Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

12784 odpowiedzi na ten temat

#141 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1305 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 11 sierpień 2013 - 19:39

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Nie rozmawiajmy o skrajnościach. Praca na roli jaka jest taka jest, no ale po skończonej robocie to chociaż dla własnej satysfakcji przyjemnie jest się doprowadzić do ładu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Dzisiaj, 23:37
  •  

#142 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 12 sierpień 2013 - 07:41

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ja tylko dopowiem: kochanego tłuszczu nigdy nie za wiele ;)

#143 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 08:39

kochanego tłuszczu nigdy nie za wiele ;)

Hehe ,zaraz mi się przypomniał kabaret ,który podesłał mi znajomy :P Tam jest wzmianka o 90 kg prawdziwego szczęścia :D

#144 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 10:30

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi a co mi po 50kg nieszczęścia? Wolę nawet 110kg szczęścia...

#145 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 13:16

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Fajne podejście. Oby więcej takich.

#146 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 13:57

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Już gdzieś tu pisałem, że dla mnie najważniejszy jest charakter, a nie wygląd. Co mi po princesie, jak będę się musiał z nią męczyć i nie dosyć, że na polu harówka, w pracy również robota sama się nie zrobi, wrócę do domu o 23 i obiad może jeszcze sobie będę na drugi dzień gotować, by na drugi dzień mieć, a w między czasie pranie i sprzątanie, bo PANI by sobie paznokieć złamała, który przez miesiąc zapuszczała i dziś przez 3 godziny malowała... Starczy, że w ostatnich dniach spałem po 5 godzin no i w niedzielę się wyspałem...

#147 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 12:32

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ze wszystkim się z wami zgadzam. Ale pierwsze na co zwraca się uwagę to jednak wygląd. Widzisz ładną dziewczynę, a potem dopiero ją poznajesz jaka jest i wgl. Tak samo też jest z kobietami, bo przecież jak dana dziewczyna cię nie zna to czym masz ją zainteresować? Dopiero potem się okazuje czy zagadaliśmy ,,do pustaka" czy nie. Nie mówię tu o jakiś spalonych solarium skwarkach bo tu to mamy pewność że taka sobie noska nigdy nie pobrudzi.

#148 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 13:11

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Przecież to już przed ślubem widać jaki kto jest, tylko sami nie chcemy widzieć prawdziwego oblicza, a później jest już za późno.

#149 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 16:05

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Przed ślubem patrzymy przez różowe okulary. I co chyba najgorsze...... wierzymy że ta druga osoba się zmieni na lepsze...... co jest bzdurą.

#150 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 15:12

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Spoko, ale przecież nie można się wszystkiego czepiać. Facet jak i kobieta, każdy ma swoje wady.. byle by tylko te wady były do zniesienia. Sam znam przypadki że jednak da się zmienić na lepsze. Eh te życie jest pełne paradoksów.

Może lekko zmienię temat.. Jestem ciekawy jak jest u was/ waszej okolicy z gospodarstwami gdzie w domu są same córki. Czy rodzice zachęcają/zmuszają daną dziewczynę do pozostania na gospodarstwie? jak to u was wygląda?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 19:17

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi ha , dobre pytanie , raczej gospoda idzie w obce pługi że tak powiem , chyba że znajdzie faceta który mieszka blisko i albo ma małe własne gospodarstwo i łączą do całości albo lubi prace na wsi , bądź jedna z córek nie widzi siebie w innym świecie jak rodzinny dom ..
Znam dziewczynę , tzn siostry i jedna bardzo ceni pracę na wsi , chociaż jak mówi jeśli ma całe życie pracować na roli to tylko na gospodarstwie ojca , do chłopaka na wieś na pewno się nie przeprowadzi .. Jak niue w domu to w mieście ..
wschodni koniec mazowsza.

#152 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 08:13

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi A ja znam takiego, który gonił za pieniądzem, brał w dzierżawę pola, harował jak wół, a 3 córki go kopnęły i zostawiły z 160 hektarami, 200 świniami i kilkudziesięcioma bykami w zagrodzie uciekając za chłopakami do Niemiec...

#153 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 13:09

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi To ma teraz facet problem. Puki będzie zdrowy jakoś gospodarkę pociągnie, ale co zrobi dalej? W mojej klasie (technikum rolnicze) 90% chłopaków jest na gospodarstwie bo ktoś musi. Jakoś się nie zastanawiali (w tym ja) czy będą robić co innego w życiu. Tak jakoś to wszystko tak naturalnie przeszło po rodzicach i tyle. Sam nie znam ani jednej dziewczyny która by ,,marzyła", bo dostać gospodarstwo po rodzicach i na nim pracować.

#154 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 13:34

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi to poczytaj na forum - są tu takie, które chcą po rodzicach gospodarswa ;)
EDIT: A raczej już bardziej tu: http://www.agrofoto....page__st__13600 masz lekturkę, gdzie każda z płci (zarówno silnej, jak i pięknej ) narzeka na brak zainteresowania jej osobą...

Edytowany przez wdaniel, 21 sierpień 2013 - 13:37.

#155 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2121 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 03 wrzesień 2013 - 06:38

Ze wszystkim się z wami zgadzam. Ale pierwsze na co zwraca się uwagę to jednak wygląd. Widzisz ładną dziewczynę, a potem dopiero ją poznajesz jaka jest i wgl. Tak samo też jest z kobietami, bo przecież jak dana dziewczyna cię nie zna to czym masz ją zainteresować? Dopiero potem się okazuje czy zagadaliśmy ,,do pustaka" czy nie. Nie mówię tu o jakiś spalonych solarium skwarkach bo tu to mamy pewność że taka sobie noska nigdy nie pobrudzi.

Dokładnie.
Tak jest.
Co z tego jak dziewczyna ma złoty charakter jak wizualnie nie bedzie pociągać faceta.
Byc z kimś na siłę dla charakteru.....to raczej nie.
Ale znam takie przypadki.
Miłość z rozsądku.
Czasem jest tak że poznajemy drugą osobe , osoba ta nam sie niesamowicie podoba , a nie ma z nią o czym pogadać albo ma inne poglądy na swiat.
Niestety uczucia nie oszukamy i na siłe dla charakteru z nikim nie da się być.

Przed ślubem patrzymy przez różowe okulary. I co chyba najgorsze...... wierzymy że ta druga osoba się zmieni na lepsze...... co jest bzdurą.

Charakteru niestety nie da się zmienić... B)

a co mi po 50kg nieszczęścia? Wolę nawet 110kg szczęścia...

no to już wszyscy wiemy :D że gustujesz w wadze puszystej :rolleyes:
obyś sie kiedys nie rozczarował.

#156 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 08:18

no to już wszyscy wiemy :D że gustujesz w wadze puszystej :rolleyes:

Puszysta, czy nie puszysta - co za różnica? najważniejsze, by, tak jak napisałeś - nie być z kimś na siłę. Co do tego wizualnego pociągania - obyś się ty na tym nie przejechał, bo starczy jedna choroba, czasami poród, po którym kobieta nie może dojść do swojej pierwotnej sylwetki, bo nie każda wróci do swoich rozmiarów, a już nie wspomnę o procesie starzenia się - to co wtedy? Wymienisz na lepszy model? Przecież albo kogoś kochasz, albo nie. A zapewniam cię, że nie jedna puszysta, jak się ustroi ( i nie piszę tu o tapetach) wygląda lepiej niż szczupła...

#157 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2121 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 03 wrzesień 2013 - 16:45

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Daniel weż prosze Cię nie pisz takich bzdur bo mi łzy po plecach ciekną i uszy po ziemie opadają.

#158 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 18:10

Charakteru niestety nie da się zmienić... B)

Ty w brunetkach i patrzysz tylko na wygląd. Pewnie się kiedyś rozczarujesz. Co do charakteru.... Twój do gruntownej przebudowy. Z takim podejściem żadna laska z tobą nie wytrzyma, chyba że nie zdąży zobaczyć jaki naprawdę jesteś.

#159 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 18:13

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Tzn. jakich bzdur? Że rzeczywiście niejedna kobieta przy kości lepiej się porafi ubrać niż szczuplejsza? Poza tym zaznaczam - mówię o kobietach, na tyle dorosłych, dojrzałych, że potrafią się sobie przyjrzeć i ubrać się zgodnie z zasadą "ukrywamy wady, uwydatniamy zalety", nie o niuńkach nastoletnich, które nie potrafią samokrytycznie na siebie spojrzeć ani się ubrać robiąc sobie przy tym ogromną krzywdę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 18:31

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Daj spokój Elfie, szkoda tłumaczyc, jak żona Kozy kiedyś urodzi dziecko lub się zestarzeje to pójdzie na bruk, albo będzie ją zdradzał na prawo i lewo, bo gruba przecie.

Edytowany przez baziula, 03 wrzesień 2013 - 18:31.