makeciam

Case 845 XL opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
makeciam    0

Witam, poszukuję informacji o Case 845 XL, chętnie przeczytam wszystko, od użytkowania po awaryjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invincible    0

Mamy od półtora roku

Kupiony okazyjnie jakieś 15tys poniżej ceny rynkowej, jeszcze case international, 89r

Jak na razie bez większych problemów. Na starcie wymienione pierścienie i czujnik ciśnienia oleju, trochę zabawy z elektryką- nie działały wszystkie kontrolki, jakieś pierdoły w skrzyni, bo reduktor nie chciał współpracować

Mam na kołach 13,6 24, 16,9 34. Dość zwrotny i szybki, za szybki jak na wiejskie drogi

Mimo upływu lat lepszy uciąg niż jx90, które kilku sąsiadów sobie zafundowało.

Wadą jak dla mnie jest brak oryginalnej sprężarki i słaba pompa hydrauliczna, trochę za wolno podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IEA    0

Posiadm takowego ponad rok jak dla mnie super ciągnik. Zamieniłem go za U902 i różnica była ogromna w samym komforcie pracy. Co wymieniłem ? Chłodnice koncówki wtryskiwaczy.Nie moge jednak zrobic kierunkowskazów:/ Pracuje mnie jako większy ciągnik do cięższych prac Zaletą napewno jest spalanie wygoda cicha kabina co mi sie nie podoba to trochę mały skręt i słaba amortyzacja kabiny ale tak to poleciłbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszwik    0

W posiadaniu od jakiś 5 lat, oprócz wymiany olejów żadnych awarii, może poza tymi spowodowanymi przez warunki pracy. Raz w wysokiej trawie wjechałem na kawał gruzu i pogięła się osłona wałka 4x4. Simmeringi w przednim moście zaczynają lekko puszczać, ale to raczej nic strasznego. Simmering przy WOMie zaczął lać olejem po uderzeniu kamienia spod kosiarki bijakowej. No i ostatnio zaczął palić bezpieczniki od napędu. Poza tym... Genialny jak na moje potrzeby. Kosiarka na wysięgniku ok 900 kg i przód ma jeszcze co ciągnąć. Mocy pod dostatkiem, tylko wymieniać oleje na czas i lać rzepak do baku :D

 

Ps. ma ktoś pomysł co może być przyczyną palenia bezpiecznika od napędu na przód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio35    1

Podpinam się do tego posta bo mowa tu o czujniku oleju. Chcę go sprawdzić ale nie mogę go zlokalizować mam tura założonego i ciężko dopatrzeć. Podajcie mniej więcej okolice która strona. Mam nadzieje że nie jest drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimonx    0

Witam, 

czy zakładał ktoś sprężarkę do 845 xl jeśli takie jakie są to koszty?

z góry dziękuję za odpowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj