Zaloguj się, aby obserwować  
Volt

Piktogramy na maszynach - co oznaczają ?

Polecane posty

Volt    0

Witam !

 

Mam prośbę, a dokładnie o przetłumaczenie co oznaczają piktogramy na załączonym obrazku. Prosiłbym najlepiej o definicje ich z instrukcji jakiejś maszyny bądź katalogu, gdyż ja nie mogę znaleźć (pewnie źle szukam). Jeżeli posiadacie bądź znacie strony, na których znajdują się podobne piktogramy prosiłbym o podanie ich.

 

post-66346-0-51492400-1366647470_thumb.png

Edytowano przez Volt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volt    0

W skrócie to żaden problem opisać. Mam Olimpiadę w czwartek i może mi się pytanie trafić odnośnie tych piktogramów więc proszę o poważne podejście do sprawy.. Skoro może trafić się na Olimpiadzie,a jest to etap centralny więc z pewnością dadzą podchwytliwą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMetkaJD    0

Witam !

 

Mam prośbę, a dokładnie o przetłumaczenie co oznaczają piktogramy na załączonym obrazku. Prosiłbym najlepiej o definicje ich z instrukcji jakiejś maszyny bądź katalogu, gdyż ja nie mogę znaleźć (pewnie źle szukam). Jeżeli posiadacie bądź znacie strony, na których znajdują się podobne piktogramy prosiłbym o podanie ich.

 

post-66346-0-51492400-1366647470_thumb.png

 

1.przeczytaj instrukcję

2.wyjmij kluczyk w czasie napełniania rozsiewacza nawozów

3.niedotykaj talerzy rozsiewacza w czasie jego pracy

4.niewkładaj ręki do zbiornika w czasie jego pracy

5.niestawaj w tym miejscu to grozi updakiem

6.przeczytaj instrukcję wałka uważaj na niego.

7.nie dotykaj wałka to grozi wkręceniem.

------------------------------------------------

Ja rozumiem to tak ale mogę sie mylić moim zdaniem tak

to ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam chciałbym się dowiedzieć co te kontrolki oznaczają.

    • Przez kondziu123
      Witam poszukuję jakiegoś kursu z elektroniki w maszynach rolniczych jak na razie nic takiego nie znalazłem , i tak się zastanawiam czy takie kursy w ogóle są ? pozdrawiam
    • Przez dzikijohn
      Niech ktoś się ulituje i napisze do czego służą przyciski 1-6. Wiem że jedna strona od napędu a druga blokada mostu ale prosiłbym szczegółowy opis.
       
      To samo odnośnie hydrauliki.
    • Przez Ogrodowa
      Witam Wszystkich:), czy by mógł ktoś mi podpowiedzieć gdzie można w necie znaleźć oznaczenia(naklejki) na dźwigniach od podnośnika??. Np. tak jak jest M,P,D(pozycje), albo od wywrotu. Szukałem już wszędzie na necie ale nic a nic zlaeśc nie ,mogę ich, od ursusa c 360 to znalazłem ale do ZETKA NIE:(. Bo pewnie więcej oznaczeń jak np. obroty wałka 540/1000 to nie dostane nigdzie. 
      Dobre by było jak by można było dostać to, bo nie lubię jak tak jest wszytko jednolite i bez żadnych świecidełek a wiem ze swego doświadczenia ze naklejka też swoje robi. 
      PROSZĘ WAS O POMOC oraz  możne link gdzie to dostać można.
      POZDRO...
    • Przez tom31
      Jakie naklejki i piktogramy były klejone w ursusie 1224  i na których elementach.Pytam dlatego iż niebawem bede bawił sie w kosmetyczke ursusa i chiałbym przywrocic to do stanu pierwotnego moj jest z 1991r  i zastanawiam sie nad kolorem czerwien czy zolty jest obecnie zolty i dach w jakim kolore zamowic doradzcie cos! a odnosnie naklejek to piszcie badz wrzucajcie foty naklejek gdzie przyklejone i jakie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj