Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pieniądze

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Franke

Franke

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 16:05

Pieniądze Muszę uzbierac ok. 400 zł w przeciągu miesiąca. Macie może jakieś pomysły.
Pomóc sąsiadom nie pójdę ponieważ razem z bratem i mamą prowadzimy gospodarstwo i zawsze jakaś robota w domu jest.
Z góry dzięki za propozycje.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pieniądze Dzisiaj, 00:21
  •  

#2 Share Voo

Voo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 16:27

Pieniądze Zbieraj złom,sprzedaj kilka bel z sianokiszonką i masz 4 stówki :D A tak poważnie to właśnie poszukaj czegoś na sprzedaż.Najlepiej coś starego im starsze tym lepsze.Ksiązki,obrazy,malowidła,kołowrotek,maszyna do szycia,sierpy,stare naczynia itd. To co dla ciebie jest starym śmieciem dla innych może być towarem którego szukali dłuższy czas.Tak kiedyś kolega zarabiał całkiem ładne pieniądze.Zbierał jakieś stare klamoty,rozwalone,zdekompletowane,naprawdę były to śmieci i na allegro wystawiał.Sprzedawało się wszystko,sam był pod wrażeniem i zastanawiałem się kto to kupuje. :huh: Powodzenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Franke

Franke

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 17:21

Pieniądze Poszukam czegoś na strychu i w piwnicy.
Dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share gabrysiek

gabrysiek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 20:23

Pieniądze Ja zbieram większe pieniądze i w dłuższym czasie, ale mój sposób jest taki, żeby zakleić taśmą jakiś pojemnik (raz miałem słoik, a raz kubełek po śledziach) taśmą tak aby dało się tylko wrzucić pieniądze. Musi być jak najmniej kuszące aby wyciągnąć. Do tego pojemnika wrzucałem pieniądze które mi się udało zdobyć. Reszta ze sklepu, mama dała mi pieniądze do internatu abym sobie coś kupił to tylko picie, a reszta w skarbonkę. Tak jak kolega pisze coś można sprzedać tylko abyś głupoty nie zrobił i nie sprzedał tego co będzie Ci jeszcze potrzebne w przyszłości.
400 zł też nie jest jeszcze tak dużo to może od ktoś Ci pożyczy.