DJBOMBA12

Kamery!

Polecane posty

DJBOMBA12    12

ja sie moge cieszyc bo narazie w postawówce niema kamer ale w gimnazum własnie w tamtym roku załozyli!!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

U nas w gimnazjum jest chyba 8 kamer

 

- w 3 klopach po jednej

 

- 2 na zewnątrz

 

- 1 przy wejściu

 

- 2 na korytarzach


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas wogóle nie ma kamer..... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebanb    0

w mojej szkole są już około 3 lat ;)(tylko na korytarzach). A w tym roku i naokoło szkoły pozakładali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

u kumpla w szkole tez zamontowano kamery .a po tygodniu to już połowy nie było ;) rozkradli ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

u nas od tygodnia montują ale jutro zaczynają je uruchamiać ale jest ich 8 ale juz 3 niema bo z kumplami wzięliśmy spreya czarnego i zamalowaliśmy 3 jutro z rana zamalujemy reszte ciekawe co sie bedzie działo dyrek kamery bedzie dawał pewnie do reklamoacji hehehehehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

heee ale macie pomysł :rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciuch    0
ja sie moge cieszyc bo narazie w postawówce niema kamer ale w gimnazum własnie w tamtym roku załozyli!!!!

U mnie tak samo :)


CaSe - Jx-95
ZeToR - 3320
UrSuS - C-330m

TO MOJA ZAŁOGA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

U nas w gime 2 lata temu założyli kamery, a szkole średniej gdzie teraz chodze są już dawno :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Jak te kamery to pic na wodę w szkołę tak czy siak palą w kiblach a ostatnio nawet bił się chłopak z dziewczyną z 5min.

Ale nauczycielka wychodziła z sali i rozdzieliła, kamery są ale zasada się nie zmieniła rupcie co chcecie i tyle


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

U nas jest 14 kamer na korytarzach na każdym piętrze i w WC, poza tym są 2 na podwórku, monitorują wejścia, wszystkie sprawne i działają, ale mało kto sobie cokolwiek z tego robi, jest tak jak wcześniej, czyli palenie w kiblach, bicie się po korytarzach, tak jak było tak jest. I tu kamery nic nie dały.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz912    0

kurde u nas tez sa w całej szkole ale jak na drzwiach od kanciapy gdzie panie od konserwacji powierzchni plaskich siedza napisali na drzwiach "HWDP" to i tak nie wiedzieli kto to bo kaptury mieli założone i łazili po klasach i spr. chłopaka kto ma rece brudne od spreju hehe :) albo jeden gosciu podszedł do kamery wzioł paczke z fajkami i do kamery machał :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik93    12

Zgadzam się z darek16

Raz z kolegami wpchaliśmy gościa do szafki, która stała przed kamerą. Przesiedział tam ze 5 min, a nauczycielka przyszła pare sekund przed dzwonkiem na lekcje. Nic nam nie zrobiła. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3161

Ja tam jeszcze nie mam kamer w szkole i całe szczęście bo co u nas sie wyrabia na przerwach czasami nawet trzeba spisać prace domową z matmy bo zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Zgadzam się z darek16

Raz z kolegami wpchaliśmy gościa do szafki, która stała przed kamerą. Przesiedział tam ze 5 min, a nauczycielka przyszła pare sekund przed dzwonkiem na lekcje. Nic nam nie zrobiła. :):)

może dlatego ze obraz z kamery idzie na monitor w sekretariacie [tak jest u nas] a nauczyciele zwykle przerwe przesiadują w pokoju nauczycielskim w którym nie ma monitora na którym wyświetlają sie obrazy z kamer, lub też są na dyżurach na korytarzu czy podwórku.

Nie wiem jak jest u was ale u nas tak jest...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Monitor mają też woźne

u nas tego nie ma człowieku, bo u nas takich ciuli poprzyjmowali ze oni by to zaraz popsuli wszystko, [moze i dobrze... hehe], dlatego woźni nie mają u siebie tego, ani w pokoju nauczycielskim nie ma tylko w sekretariacie.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Dajcie spokój takie coś to jest o kant nie powiem czego rozbić... :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja w gimnazjum to mam kamery , ale atrapy , sprawdzaliśmy to raz jak imitowaliśmy bujke grupową i jeden poszedł jako poszkodowany , a tu mówią że to nie realne . HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj