Polecane posty

proximaplus    11

Witam wszystkich,mam do was pytanie,mianowicie delikatnie blokuje mi lewe koło tzn.jakby hamulec nie odbijał,gdzie szukać rozwiązania tego problemu?? Dziękuje z góry za odp


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forterraturbo   
Gość forterraturbo

Mam głupie pytanie czy to przednie czy tylne koło .Jeśli tylne to najprawdopodobniej masz zapowietrzone hamulce . Mieliśmy to samo w Forterze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Podczas hamowania wciska dźwignię obok zwolnicy ale,po zwolnieniu pedału dźwignia nie odbija i wtedy blokuje lewe tylne koło,musze ją odciągać montażówką wtedy odbije i nie blokuje. Odpowietrzałem kilka razy,powietrza nie widać na odpowietrzniku tylko czysty płyn.


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a czy to przypadkiem nie jest wina recznego ??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie tez tak bylo w proximie z tylu tez blokowalo kolo i jest to spowodowane tym ze jak myjecie ciagnik myjka cisnieniowa to nie trzeba lac woda z tylu po cylinderkach bo po kilku miesiacach lub latach one rdzewieja bo sa na wierzchu u mnie tak bylo i raz rozpialem hamulec i nacisnalem jedna strona to tak mi zablokowalo ze nie odbil wogole nie moglem jechac i bardzo sie nagrzewala pochwa z tylu przy jezdzie na sile na malych biegach bo na duzych wogole sie nie dalo jechac bo dusilo ciagnik ,trzeba wymienic cylinderek jest on pod siedzieniem trzeba zdemontowac siedzienie i ta wykladzine i kupic nowy najlepiej obydwa naraz wymienic na nowe bo ja wymienilem jeden a zaniedlugo drugi stanal i musialem znowu rozbierac a troche roboty jest ,wiec tu lezy przyczyna zardzewial cylinderek od wody od mycia ,ja teraz jak myje to nskladam worek nylonowy na kazdy i maly cisnieniem myje zeby nie zrzucic worka i poki co dwa lata jezdze i jest spokoj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez meld102
      Witam. Mam problem ze swoją proxą. Mianowicie słynne świecące się C i piszczenie. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o kodzie błędu - 3 razy zółw I raz żółw II. Przepracowane ma 800mtg chodzi bez tura. Problem pojawił się znikąd. Dzień wcześniej tretowała pryzmę, drugiego wywoziłem obornik. Na kolejny odpalam i błąd. Co do kalibracji też nie wiem jak to się robi, nigdzie nie mogę znaleźć takich info, na przeglądzie stwierdzili, że nie brak robić i nie pokazali. Wie ktoś może jak to się robi? I spis tych błędów może ma?
    • Przez ursusikc330m
      Mam pytanie czy wyciągał ktoś już chłodnice cieczy silnika z Zetora Proximy Plus 110?Lekko się rosi gdzieś od góry i nie wiem czy się może przetarła o coś czy może puściła gdzieś na zgrzewie,albo może spróbować wsypać jakiegoś uszczelniacza i zobaczyć co się będzie działo
       
    • Przez adamek1942
      Witam czy stosował ktoś z was filtry tej marki w swoich zetorach?? bo dostałem tego jako zamiennik oryginalnego zetorowskiego.
    • Przez seat1Leon
      witam stoje przed wyborem zetor proxima 8541 plus 2010r, a proxima 90 2014r ktora bedzie mniej awaryjna
    • Przez seat1Leon
      Witam,co sadzicie o proximie 90 z 2013roku ma przepracowane 400mth ,na co zwrocic uwage przy kupnie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj