Skocz do zawartości

Reklama

McCormick mc 90

Jaki traktor kupić

• Dodaj odpowiedź
3 odpowiedzi na ten temat

#1 zetor7340z

zetor7340z

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 20:13

Witam planuję kupić mccormick mc 90. Mam kilka pytanń jak oceniacie ten traktor ile kosztują do niego części ile pali dodam że jest z turem i ma pracować przy oborniku oraniu i przy belach :D

#2 Starzyno

Starzyno

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 21:07

Mam negatywne zdanie co o marce McCormick, ponieważ znajomy ma McCorma xtx 200 xs i ma go przeklętę. Ma w niego władowane prawie 30 tys jest z 2010 roku, głupi mały czujnik wałka WOM kosztował prawie 5 tys a to takie małe gówienko. Na gwarancji były znikome usterki ale po gwarancji to zaczął się sypać. Do tego ciągnika są cholernie drogie części, no i ta elektronika - brakuje tylko w nim podświetlanego siedzenia tyle tam tego jest. Spalanie z tego co wiem to jeszcze ujdzie a chodzi w ciężkich pracach jak orka czy siew.  Pzdr.

Edytowany przez Starzyno, 22 kwiecień 2013 - 21:10.

#3 Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 605 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 08:11

Chyba trafił na jakiś wadliwy egzemplarz. Co niby złego w elektronice? Mam ciągnik 15lat i nic jeszcze nie robiłem przy elektronice. Już wiem co złego no bo to typowa polska mentalność im wiecej kabli tym gorzej.. Kup se konia najlepiej. Jakby to się miało tak psuć to by nikt nie kupował ciągników z elektroniką a wielkie koncerny skoncentrowały by sie na typowo mechanicznych ciągnikach.

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#4 zetor7340z

zetor7340z

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 30 kwiecień 2013 - 19:58

A ile kosztują cześci do nich ? :D

Dodaj odpowiedź