??? Różnie piszą raz że 14.9 A raz że  16stki....
      Pomocy!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj