Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Gacuseks

Gacuseks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 20 kwiecień 2013 - 19:37

Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim Witam
Szukam używanej opony 18,4-34 do Ursusa 1012, na ciągniku jeden Petlas z 90% bieżnikiem. Patrząc po serwisach aukcyjnych, żaden problem nabyć, lecz za przesyłkę kupę kasy wołają. Jestem z okolic Radomia i powiedzmy do 400km w obie strony mogę podjechać.
Może ktoś mi podpowie gdzie są składnice używanych opon w zakreślonym przeze mnie rejonie.
Pozdrawiam Michał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim Dzisiaj, 23:47
  •  

#2 Share michalmaciek

michalmaciek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 20 kwiecień 2013 - 20:42

Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim zadzwoń tam i zapytaj: http://www.mazagum.pl/onas.html towaru lezy do oprou i nowego i uzywanego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim Dzisiaj, 23:47
  •  

#3 Share Gacuseks

Gacuseks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 09:37

Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim Dzięki kolego za info, czekam teraz na tel od nich.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 05 styczeń 2014 - 13:43

Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim Witam wszystkich agrofotowiczów, mam takie pytanie do kolegów równiez i koleżanek z woj. wielkopolskiego, przy trasie nr 10 Bydgoszcz - Piła widziałem tam duże składowisko opon różnego rodzaju. Z tego co wiem to jest to miejscowośc Nieżychowo 208km, niestety nie miałem jak zatrzymać sie żeby cokolwiek się tam dowiedzieć. Moja prośba jest taka że potrzebuje żeby ktoś załatwił mi numer do tego gościa, za pomoc byłbym bardzo wdzięczny :)