Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca w niedzielę

335 odpowiedzi na ten temat

#301 Share jakobek

jakobek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 26 maj 2016 - 22:49

Praca w niedzielę Piotrp88 przyczyną była zimna woda użyta podczas upału ponieważ zawsze myje auto zimną. A co do piątku 13 to w tym dniu mój dobry kolega, sąsiad z którym razem się wychowałem miał poważny wypadek po czym zmarł. Nikogo nie zmuszam do swoich racji ale w te dni wstrzymuje się od prac niekoniecznych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Praca w niedzielę Dzisiaj, 11:26
  •  

#302 Share Plagrafi

Plagrafi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 27 maj 2016 - 02:40

Praca w niedzielę

taka propozycja skasujcie ten temat i po problemie bo jak widze te Wasze pierdoly jeden sie chwali ze jest bogaty drugi pisze ze w niedziele trzeba lezec z d*pa na kanapie nastepny ze ma pecha w niedziele, a w normalny dzien to problemow i wypadkow nie ma?

#303 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów

Napisany 27 maj 2016 - 04:56

Praca w niedzielę

Sam sie skasuj . O różnych zdaniach na dany temat słyszałeś ? :rolleyes:  Temat nie odpowiada ? - nie czytaj :P .

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#304 Share Marco82

Marco82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 27 maj 2016 - 14:20

Praca w niedzielę

Wczoraj szykowaliśmy kalafiory, 3 tyś sztuk do południa zeszło a potem cała reszta dnia w trasie ponad 200 km dostarczyć w jedną stronę, przez te procesje się przemieszczać było ciężko bo blokady przez straże i policje  ale dostarczone.  A potem grill ze znajomymi i biba do 3 w nocy. tak że czwartek jak najbardziej udany niby święto duże a nawet koło żywca na autostradzie kładli asfalt na drogę pracowali pełną parą przed długim weekendem. wiec sami widzicie że pewne prace muszą być zrobione w czasie inaczej idzie się w straty..

#305 Share Anetka1

Anetka1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 27 maj 2016 - 20:16

Praca w niedzielę

Kosił , to se kosił , ale Ty się tym ewidentnie szczycisz i chwalisz , próbujesz sugerować że stąd pochodzi źródło Twojego bogactwa . Ja tak przynajmniej to odebrałem . Zwykła kultura wymaga Moim zdaniem  tego , że jak większość narodu świętuje to inni mogli by zbyt mocno w tym nie przeszkadzać .

swiętują pod budką z piwem

#306 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1489 postów

Napisany 28 maj 2016 - 18:42

Praca w niedzielę

Wczoraj szykowaliśmy kalafiory, 3 tyś sztuk do południa zeszło a potem cała reszta dnia w trasie ponad 200 km dostarczyć w jedną stronę, przez te procesje się przemieszczać było ciężko bo blokady przez straże i policje  ale dostarczone.  A potem grill ze znajomymi i biba do 3 w nocy. tak że czwartek jak najbardziej udany niby święto duże a nawet koło żywca na autostradzie kładli asfalt na drogę pracowali pełną parą przed długim weekendem. wiec sami widzicie że pewne prace muszą być zrobione w czasie inaczej idzie się w straty..

Mus to mus dobrze że w nocy tego grila mieliście bo to co teraz dodają do tych wędlin to w dzień spożywać by się nie dało a i % zmieniają smak :P :P ;)

#307 Share Tomek42

Tomek42

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 29 maj 2016 - 07:42

Praca w niedzielę

No a ja dziś idę po obiedzie na pole ,dojdę do czosnku a tam trzeba obrywać pędy kwiatostanowe , znając życie to zostanę tam do wieczora :) 

#308 Share AleksanderX

AleksanderX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 29 maj 2016 - 07:50

Praca w niedzielę

Ja tez chyba na pole /w kościele nie byłem/no to poszukam na polu boga i pomodlę się przy pracy Myslę że tyle samo boga w kościele co na polu i mnie usłyszy

#309 Share Marco82

Marco82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 29 maj 2016 - 23:47

Praca w niedzielę

Mus to mus dobrze że w nocy tego grila mieliście bo to co teraz dodają do tych wędlin to w dzień spożywać by się nie dało a i % zmieniają smak :P :P ;)

Kiełbasa pochodzi od lokalnego producenta po 26,99 który kupuję świnki chowane na ziemniakach i resztkach obiadu przez 6-9 miesięcy tak że nie wiem czy tam coś "dziwnego" dodaje bo surową można ze smakiem jeść i robi profesjonalnie nie żaden papracz  a % swojskie wino z drzew które rosną przy gospodarstwie  4 lata temu robione w balonie w tunelu dogrzewane :) tak że spokojnie wiemy jak konkretnie grilować a nie jakieś odpady z biedronki. Dodam że po takim grilu wstajemy pełni energii a nie skacowani i przytłoczenii.

Edytowany przez Marco82, 29 maj 2016 - 23:49.

#310 Share AleksanderX

AleksanderX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 01 czerwiec 2016 - 20:48

Praca w niedzielę

Jakoś nie zauważyłem by w biedronce sprzedawali odpady i  nie wiem na jakiej podstawie tak sadzisz słowa należy ważyc by nie obrażać innych a wtedy inni będą cie szanowc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1489 postów

Napisany 02 czerwiec 2016 - 07:58

Praca w niedzielę

Masz rację to są tylko produkty gorsze jakościowo przeznaczone dla ludzi gorzej sytuowanych ;) :P :P

#312 Share sebstantu

sebstantu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 02 czerwiec 2016 - 14:03

Praca w niedzielę

biedronka nie niektóre produkty lepszej niż kerfury i tesco

#313 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 02 czerwiec 2016 - 19:48

Praca w niedzielę

w niedzielę tak jak i w tygodniu zapierdol,pod gesem

#314 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 12 czerwiec 2016 - 09:39

Praca w niedzielę Rolnik caly czas musi pracowac nie zaleznie czy niedziela czy zwykly dzien lub wieksze swieto.Niektore prace w niedziele mozna sobie odpuscic ale gdy sie ma hodowle to swietowania nie ma.

#315 Share icek1

icek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1076 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 10:23

Praca w niedzielę

powinno się wprowadzić karę więzienia za handel i prace w niedziele .Całe szczęście że już w sejmie sa takie propozycje :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

c

#316 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 10:30

Praca w niedzielę

Zabronić pracy bo co? bo większość ludzi w PL to zadeklarowani katolicy? Kto chce lub musi to pracuje, szczególnie na gospodarstwie z hodowlą.

Jak chcesz to niech zabronią pracy np w elektrowni i zobaczymy jak będziesz żyć bez prądu, neta i bieżącej wody  :P  i tak w każdą niedziele 

Edytowany przez Pigmei, 12 czerwiec 2016 - 10:38.

#317 Share icek1

icek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1076 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 12:03

Praca w niedzielę

kiedyś ludzie nie mieli pradu i sobie radzili ale w niedziele nie praciwali

#318 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 12 czerwiec 2016 - 13:47

Praca w niedzielę Pigmei najwieksi katolicy i ci rzekomo mocnej wiary sa najgorsi.Wszystkich krytykuja a swojego postepowania nie widza,ze sami tacy idealni a daleko im do tego.zamiast pokazywac tym ze sie jest lepszym to samemu trzeba zmieniac siebie.Zeby tez miec to nie narzekac co kto musi albo ze sie nie wiedzie lecz robic cos w tym kierunku aby sie polepszylo.Samo nic sie nie stanie i nie przyjdzie.Pracuje wiele ludzi,ale niektore prace mozna odlozyc na inny dzien.

#319 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 14:00

Praca w niedzielę

juz druga niedziele susze siano, w tamta po poludniu burza zalala, a w ta jak na razie ladnie, za chwile jade przewracac. a poza tym leze bykiem .

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 17 czerwiec 2016 - 14:24

Praca w niedzielę

kiedyś ludzie nie mieli pradu i sobie radzili ale w niedziele nie praciwali

to na uj ci prąd ??jak kiedyś nie mieli i żyli,

a ja uważam że jestem wolnym człowiekiem i bedę pił kiedy będę chciał i ile będe chciał