Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca w niedzielę

335 odpowiedzi na ten temat

#281 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 26 maj 2016 - 10:23

Praca w niedzielę

A są tacy ? Może odpoczywają co 8 dni B) ?

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Praca w niedzielę Dzisiaj, 05:27
  •  

#282 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 26 maj 2016 - 10:32

Praca w niedzielę

Chyba co 365 dni.... hhehehe

#283 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 26 maj 2016 - 10:39

Praca w niedzielę

A ja w kościele nie byłem. Ale uszanuję Wasze uczucia religijne,będę sobie po cichutku kosił trawę wokół domu.

Ooo , jak miło z Twojej strony B) . Kosiarka pewnie spalinowa 64dB ? :P

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#284 Share stefan8244c2

stefan8244c2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 maj 2016 - 12:40

Praca w niedzielę

Ja w niedzielę robię tylko w żniwa i siano. Dzisiaj święto duże ale nie wiem czy nie pojadę łąki przewrócić pająkiem pogoda jest ale planuję jutro zebrać 1.5ha

#285 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 26 maj 2016 - 14:08

Praca w niedzielę

Ja podobnie w Niedzielę tylko żniwa ;) I to dopiero po sumie  :rolleyes:

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#286 Share AleksanderX

AleksanderX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 26 maj 2016 - 14:49

Praca w niedzielę

do kościoła to wy na pewno jeździcie autami a co to za roznica jak pojeżdzicie w niedziele ciągnikiem po łące

#287 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 26 maj 2016 - 18:09

Praca w niedzielę

No niby nie niedziela więc lecę pryskać pszenicę...plan na dzisiaj - 3 x 2500L ;)

#288 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 26 maj 2016 - 18:21

Praca w niedzielę

A jutro pewnie do banku :o ;)

#289 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 26 maj 2016 - 18:25

Praca w niedzielę

A gdzie tam - Jutro mu opryskiwacz licytują i jak dzisiaj nie opryska to już później nie będzie czym :) :rolleyes:

ZETOR TEAM

#290 Share jacek3773

jacek3773

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 26 maj 2016 - 19:15

Praca w niedzielę

jak mówili dziadkowie ,, niedzielna praca w g... się obraca>> no chyba że siła wyższa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3380 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 26 maj 2016 - 19:33

Praca w niedzielę

Nie  sądźcie a nie  będziecie  sądzeni 

Pilnujcie  swojej d*py  , a nie  zazdrościcie innym że  mają dużo  ha i nie  mogą  sie  obrobić .

Ktoś  chce  robic - to niech  robi  , inny chce leżeć- to niech leży .

Człowiek ma  wolną  wolę , kim  jesteście żeby  mu  ją  odbierać   :P

Święta racja!!!!

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#292 Share jakobek

jakobek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 26 maj 2016 - 21:00

Praca w niedzielę Wystarczy zaplanować sobie tak tydzień aby nie pracować w niedziele wyjątkiem mogą być żniwa, pewnego razu myłem auto ojcu w niedziele był upał tato się uparł to umyłem gdy zobaczyłem pękniętą przednią szybe powodem była użyta zimna woda. Od tego czasu wyleczyłem się z prac niekoniecznych w niedziele.

#293 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 26 maj 2016 - 21:16

Praca w niedzielę

2 x 2500L zrobione w pszenicy i plan nie wykonany do końca bo rosa. Czasami są takie sytuacje że nie da się czekać. Terminy , zaplanowane inne prace , większe areały , konieczność oprysków w nocy....można by wymieniać jeszcze długo. A takie ocenianie innych jest co najmniej dziecinne. Nie robicie zakupów w niedzielę , nie chodzicie do kina,restauracji....? Tam też ludzie racują w niedzielę.

widzę że z tymi aureolami to większość z was może się w bramy niebiańskie nie zmieścić :).

A gdzie tam - Jutro mu opryskiwacz licytują i jak dzisiaj nie opryska to już później nie będzie czym :) :rolleyes:

;)    o mnie i mój opryskiwacz się nie martw. Ale widze że chyba coś cię musi boleć. No nic , jakoś trzeba z tym żyć.....

A jutro pewnie do banku :o ;)

Jutro do banku? Nie bardzo rozumiem żart....ale faktycznie jutro muszę konto sprawdzić bo przelewy powinny wejść na konto:) 

#294 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 26 maj 2016 - 21:33

Praca w niedzielę

Się nie martwię ,tylko współczuć mogę . B)  No boli Mnie - lewy bok od leżenia dzisiaj , chyba przekręcę się na prawy . B)  Za jakiś czas zrozumiesz że na koniec i tak po podobnym kawałku ziemi dostaniemy :rolleyes: .

ZETOR TEAM

#295 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 26 maj 2016 - 21:45

Praca w niedzielę

Aha...to Ciebie martwi to że Ty leżysz a ja musze robić...Nie ma strachu , rano zrobiłem grykę później świętowałem z rodziną - tzn zabrałem rodzinę na obiad do restauracji i spędziliśmy wspólnie czas a wieczorem prysnąłem część pszenicy. Jutro i w sobotę dokończę a w niedzielę jadę na tydzień do Sopotu - wtedy sobie odpocznę.

Każdy ma inny sposób - ja sobie nie wyobrażam przeleżenia całej niedzieli czy innego święta....rowery,motor,rodzina,restauracja,znajomi... - ja tak wolę spędzać czas a nie leżeć odłogiem. Inna sprawa że w ciągu tygodnia też miewam dzień wolny jak nie mam zajęcia w gospodarstwie - teraz rzadziej ale już zima to kilkumiesięczny urlop spędzony z dzieckiem i na gotowaniu "obiadków" żonie ;). Taki urok bycia rolnikiem.

#296 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 26 maj 2016 - 22:00

Praca w niedzielę

Litości , bo z zazdrości pęknę :P :D . Ale jaja . :lol:  A Ja wolę wolne w święta , i jak żona Mi gotuje , a bara -bara spontanicznie  , a  nie według napiętego harmonogramu :P :D . Nie imponujesz Mi jakoś :( .

ZETOR TEAM

#297 Share piotrp88

piotrp88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 26 maj 2016 - 22:19

Praca w niedzielę

Ooo , jak miło z Twojej strony B) . Kosiarka pewnie spalinowa 64dB ? :P

Nie do końca, ale Bóg chciał żebym skosił to zielsko.

Wystarczy zaplanować sobie tak tydzień aby nie pracować w niedziele wyjątkiem mogą być żniwa, pewnego razu myłem auto ojcu w niedziele był upał tato się uparł to umyłem gdy zobaczyłem pękniętą przednią szybe powodem była użyta zimna woda. Od tego czasu wyleczyłem się z prac niekoniecznych w niedziele.

To powodem pęknięcia była zimna woda czy praca w niedzielę?

A gdybyś tak umył w piątek 13?

A gdybyś oplótł samochód czerwoną wstążką?

#298 Share stefan8244c2

stefan8244c2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 maj 2016 - 22:20

Praca w niedzielę

No i tak jak mówiłem przewróciłem siano jutro jak nie będzie padać prasuję jak zajechałem na łąki to oprócz mnie 5 osób przewracało. Tyle roboty na dzisiaj wiadomo obrządek swoją drogą samo się nie zrobi czy to balota przywieźć czy TMR mieszać. A reszta dnia święto a to w telewizorze obejrzeć wyjść na spacer do zboża zajrzeć.

#299 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 26 maj 2016 - 22:27

Praca w niedzielę

Litości , bo z zazdrości pęknę :P :D . Ale jaja . :lol:  A Ja wolę wolne w święta , i jak żona Mi gotuje , a bara -bara spontanicznie  , a  nie według napiętego harmonogramu :P :D . Nie imponujesz Mi jakoś :( .

No może nie pękaj bo nie ma czego zazdrościć ale chodzi o to że każdy ma inny plan na życie. Jeden lubi leżeć a drugi nie. Jeden świętuje kiedy ktoś mu każe a drugi robi sobie święto wtedy kiedy chce i może. 

Ja też mam takich w sąsiedztwie co niemal jadem plują jak widzą że maszyny w niedzielę wyciągam , ale sami nie widzą że ich świętowanie najczęściej kończy się nachlaniem z kolegami pod sklepem. Zaiste , chwalmy Pana.

A wracając do tematu : co mam być zrobione ma być zrobione i nie ważne czy to piątek czy niedziela. Czytam że kolega trawę kosił - no i bardzo dobrze skoro mu to pasowało - 100 razy wolałbym żeby ktoś kosił w niedzielę po południu niż jak trafi się jakiś dureń koszący na tygodniu o 6 rano.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 26 maj 2016 - 22:36

Praca w niedzielę

Kosił , to se kosił , ale Ty się tym ewidentnie szczycisz i chwalisz , próbujesz sugerować że stąd pochodzi źródło Twojego bogactwa . Ja tak przynajmniej to odebrałem . Zwykła kultura wymaga Moim zdaniem  tego , że jak większość narodu świętuje to inni mogli by zbyt mocno w tym nie przeszkadzać .

Edytowany przez zetorki12, 26 maj 2016 - 22:42.

ZETOR TEAM