Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

pol123456    0

najlepszym sposobem na zatrzymanie kobiety na wsi jest taki by niczego nie udawac I niczego nie koloryzowac . jesli bendzie widziala ze zalezy nam rolnikom na niej a nie ze gdzies z boku jest tylko jako dodatek do calosci to jesli charaktery sa podobne to kazda kobieta zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

I jak to się będzie miało do rzeczywistości....To tylko takie bajeczki- każda ogarnięta wie co znaczy życie u boku rolnika i jak to ciężko i że trzeba czasu aby się albo nauczyć wszystkiego( w przypadku miastowych) albo przyzwyczaić się do tego, że od wiosny do póżnej jesieni miłość schodzi na 2 plan i tak jest- nie czarujcie:p
Dobrze aby nie ograniczać naszych wybranków ;) aby mogli się rozwijać albo uczyć, żeby jak chcą mogli sobie pracować bo to nie musi dzielić:)Tylko trzeba ze sobą rozmawiać...być szczerym...tylko co ja tam wiem- z 2jej strony zbyt duża swoboda prowadzi do zdrad i tak ciężko jest to wszystko wyważyć.... Poddaje się ;):P

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

zaraz, zaraz, jak to miłość schodzi na drugi plan? to co, rolnik/rolniczka będzie kochać swoją drugą połowę tylko zimą? latem taki zabiegany że nie ma czasu okazać uczuć swojej wybrance? no bez przesady, tak źle to jeszcze na wsi nie jest,  :P

 

i tes  nie strasz nam tu dziewczyn bo przez Ciebie zostaniemy starymi kawalerami a Ty starą panną  :P  :P  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

No fakt w sezonie dni dluższe ,i pracy wiecej, lecz noce sa bardziej gorące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Dareczku jak będziesz zapracowany w żniwa, a twoja pani poprosi o wyjazd na wakacje to co jej powiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jest bardzo prosty sposób an to, wyjeżdża się przed lub po żniwach.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Nie, że się nie znajdzie czasu na okazanie miłości -ale wiesz jak jest....początek znajomości....sezon...mamy przerombane - robota w polu- ciężko aby ktoś to zrozumiał i nie pocieszył się kimś obecnym :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

weris ale ja nie mówię o wyjazdach na wakację czy coś, tylko o prostym okazywaniu uczuć tak aby ta druga osoba czuła się kochana i potrzebna, i tak jak Tomek napisał, jak nie w dzień to w nocy można to nadrobić, także dziewczyny na wsi miłości jest jak obornika, zawsze nadmiar  :lol:  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Tak tak...kończysz koszenie lub presowanie jak rosa siada to tak po 2-3 w nocy jesteś w domu i co nadal masz taki entuzjazm?? Ciekawe :P A ta druga strona ma wymagania- często pretensje i jak to się ma do romantyzmu??? Nie jest lekko- dlatego ja stwierdziłam NIC NA SIŁE!!!

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Tes no nie ,załamałas mnie ,Tak długo pracować ? A z drugiej strony tak nad ranem ,czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

A może wiosną ptaszki ćwierkają, kwiatki zakwitają, pszczoły zapylają  :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Przecież miłość można sobie okazywać na każdym kroku.Nawet w czasie pracy podczas żniw.Żona przynosi na pole obiad,podziękowanie,uśmiech całus i od razu lepiej się pracuje. ;)

Tomasz tak nad ranem.....hmmm ja usłyszałem a ty to masz jeszcze siłę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Tak tak...kończysz koszenie lub presowanie jak rosa siada to tak po 2-3 w nocy jesteś w domu i co nadal masz taki entuzjazm?? Ciekawe :P A ta druga strona ma wymagania- często pretensje i jak to się ma do romantyzmu??? Nie jest lekko- dlatego ja stwierdziłam NIC NA SIŁE!!!

 

jeśli ta druga strona ma pretensje o takie rzeczy to znak że raczej nie kocha tego rolnika/rolniczki. Przecież w każdej jednej pracy dzisiaj pracuje się po 12 i więcej godzin więc tak samo Ty możesz mieć pretensje do swojego partnera że wraca  np 18 a nie o 15, to działa w obydwie strony nie zależnie czym się ktoś zajmuje. Ale moim zdaniem jak jest prawdziwa miłość między dwojgiem ludzi to nie będzie sporów i pretensji o takie rzeczy tylko wzajemne zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Darek masz rację ,tylko na dłuższą mete jest to uciążliwe ,nie ma co się oszukiwac i taki związek jest wtedy wystawiany na próbę

Kriss spoko daje radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

LL ale nie będzie ciepły bo daleko mamy do siebie, a samolotu nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj