Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy Case Farmall a

71 odpowiedzi na ten temat

#1 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 03 maj 2013 - 10:45

Nowy Case Farmall a Witam.Czy może ma ktoś u siebie nowego farmalla a i może podzielić się opinią na jego temat.Osobiście interesuje mnie model 65 konny,silnik 3gary pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy Case Farmall a Dzisiaj, 02:00
  •  

#2 Share patyk86

patyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 06 maj 2013 - 16:43

Nowy Case Farmall a Również jestem zainteresowany opinią użytkowników

#3 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 06 maj 2013 - 20:16

Nowy Case Farmall a

Również jestem zainteresowany opinią użytkowników

Widocznie mało jeszcze się tych traktorów sprzedało,mój zamówiony we wrześniu czeka na odbiór i pewnie poczeka do żniw rzepaczanych wolę poczekać jeszcze te dwa miesiące niż pchać się w kredyt .POM-FARMASZ Farmall 65 ful wypas 99tys złnetto to dobra ?

#4 Share patyk86

patyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 07 maj 2013 - 13:05

Nowy Case Farmall a Myślę, że cena ok, mnie interesuje Farmalla A 85 lub 95. Jakie wrażenie na Tobie zrobił ten traktor, jeżeli już zamówiłeś to prawdopodobnie był przez Ciebie testowany?

#5 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 07 maj 2013 - 20:43

Nowy Case Farmall a

Myślę, że cena ok, mnie interesuje Farmalla A 85 lub 95. Jakie wrażenie na Tobie zrobił ten traktor, jeżeli już zamówiłeś to prawdopodobnie był przez Ciebie testowany?

Szczerze jeszcze go nie widziałem i nie testowałem to jeden z pierwszych traktorów tego modelu ,który zjechał do farmaszu jak się obrobię to skoczę go obejrzeć.Zaufałem marce mój 4 letni jxu śmiga aż miło ,myślę że i z małym nie powinno być problemów

#6 Share patyk86

patyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 07 maj 2013 - 21:04

Nowy Case Farmall a Również go nie widziałem, dealer z mojej okolicy miał otrzymać ten model końcem kwietnia. Czyli jesteś zadowolony z tej marki...

#7 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 07 maj 2013 - 21:26

Nowy Case Farmall a

Również go nie widziałem, dealer z mojej okolicy miał otrzymać ten model końcem kwietnia. Czyli jesteś zadowolony z tej marki...

Moje zdanie jest takie że każdy traktor można łatwo uszkodzić,dobrym przykładem jest mój sąsiad który do 2 letniego jonn deere wlał olej przekładniowy w bańki po środkach do mycia dojarki przewodowej .Po wlaniu zawartości tych baniek do prawie nowego traktora staneły wszystkie sprzęgła w skrzyni chodz jonh to traktor z górnej półki tego nie wytrzymał chwila nieuwagi drogo kosztowała.A co do case jak będziesz dbał tak będziesz miał mój 1600mh i zero problemów pozdrawiam

#8 Share patyk86

patyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 07 maj 2013 - 21:51

Nowy Case Farmall a W takim razie czekam na pierwsze opinie. Mamy zamiar kupić ten traktor na PROW, ale zapewne jakiś czas jeszcze poczekam. Pzdr

#9 Share o-sensei

o-sensei

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 maj 2013 - 14:38

Nowy Case Farmall a Sam jestem na etapie zakupu właśnie CASE Farmall A 95. Mój dealer już dzwonił kilka tygodni temu, że ciągniki dotarły na plac i są gotowe do odebrania. Bardzo mało informacji można znaleźć na ich temat, ale sprawiają wrażenie porządnych maszyn. Jak się uda to do końca tego tygodnia lub na początku następnego taki właśnie ciągnik będzie już stał na moim podwórku i będę mógł napisać nieco więcej na jego temat :)

#10 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 13 maj 2013 - 16:23

Nowy Case Farmall a Ja właśnie sobie u dilera pojeździłem nim :)
Opinia : Hmm........ nie dla mnie ,za niska kabina :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 27 maj 2013 - 20:53

Nowy Case Farmall a Witam.Farmall a 65 jest u mnie od piątku do dzisiaj zrobiłem na nim 10mh ,głównie chodzil z opryskiwaczem zawieszanym 1000l.Zadowolony jestem ze spalania a denerwuje dzwignia od wom,ręka zachacza o fotelik,i przełącznik kierunkowzkazu mógłby być bliżej po za tym jest ok :mellow:

#12 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 27 maj 2013 - 20:58

Nowy Case Farmall a JAk z wyciszeniem kabiny? Praca skrzyni? Rewers brałeś EH czy mechaniczny? Jak mechaniczny to lekko chodzi? Będę wdzięczny za odp. Bo też nad takim modelem rozmyślam.

#13 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 27 maj 2013 - 21:21

Nowy Case Farmall a

JAk z wyciszeniem kabiny? Praca skrzyni? Rewers brałeś EH czy mechaniczny? Jak mechaniczny to lekko chodzi? Będę wdzięczny za odp. Bo też nad takim modelem rozmyślam.

W kabinie cicho porównywalnie z jxu,skrzwnia pracuje lekko,rewers model 65 i 75 tylko mechaniczny do obsługi można szybko się przyzwyczajć więcej będziemy pisać w jak go bardziej poznam mam tylko nadzieję że traktor wyprodukowany w turcij nie okaże się gorszy od tego z włoch a tego na tą chwilę nie wiemy

#14 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1887 postów

Napisany 28 maj 2013 - 11:21

Nowy Case Farmall a A czasem nie jest tak jak z JX ze kabina z turcji a składany we włoszech? może to mylić bo turcja też składa całe ciągniki ale nie na nasz region. Mnie irytuje w JX że często o kierunek zachaczam rękom i się włącza bez potrzeby ale to może tylko ja tak macham rękoma. może tu już coś poprawili.

#15 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 28 maj 2013 - 19:03

Nowy Case Farmall a

Witam.Farmall a 65 jest u mnie od piątku do dzisiaj zrobiłem na nim 10mh ,głównie chodzil z opryskiwaczem zawieszanym 1000l.Zadowolony jestem ze spalania a denerwuje dzwignia od wom,ręka zachacza o fotelik,i przełącznik kierunkowzkazu mógłby być bliżej po za tym jest ok :mellow:

taki mały skrzat a beczke 1000l podnosi ciekawe

farmal 65 jest odpowiednikiem jx60? czy ma on może zmodernizowany wzmocniony podnośnik w porównaniu z jx

dominiku jaka jest szerokosc belki w twoim opryskiwaczu?? case jest stabilny nie podrywa mu przodu??

#16 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 28 maj 2013 - 20:22

Nowy Case Farmall a

taki mały skrzat a beczke 1000l podnosi ciekawe

farmal 65 jest odpowiednikiem jx60? czy ma on może zmodernizowany wzmocniony podnośnik w porównaniu z jx

dominiku jaka jest szerokosc belki w twoim opryskiwaczu?? case jest stabilny nie podrywa mu przodu??

Witam.Skrzat daje sobie bardzo dobrze radę z moim opryskiwaczem belka ma 15m a co do podnośnika to niewiem czy coś tu zmienili w porównaniu z jx a co do stabilności to jest optymalny ciężar z większym mogłby mieć problem .A jak ma się sprawa z zakupem 4512 mój szwagier użytkuje taki model od nowości i z tego co wiem to narzeka na brak wspomagania ipodnośnik jak co to mogę podać tobie numer tel to sobie pogadacie

#17 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 28 maj 2013 - 20:59

Nowy Case Farmall a 4512 raczej odada ciagnik ma pracowac w komunalce z maszynami napedzanymi silnikami hydraulicznymi a z tego co sie dowiedziałem ursus nie daje rady i ta wajcha od przełączenia podnośnik hydraulika porażka hehe i do tego wolna skrzynia
jesli sie trafi cekawy NH TD lub case jx60 to kto wie może sie skusimy

opryskiwacze mamy podobne- proximia daje rade po górach ciekawe jak by sobie poradził węższy i lekki case

Edytowany przez PROXIMAMICHAL, 28 maj 2013 - 21:13.

#18 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 20:31

Nowy Case Farmall a Mój farmall na 10mh podczas pracy z opryskiwaczem 1000l spalił 22l oleju napędowego opryskałem 19ha .Myślę że to dobry wynik,jak myśliciel

#19 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1673 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 11:00

Nowy Case Farmall a kurcze jak ty zrobiłeś 10 motogodzin przy pryskaniu 20 ha ??
ja mam jxa 60 i chodzi z opryskiwaczem 800 l do którego lekko mieści się 1000 litrów, do tego sam sprzęt warzy prawie 500 kg i daje sobie radę,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 20:25

Nowy Case Farmall a Jak nie wierzysz jak to zrobiłem to zapraszam do siebie na dalsze pryskanie ,muszę tylko poczekać za poprawą pogody

Dodaj odpowiedź