Zaloguj się, aby obserwować  
Niuch99

Co sądzicie o ciągniku Lamborghini ?

Polecane posty

MrMetkaJD    0

Powiedz kolego jaka jest jego cena sądze że lepszy jest John Deere 5100m za 203tyś brutto

 

Post nie na temat +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
First    5

@up

ty to chyba jesteś jasnowidzem, kolega w temacie nie podał nawet modelu Lamborghini, ani tym bardziej wyposażenia, a ty już uważasz, że JD będzie lepszy - coś mi się zdaje, że ktoś tu jest fanboyem John Deera ;)

 

Wracając do tematu to jaki model masz na myśli? R3 evo 100, R4 evo 100, czy jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalbili    1

mądre słowa kolego a z reszta john deere pali bardzo dużo

 

Post nie na temat +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

części do lamborghini również są bardzo drogę dla porównania rozrusznik do lambo R5 130 kosztuję 6 tyś zł, ale podaj o jaki dokładnie chodzi ci model ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie model rok itp są nam potrzebne bo może chodzi o lambo z 80 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuch99    0

@up

ty to chyba jesteś jasnowidzem, kolega w temacie nie podał nawet modelu Lamborghini, ani tym bardziej wyposażenia, a ty już uważasz, że JD będzie lepszy - coś mi się zdaje, że ktoś tu jest fanboyem John Deera ;)

 

Wracając do tematu to jaki model masz na myśli? R3 evo 100, R4 evo 100, czy jeszcze coś innego?

 

@up

ty to chyba jesteś jasnowidzem, kolega w temacie nie podał nawet modelu Lamborghini, ani tym bardziej wyposażenia, a ty już uważasz, że JD będzie lepszy - coś mi się zdaje, że ktoś tu jest fanboyem John Deera ;)

 

Wracając do tematu to jaki model masz na myśli? R3 evo 100, R4 evo 100, czy jeszcze coś innego?

 

Chodzi mi o serii r3 evo 100

 

No właśnie model rok itp są nam potrzebne bo może chodzi o lambo z 80 lat :P

 

nie, nowy, seria r3 evo 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolejny niski poziomem i nic nie wnoszący w forum temat.

 

Też tak uważam, jeżeli dalej będą tego typu odpowiedzi byle tylko nabijać posty, to temat będzie zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Steyr9094
      Witam jaki najlepszy olej do zwolnic i dyfra w ciągniku steyr 9094  1996r
    • Przez michnik12
      witam problem dotyczy tego że podczas podnoszenia tura on szarpie. w ciągniku zostały wymienione pompy , filtry od oleju.Jednak problem nadal został.
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów, mam do was pytanie, który z tych ciągników jest lepszym wyborem, pomijam fakt 4/6 cylindrow, jedynie chodzi o wytrzymałość, ciągnik to ciągnik taki do wszystkiego, przyczepa /przyczepy, rozsiewacz, opryskiwacz, wycinarka do kiszonki, rozrzutnik obornika - mały ale przy nim pracować będzie, może czasem przyczepa samozbierająca itp. Roczniki egzemplarzy to 2000 steyr i 2002 Lamborghini, wyposażenie steyr to skrzynia 40 km/h i przedni podnośnik, opony przod dobre tyl słabe, Lamborghini ma pneumatyke ,skrzynia 40km/h, podłokietnik do sterowania, komputer pokładowy, klimatyzację, i opony tyl dobre przód słabe. Zastanawia mnie tylko który ciągnik jest ze tak się wyrażę bardziej stabilny jakościowo  i jak to się mówi mądrzejszy. Zastanawia mnie co za silnik siedzi w tym lambo, bo steyr to sisu a Lamborghini ma już chłodzony powietrzem. Czekam na wasze spostrzeżenia z użytkowania tych ciągników, i opinii dotyczących eksploatacji i komfortu. Pozdrawiam 
    • Przez szczurek05w
      Mam problem co to może być przy klemie plusowej 

    • Przez Rabe
      witam mam problem z ustawieniem pomp w ciagniku lamborghini 1506dt silnik h1106 wiec od poczatku 
      silnik uległ zatarciu na 4 tloku został rozebrany szlif wału skrecony ustawione zawory nowa pompa oleju itd ,rozrzad to 2 koła zebate 1 wał korbowy (posiada znak 1 kropka ) 2 koło zebate wałka rozrzadu (znak 2 kropki )ustawienie zabek w zabek oczewiste inaczej sie nie da
      koło zebate walka rozrzadu ma mozliwosc niewielkiej regulacji na srubach lecz zostało załozone tak jak przed rozbiurka 
      dalej jest problem przy okazji remontu dałem do sprawdzenia pompy wtryskowe okazało sie  ze to złom (2 pompy miały 2 rodzaje tłoczków 9 i 10 do tego przyterte jak to mogło chodzic ????) pompy zregenerowane załozone po staremu na stare podkładki i silnik nie pali jeżeli już złapie to pochodzi pół minuty i gasnie przy czym kopci nie wchodzi na obroty
      doczytałem ze  poczaek wtrysku ustawia sie podkladkami regulujac odległosc pomp od wałka rozrzadu tu pytanie jak to zrobic czy ktos ma morze intrukcje do tych ciagnikuw lub l kiedys cos takiego robil prosze o pomoc
      co znalazłem koło pasowe ma 3 znaki pms ( to pewnie gmp) drugi to II 1* trzeci II 4*
       
       
       
       
       
       
       
      0
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj