Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

12761 odpowiedzi na ten temat

#161 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 18:42

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Zresztą Koza nie bierze jednego pod uwagę - że sam za jakiś czas się ZESTARZEJE, będzie miał zmarszczki, wyłysieje, urośnie mu brzuch piwny, większy od... no od dołu... Mam nadzieje, że wtedy usłyszy "bleee ale brzydki, gruby facet, fujjj"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Dzisiaj, 19:37
  •  

#162 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 18:47

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Elfie, los nie rychliwy ale sprawiedliwy. Krzywda zawsze wraca.

#163 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 18:48

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi W tym cała nadzieja -_-

Posty połączone

Napisany 04 wrzesień 2013 - 00:00
http://twojehistorie...img.php?id=4209

I jeszcze jedna ciekawa historyjka http://twojehistorie.pl/img.php?id=690

Edytowany przez KRISTOFORn, 24 wrzesień 2013 - 21:40.

#164 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 04 wrzesień 2013 - 09:17

Daniel weż prosze Cię nie pisz takich bzdur bo mi łzy po plecach ciekną i uszy po ziemie opadają.

Pożyjemy - zobaczymy, a z tymi uszami to uważaj, bo jak słonik w pewnej bajce odlecisz...

Daj spokój Elfie, szkoda tłumaczyc, jak żona Kozy kiedyś urodzi dziecko lub się zestarzeje to pójdzie na bruk, albo będzie ją zdradzał na prawo i lewo, bo gruba przecie.

Ja sobie dałem spokój, bo widzę, że kolega żyje tylko chwilą i jego mottem życiowym jest "karpe diem". Nie mniej jednak znam przypadki kobiet, gdzie po urodzeniu dziecka z 56kg zrobiło się 96kg, a i taki , gdzie z 95kg po urodzeniu dziecka zrobiło się 65kg żywej wagi. Jak dla mnie nie jest żaden z tych przypadków powodem do przestania kochać... no chyba, że mówimy o zauroczeniu, a nie kochaniu...

#165 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 16:49

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi No to wdanel zazdroszczę twojej żonie. Chciałabym, mieć kiedyś męża, który będzie uważał tak jak ty.

Edytowany przez baziula, 04 wrzesień 2013 - 16:50.

#166 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 08:29

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Takich jak ja jest pełno na tym świecie. Takich, którzy twierdzą jak kolega, do którego nick pasuje, jak wtyczka do gniazdka - o wiele mniej. Nie mniej jednak wcale nie jestem taki fajny, jak ci się wydaje, bo przez parę postów nie sposób ocenić człowieka...

#167 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 11:33

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi No wiesz, ja napisałam że masz fajny pogląd na ten temat, o którym piszemy. Co do reszty nie wiem, nie wnikam i nie interesuję się.

#168 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 11:45

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Pogląd taki wyrobiłem sobie na studiach, gdzie miałem za tyle wpojonych informacji z psychologii, etyki, pedagogiki jak i patologii - to nie jest przechwalanie się, tylko wskazałem źródło, skąd czerpię wiedzę... W ten sposób buduję też swoje codzienne życie...

#169 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 18:37

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Kurde a ja z wykładów z psychologii tak mało pamiętam..... ale osiołek ze mnie....:D

#170 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 10:02

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Oj tam Baziula... Przecież w szkole obowiązuje zasada "3-Z", a na studiach "4-Z" B) A osiołek to bardzo fajne i przyjazne zwierzątko... A jak ty osiołek, to ja wół...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 15 wrzesień 2013 - 15:22

a co mi po 50kg nieszczęścia? Wolę nawet 110kg szczęścia...

Przypakowany musi być z ciebie człowiek :P . Nie daj Boże po ślubie wypadałoby przenieść małżonkę przez próg to trzeba się będzie wysilić i namęczyć .
Pomyślałeś o starości .... Szczuplejsi ludzie cieszą się lepszym zdrowiem i dożywają starszego wieku w lepszej kondycji fizycznej (na starość lżej jest sie poruszać i jest mniejsze prawdopodobieństwo że zostanie się przykutym do łózka ze względu na wagę i stan zdrowia do jakiego ta waga doprowadziła )

#172 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 12:07

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Do silnych nie należę, ale do słabych też nie. A co do cytowanego postu zwróć uwagę na określenie "szczęścia" i "nieszczęścia". Rozgryzę ci trochę tą myśl: Co mi po ślicznotce ważącej 50kg, jak nie będę z nią szczęśliwy? Dlaczego mam patrzeć na wagę dziewczyny, skoro jest dobra, troskliwa, zna moje potrzeby, potrafi mnie zrozumieć? A za chwilę ta szczuplutka dama może zachorować i waga jej wzrośnie - to podstawa, by porzucić dziewczynę?

#173 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 19 wrzesień 2013 - 19:26

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Cześć Wszystkim :) widzę, że temat rzeka jest poruszony. Ale to prawda co mówi wdaniel. Oczekując ideału sami byśmy musieli być idealni, a to nie jest możlwie. I całe szczęście bo życie nie miałoby smaku. Są w życiu ważniejsze cechy niż uroda i sylwetka... Ale widocznie kolega jeszcze nie poznał smaku prawdziwej miłości. Osobiście znam mężczyznę który zawsze patrzył na wygląd, nie na inteligencje , to że kobieta coś potrafi, że dba o rodzinę nie. Liczył się tylko wygląd, ale przyszedł taki moment w jego życiu, że chciał w końcu być kochany i doceniony. Związał się z dziewczyną która ma kilka kg więcej i świata poza nią nie widzi. Może teraz nie jest potrzebna Ci miłość która daje o wiele więcej radości, bezpieczeństwa i stabilności niż tą którą posiadasz o ile to jest miłość a nie przywiązanie i chęć zabłyśnięcia przed innymi.

#174 Share kubaa21

kubaa21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo zwierzęta mejsterkowanie

Napisany 24 wrzesień 2013 - 21:59

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi zgadzam sie z asiulka92

#175 Share Macase

Macase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 17:08

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Tak, najważniejsze żeby spotkać tą swoją drugą połówke, żeby nie być samemu :( ,a wiadomo dziewczyny nie chcą na gospodarstwo ale przecież teraz nie jest tak ciężko na tej wsi dużo jest mechanizacji a pracować trzeba wszędzie. I nie ma żadnych sposobów moim zdaniem na zatrzymanie dziewczyn na wsi, nic na siłe, poprostu każdy musi to poczuć że chce to robić. I chyba zostaje tylko szukać i czekac na miłość ;)

#176 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 12:42

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ja jestem dziewczyną przejmującą po rodzicach gospodarstwo, i mam straszny problem znaleźć kogoś kto by chciał przyjśc na gosp. Próbowałam pracy w mieście i sie w tym nie widze, nie chce ze 1200 zł dojezdzac do pracy z czego zostanie mi 800 na miesiac, kiedy tu na miejscu moge zarobic wiecej, Spotykam się z takimi opiniami że mam nasrane w głowie na punkcie ha i że tylko szanuje ludzi pracujacych w gosp. jeden facet mnie postawił przed wyborem albo dom albo on, nastepny chciałby żebym z nim zamieszkała w miescie w bloku, obaj niby deklarowali chęc obrabiania pola ale już broń boże żadnych zwierzat, generalnie hektary dobrze zeby dziewczyna miała ale najlepiej jak by była bezdomna to wtedy by jej nic nie trzymało, to że ja mam małe pragnienie mieszkać koło gosp ale na swoim czyli postawic swój dom gdzies blisko domu rodziców już jest fanaberia, jeden i drugi mi kazał odciac pępowine ale obaj tak samo chcieli mieszkac w swoich domach, straciłam nadzieje na załozenie rodziny,

#177 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 19:41

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Czemu dziewczyny uciekaja???? Jezeli w domu jest 3 -4dzieci to wiadomo ze wszyscy na gospodarce nie zostana.

Druga sprawa to gospodarka i gospodarka nie sa takie same, na jednej jest bogactwo na drugiej zapierdziel na trzeciej trzeba cos robic i jeszcze w jakims zakladzie pracowac zeby pieniadze na zycie miec.

I tak dziewczyny uciekaja albo do miasta albo za granice do pracy zeby jakos godnie zyc, i miec pieniadze na swoje utrzymanie, a nie kazda gospodarka to zagwarantuje.

Jak zatrzymac dziewczyne. Miej gospodarzzu swoja gospodarke , miej swoj dom, a zobaczysz ze i dziewczyne znajdziesz.

Edytowany przez banan575, 17 listopad 2013 - 19:42.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#178 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 19:58

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi zolda789

Nie ma tak zle , na af byli faceci co podoba im sie na wsi a nie maja gospodarstw

#179 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 20:03

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ale jest jeden zonk.

Pieknie sie gada i tp a jak przychodzi do pierwszego kontaktu wzrokowego to wychodzi wielkie rozczarowanie, bo rozmawiajac na GG kazdy zobie ta druga osobe inaczej wyobraza a podczas kontaktu w realu jest inaczej.

Ale jak to moj kumpel @Goral mowi ze na AF jest kilku co chca na gospodarke isc tylko trzeba ich znalezc.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 10:46

jak to moj kumpel @Goral mowi ze na AF jest kilku co chca na gospodarke isc tylko trzeba ich znalezc.

z tym, że to już jest nudne - z jednej strony chłopaki płaczący, że nie można znaleźć dziewczyn na gospodarstwo , a z drugiej - dziewczyny, które płaczą, z tego samego powodu, bo nie potrafią znaleźć chłopaka na gospodarstwo... wnioski wysnujcie sobie sami