Skocz do zawartości

Zdjęcie

forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelek98

pawelek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:produkcja roślinna, wędkarstwo

Napisany 24 kwiecień 2013 - 21:57

forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom koledzy pomóżcie cholera wie co jej jest na początku byłem pewien że elektromagnes na pompie nie podaje większej dawki paliwa i jak go na krótko podłączałem to było ok, teraz nie ma mowy by odpalić ze stacyjki, kilka razy na zaciąg wziłem ale retaz i to nie działa, a pozatym jakaś zamulona była i pod obciążeniem wolno na obroty wchodziła, dymieć nie dymi. jak wiecie to poradzcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom Dzisiaj, 08:52
  •  

#2 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 13:59

forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom Dzięki odpalaniu na zaciąg :blink: ciągnika wyposażonego w Powershift może dojść do sytuacji w której w/w element podziękuje za taką współpracę -_-

#3 Share mich18

mich18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 14:07

forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom Nie wolno odpalac takich ciągników na zaciąg!Ursusa to można :).
Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom Dzisiaj, 08:52
  •  

#4 Share pawelek98

pawelek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 20:57

forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom ja pytam co się spieprzyło a wy że na zaciąg mechanicznego zetora nie można, jakby był pawerschift włączony to bym się zgodził ale nie był. w instrukcji pisze że nie miożna na zawrcie.

#5 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 21:39

forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom dobrze zrobiłeś mam 115 i ich sie na zaciąg nie odpala bo może ci rozwalić tryby i zebatki i pół biegi bo w nich jest tak jak w samochodach tych na pasek sie nie powino tak odpalać a na łanicuch mozna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share pawelek98

pawelek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 26 kwiecień 2013 - 20:23

forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom przyjechał serwis i pompe i wtryski wykręcił, mam nadzieje że trybów nie pourywało, serwisant twierdził że na 4 można, stare ursusy i zetory też wzmaczniacz miały i co nikt ich nie rozciągał