Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy opłaca się kupować Jumza?

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Alchemik

Alchemik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 22:27

czy opłaca się kupować Jumza? Jeśli ciągnik ma być wykorzystywany w transporcie, to Jumz niespecjalnie nadaje się do ciągania przyczep. Nie ma on górnego zaczepu jak w innych ciągnikach (przynajmniej nigdzie nie znalazłem wersji z zaczepem). Zgodnie z przepisami c360 może ciągać cięższe przyczepy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy opłaca się kupować Jumza? Dzisiaj, 08:01
  •  

#22 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 03 wrzesień 2013 - 15:06

czy opłaca się kupować Jumza? oczywiście że się opłaca kupić jumza 100razy lepszy od np.c-360tki

#23 Share Karol323

Karol323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:- KPK Kumurun Team - Forever xD
    - Rolnictwo i wszystko po troszku :)

Napisany 03 wrzesień 2013 - 19:02

czy opłaca się kupować Jumza? Kulik jestem z Toba ! Heh. Mam jumza i 60tke. 60tka tylko ma zrywniejszy silnik niz jumz ale wiekszosc jest na strone jumza :) malo pali. dobry do belarki wrecz idealny do niej. u mnie ciagal plug 4 ruski i szedl na 1 a obok sasiad bez napedu 914 zostawal w tyle a mial o wiele lepszy plug 4 niz my :) ma serwo i nawet dobrze sie kreci a ze skretem nie jest zle. w orce ostatnio plug nie chcial wlezc to ja do dolu silownik i plug lezie tyle ile chcesz aby noe za duzo bo ciagnik podniesiesz heh. A komfort jest o wiele lepszy niz w 60tce poniewaz ja mam kwadratowa kabine w jumzie to lajcik :) Kupoj i sie nie zastanawiaj nad 60tka :) i nie boj sie wyciekow. umiesz uszczelniacze zmieniac? to noe bedziesz mial wyciekow :)
Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share g2osc

g2osc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 12:54

czy opłaca się kupować Jumza? Dzięki wam serdeczne za wszystkie odpowiedzi od dłuższego czasu skłaniam się ku zakupowi jumza właśnie w nowszej kabinie i tak też zrobię :) a z wyciekami to już od dawna wiem, że kto dba to ma :) głównie chodzi mi o czas no i skłamał bym gdybym nie wspomniał o spalaniu :). Mój c328 może i wystarcza ale czasowo długo schodzi co już niestety jest problemem :( ale jeszcze raz dzięki śliczne ;)
Pozdrawiam

#25 Share grzesieknowy

grzesieknowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 31 październik 2013 - 22:49

czy opłaca się kupować Jumza? można kupić koparko-spycharkę i przerobić na ciągnik a osprzęt sprzedać na złom i ciągnik będzie jeszcze tańszy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share slawek2301

slawek2301

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 09:04

czy opłaca się kupować Jumza? najlepiej to jak byś po zakupie zrobił dokładny przegląd i co chociaż troche nie pasuje to od razu wymienić części są śmiesznie tanie i niema co sie szczypać bo to sie potem zemści w robocie.maszyna jest silna ,trudno go zdusić w polu spalanie małe a to dlatego że ma silnik wolnoobrotowy .któryś z kolegów pisał że silnik słabo sie wkręca ,nie jest to prawdą być może trzeba przyspieszyć pompe a robi to sie w bardzo prosty sposób wystarczy odkręcić dekielek z przodu bloku na wysokości pompy i przestawić o pół śrubki zapłon (ustawianie jest na śrube usemke) ja tak zrobiłem i silnik dosłownie śpiewał .co do wspomagania to oczywiście kasacja luzów a żeby lżej chodziło jest nakrętka przy kolumnie kierownicy kturą regulujesz siłe skrętu.poza tym sprzęt prosty jak drut dostęp wszędzie kapitalny

Dodaj odpowiedź