Zaloguj się, aby obserwować  
jankes123

samsung galaxy mini 2 blokada prywatnosci

Polecane posty

jankes123    6

czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

wiesz co, to jest tel na andku, więc jako taką niekoniecznie musi posiadać, ale poszukaj:

a) ustawienia => zabezpieczania

B) poszukaj w Google Play aplikacji pozwalającej na założenia hasła.

 

ogólnie sms to jest w androidzie aplikacja, więc pewnie jest jakaś aplikacja, dzięki której będziesz mógł chronić swoje dane.

ale i tak najlepiej ustawić blokadę na tel i już


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Możesz ustawić sobie kod albo własny wzór po którym musisz przesunąć palcem aby odblokować telefon.


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez agronomek
      mam masseya 6180 i ciągnie tylko 30km/h bo na 4 biegu .nie dziala power shift- jak go odblokowac? z gory dziekuje:)))
    • Przez piotrek007
      witam mam MF 8110 i przestał mi dziłac podnośnik, blokada mostów ,WOM ale działa mi przedni naped a pól biegi te A B C D moge jedynie znieniać po wyciśnieciu sprzegła przewody i kostki spryskałem WD40 i bezpiecznik ok i nie wiem cio mogło sie stać pomocy dziekuje za odp
    • Przez PawelJ
      Witam. 
      Potrzebuję pomocy w związku z problemem z blokadą w mf 235. Włączyłem blokadę na wstecznym biegu- tzn. ciągnik się zagrzebał wcisnąłem sprzęgło wcisnąłem blokadę i jechałem w tył. po kilku sekundach coś strzeliło - taki krótki mocny trzask. Od tego czasu blokada nie chce się włączyć  :mellow: . Pedał wciska się lekko, teoretycznie nie słychać też żadnych niepokojących dźwięków z obudowy mostu, przez chwilę tylko było słychać tak jakby jakiś element we wnętrzu miał luz  ale teraz jest spokój. Co mogło się stać? Może ma ktoś rysunek budowy tego modułu w ciągniku? 
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Rollermix
      Witajcie, rok temu stałem się szczęśliwym posiadaczem MF 255. Od samego początku zmagam się z wolnym opuszczaniem podnośnika, regulacja nie działa. Czasem jak się pchnie wajchą przód tył to szybciej opadnie, ale to czasem. Teraz przy orce siewnej okazało się, że blokada nie działa, pedał wchodzi w podłogę, a reakcji żadnej. I jeszcze takie pytanie odnośnie ciśnienia opon tylnych wraz z kompletem obciążników, wie ktoś ile powinno być?
    • Przez DawidWsik
      Witam mam problem ponieważ gdy włączę blokade to tylko jedno tylne koło zamieli. Przednie blokuje dobrze. Ciągną oby dwa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj