Polecane posty

agrorobert    53

Witam!

 

Proszę was o poradę ponieważ zakup ciągnika to nie taka prosta sprawa...

Wybieram miedzy:

Massey Ferguson MF 6612 120km

Fendt 412 125km

Deutz Fahr 5120 P 122km

 

DF jest najtańszy ale i za to mam z serwisem najlepiej (blisko serwis) można kupić zamienniki niektórych części co wychodzi o wiele taniej (czasem nawet półowy nie kosztują co orginał) mam już jednego DF więc wiem. Jestem ciekaw czy MF-a i Fendt-a można kupić zamienniki, raczej wątpię? Spalanie praktycznie takie same...

Pracował będzie na 60ha ziemi jako główny ciagnik (pług, agregat podorywkowy, rozrzrutnik obornika, belarka)...

post-54044-0-78406600-1367001681_thumb.jpg

Edytowano przez agrorobert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMetkaJD    0

Witam!

 

Proszę was o poradę ponieważ zakup ciągnika to nie taka prosta sprawa...

Wybieram miedzy:

Massey Ferguson MF 6612 120km

Fendt 412 125km

Deutz Fahr 5120 P 122km

 

DF jest najtańszy ale i za to mam z serwisem najlepiej (blisko serwis) można kupić zamienniki niektórych części co wychodzi o wiele taniej (czasem nawet półowy nie kosztują co orginał) mam już jednego DF więc wiem. Jestem ciekaw czy MF-a i Fendt-a można kupić zamienniki, raczej wątpię? Spalanie praktycznie takie same...

Pracował będzie na 60ha ziemi jako główny ciagnik (pług, agregat podorywkowy, rozrzrutnik obornika, belarka)...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolego nietrafiłeś bierz koniecznie za te pieniążki john deere 6125r a z pewnością go pokochasz palecam ci John Deere najlepsza firma a serwis jest rewelacyjny zawsze ci pomogą a z DF różnie bywa znajomemu założyli sprawę w sondzie za to że zgłosił popsucie ciągnika najpierw przyjechali niedali rady naprawić 10 razy serwisowany w ciągu 100mth! Dlatego nie polecam ale powiem tak! Nie Mam Ja takiego ciągnika u cb są inni serwisanci i pewnie inny dealer więc nie gadam to twoja decyzja mówię ci że Ja Bym wybrał JD mam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarpen12    1

Ja także polecam JD. Mam model 6130R i spalanie jest do zaakceptowania. Przy lekkiej robocie spala 6l/h. Przy orce 16l/ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

Ja osobiście poleciłbym Ci fendta 412 jeździłem nim i powiem że ta skrzynia vario to normalnie cudeńko :D ogólnie dobry ciągnik sporo pozytywnych opinii o nim słyszałem o niskim spalaniu komforcie pracy idt itp. Oczywiście jeśli masz na niego fundusze, a co do Massey Ferguson MF 6612 to też miałem okazję popracować nim trochę i się rozczarowałem ;/ skrzynia jest jak dla mnie bardzo nieprzyjemna zmiany biegów to niedopracowane są mocno, jedynie bardzo przyjemnie i intuicyjnie hydrauliką się zarządza ale w porównaniu do fendta to znacznie odbiega jakością wykończenia oraz komfortem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Chyba wezme DF mial bym 4 ciagniki 60, 80, 100, 120km wiec te hektary starczy mi DF. Mam juz 2 DF wiec wezme i 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwerty_7    3

Ile za takiego Deutz`a w podstawowej wersji trzeba zapłacić ? Brutto. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie
       
       
      Pozdro dla całego AF ;D
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj