Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 3070 co się dzieje z autotronicem....?

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 15:44

MF 3070 co się dzieje z autotronicem....? winny czujnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 3070 co się dzieje z autotronicem....? Dzisiaj, 13:12
  •  

#22 Share Grzesiek95

Grzesiek95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 08:42

MF 3070 co się dzieje z autotronicem....? Witam. Mam problem ze MF 3070 świeci mi się kontrolka ta taka zębata z dwiema kroplami w środku i nie świecą się te kontrolki od żółwia i zająca czasami zmieni na żółwia albo zająca a czasami nie wymieniłem olej i filtr zaledwie 3 tygodnie temu i nie idzie kręcić kierownicom

#23 Share Agroelektronix

Agroelektronix

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 22:17

MF 3070 co się dzieje z autotronicem....? prawdopodobnie pompa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share kola89

kola89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 czerwiec 2015 - 07:55

Witam 

Podłączę się pod ten temat, ponieważ mam podobny problem. Po tym jak wymieniłem tarczę hamulcową w prawej zwolnicy, wymieniłem filtr i zalałem nowym olejem, po wciśnięciu sprzęgła przed odpaleniem nie świeci się kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni biegów. Po zgaszeniu też nie, zapala się tylko ta od przedniego napędu.

Wszystkie funkcje z niskiego obiegu działają (napęd, WOM, wspomaganie, żółw/zając itd.) Żarówkę oczywiście sprawdziłem jest dobra. Podczas remontu unoszona była kabina z tyłu i odkręcane prawe schodki żeby było lepsze dojście (tam obok są różne kabelki może to ma jakiś związek?) Być może słabo odpowietrzyłem układ hamulcowy bo nie wiem jak (mam instrukcje napraw ale nie bardzo rozumiem jaki wąż powrotny trzeba zamknąć <punkt 27 z rozdziału 6K01 podpunkt C>)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share witek88

witek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 18 czerwiec 2015 - 08:45

Jak na moje to kwestia elektryki, często kable przy kompie się ukruszają od wtyczki, znaczy z biegiem lat są zaśniedziałe, osłabione i przy ruszeniu nimi potrafią odpaść.