Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem sąsiad

62 odpowiedzi na ten temat

#61 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 21:56

problem sąsiad Ja tam zgłaszałem sąsiadowi, żeby wyciął gałęzie od strony mojego pola. Sąsiad pośmiał się, powiedział żebym wyciął i do niego przyniósł. Ostatecznie powycinaliśmy wszystko, co wisiało za naszą miedzą. Sąsiad pokrzyczał, postraszył i dał spokój.
Z drugim mam taki problem, że na skraju jego działki jest wytyczona droga i ta droga zarasta krzaczorami. On po swojej działce jeździ jak chce i gdzie chce, a drogi nie ma ochoty czyścić. Mówi żebym ja to czyścił. Czy on ma obowiązek wycięcia krzaczorów? Działka za drogą należy do nadleśnictwa.

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem sąsiad Dzisiaj, 15:05
  •  

#62 Share zochosia87

zochosia87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Siema, jestem Zosia z Krakowa, a w moim awatarze widnieje Krowa :P Na serio to nudze się bo szukam pracy i zakładam sobie konta na różnych portalach. Lubie czytać książki a czasem w weekend zaimprezować ze znajomymi

Napisany 03 marzec 2014 - 00:11

problem sąsiad ehhh, sąsiedzkie zatargi... :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 08:39

problem sąsiad

Z drugim mam taki problem, że na skraju jego działki jest wytyczona droga i ta droga zarasta krzaczorami. On po swojej działce jeździ jak chce i gdzie chce, a drogi nie ma ochoty czyścić. Mówi żebym ja to czyścił. Czy on ma obowiązek wycięcia krzaczorów? Działka za drogą należy do nadleśnictwa.

On nic nie musi wycinać, jeśli mu nie przeszkadza. A jak Ty chcesz mieć dobry dojazd to napisz pismo do nadleśnictwa że jeśli oni nie wytną to Ty to zrobisz.