Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

12784 odpowiedzi na ten temat

#121 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 11:39

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Wdaniel atrakcyjność to pojęcie względne ale tu mamy dany punkt odniesienia i pozwól że sam będę decydował jak je poczytać. Widzisz kolejny wpis kolegi falconeyes potwierdza mój tok myślenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Dzisiaj, 11:38
  •  

#122 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 24 lipiec 2013 - 15:06

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Przecież napisałem, że dla każdego jest ważne co innego ;)

#123 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:21

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Gdybym ja was faceci nie znała to bym uwierzyła, że nie patrzycie na urodę tylko na co innego....

#124 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:26

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi pawell21tak trzymaj nie wolno się załamywać umnie też parę cielaków które kupiłem padło ale mam zboże i jakoś daję rade zmieniłem dach na domu i go ociepliłem za 50tyś mnie kosztowało co rok inwestuje w sprzęt do pracy w połu też mam 30ha ziemi ale umnie brak dziewczyn na gospodarkę

#125 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:56

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi każdy ma swój gust i kazdemu facetowi zupełnie inna babeczka będzie tą najpiękniejszą na świecie, dzieje się tak, bo podobno istnieje coś takiekiego jak magia spojrzenia, podobno wystarczy niecałe 2 sekundy by ludzki mózg ocenił czy potencjalny partner "nadaje" się czy nie, sami zauważcie że szczęśliwe małżeństwa, to takie gdzie kobieta i mężczyzna są podobni do siebie jak rodzeństwo mają co najmniej takie same oczy lub bardzo podobne rysy twarzy, to chyba tak można tłumaczyć że instynktownie dobieramy partnera nejlepiej dobranego pod względem genetycznym, także można też tak tłumaczyć miłość od pierszego wejtrzenia, ludzki mózg potrafi znaleźć w niecałe 2 sekundy najlepiej dobranego nam genetycznie partnera który może nie być najpiękniejszy ale dla danej osoby jest uosobieniem piękna, ale skąd bierze się uczyucie tego już nie wiadomo, działa to też w 2gą stronę gdy osoby tej samej półci trafią na taką osobę bardzo podbną poczują ogromną agresję jak do rywala, w usa przeprowadzano takie badana na dużej grupie osób także jest to naukowo udowodnione, ale i istnieją inne aspekty, to że pasujemy genetycznie, to nie jest wszystko bo jednak takie związki są z regóły tródne i szybko się rozpadają, bo poza genetyczną i kosmiczną energią czy też można to nazwać chemią która przyciąga, ta babeczka i facet, mogą pochodzić z różnych środowisk różnić się we wszystkim i nie zawsze się udaje
Co do tematu i @Haidi88, mam do niej ogromny szacun, bo naprawdę wiem jak to jest z "miastowymi" i gospodarstwem, może sam to przerabiałem a na pewno dużo się naprzyglądałem i że kobietka która nie miała nigdy z tym do czynienia z tym dostała odcisków od wideł jestem pełen podziwu, bo ja wiem że jest dobrze jak ktoś chce się w ogóle przyglądać z oddali jak coś robię w oborze, a tak ogólnie to jest tylko wielki strach żeby się nie pobrudzić i co by się nie dotknać mycie rączek co chwilę, no różne podejście mają ludzie ale z tego co poczytałem to widzę że @haidi88 była w porządku, ale nie mnie to oceniać, czasem ktoś trafi na prawdziwy skarb i nie potrafi docenić

#126 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 13:50

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Tak to już jest panowie, ten gościu będzie tego żałował ale to już nie nasz problem. Co do atrakcyjności.. mówią że nie ma brzydkich kobiet, są tylko różne gusta facetów.

#127 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 13:57

Co do atrakcyjności.. mówią że nie ma brzydkich kobiet, są tylko różne gusta facetów.

Kobiety dzielą się jeszcze na szczupłe i szczęśliwe :D

Edytowany przez Meg5, 28 lipiec 2013 - 13:58.

#128 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 20:32

Co do atrakcyjności.. mówią że nie ma brzydkich kobiet, są tylko różne gusta facetów.

Ireneusz Dudek śpiewał tak

''...Och Ziuta, ja wiem, że nie ma brzydkich kobiet
Tylko wina czasem brak
Lecz Ziuta, gdy wytrzeźwieje człowiek
Wtedy inny gust ma, inny smak.....''

You Shook Me All Night Long

#129 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 10:31

Kobiety dzielą się jeszcze na szczupłe i szczęśliwe :D

Albo mówi się, że alkoholu brak :D A co do tych szczupłych i szczęśliwych - dla mnie ważne jest, by miała pogodę ducha. Fakt - faktem, że kobieta ma być ozdobą faceta, lecz co mi po takiej, co ma charakter do bani, nie potrafi się uśmiechnąć itp.?

ludzki mózg potrafi znaleźć w niecałe 2 sekundy najlepiej dobranego nam genetycznie partnera który może nie być najpiękniejszy ale dla danej osoby jest uosobieniem piękna, ale skąd bierze się uczyucie tego już nie wiadomo

to jest czysta psychologia. Stąd też wywiodło się powiedzenie "jak cię widzą, tak cię piszą". Powstawanie emocji zachodzi w pętli (zwanej obecnie kręgiem Papeza) zaczynającej się od tylnej części wzgórza, przez którą sygnały zmysłowe docierają do kory czuciowej i podwzgórza. Kora czuciowa wpływa na zakręt obręczy, który przesyła je przez korę okołowęchową do hipokampa, stąd przez jądra przegrody do ciał suteczkowatych i innych jąder podwzgórza odpowiedzialnego za reakcje fizjologiczne organizmu. Informacja wraca z ciał suteczkowatych do przedniej części wzgórza i znowu do kory zakrętu obręczy.
Proces ten trwa sekundy, a my już czujemy odrazę lub sympatię do danej osoby. Oczywiście to odczucie może być błędne i wtedy mamy niepowodzenia...

#130 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 21:01

A co do tych szczupłych i szczęśliwych - dla mnie ważne jest, by miała pogodę ducha. Fakt - faktem, że kobieta ma być ozdobą faceta, lecz co mi po takiej, co ma charakter do bani, nie potrafi się uśmiechnąć itp.?

Aha ,już CI wierze ,że Ty na pogodę ducha patrzysz :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 30 lipiec 2013 - 13:44

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Nie musisz wierzyć. Powiem tylko tyle, że już parę razy przejechałem się na jedzeniu z ślicznej miski, więc w końcu przestałem patrzeć na to, jaka jest ta miska z zewnątrz, a zacząłem patrzeć na zawartość ;)
Dodam jeszcze, że każda Panienka jak się ustroi, to jest śliczna, tylko kwestia doboru ubrania ^^ Nie, żebym żonie dobierał ubrania, bo mnie krew ma zalać w ciucholandzie. Co innego dla córki - to sam lubię ją stroić :rolleyes:

#132 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 06 sierpień 2013 - 16:34

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi No trudno na wyglądzie budować szczęśliwy związek. Bo nawet w seksie piękna buzia nie daje gwarancji satysfakcji :P

#133 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 10:26

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi co do seksu - jak się dziewczyna rozbierze, to każda taka sama...

#134 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 18:04

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ale jak przystąpi do akcji, to się okazuje, że nie każda potrafi to samo :)

#135 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2118 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 08 sierpień 2013 - 20:40

co do seksu - jak się dziewczyna rozbierze, to każda taka sama...

:unsure: zależy co masz na myśli.
Ale jak masz takie podejscie to spoko.
Ja bynajmniej mam całkiem inne.

Jak bym postawił 2 kobiety przed tobą i kazał bym Ci sobie jedna wybrać do kochania to którą byś wybrał ? Tą ?
Dodany obrazek aaaaaaaa może tą
Dodany obrazek
No ale skoro uważasz że każda taka sama to spoko. :lol: :lol:

#136 Share mateo121

mateo121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 08 sierpień 2013 - 21:00

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi hehe jaki obarzanek na górze :P

#137 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 07:39

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Teraz pytanie, która chętna? Bo spróbować mogę z jedną i z drugą B)

#138 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 08:06

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ta druga nie jest tłusta.............. ma tylko większą erotyczną powierzchnię użytkową.
PO za tym, często tak jest że ciało kobiety zmienia się, po porodzie, w wyniku chorób lub przyjmowanych leków.... i co wtedy. Skoczycie w bok bo wasza stara was już nie kręci? No to gratulejszyn.

Dodany obrazek

Najpierw zaczęłam pisać bardzo mądrego posta, dowodząc, drodzy meżczyźni płycizny waszego charakteru. Potem uśmiałam się sama z siebie. I odpowiem na tym samym poziomie na jakim toczy się ta dyskusja.

Gdyby ta brunekta była taka świetna nie musiałaby prezentować swoich wdzięków na portalu randkowym (, hehehehe) a grube ponoć świetnie robią lody i inne desery. Tak że wdanel wie cod dobre. :)

Kochajce SWOJE kobiety panowie, a będziecie żyć tak, jakbyście wygrali milion dolarów. :)

Edytowany przez baziula, 09 sierpień 2013 - 10:47.

#139 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 12:08

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi up.
Już tak nie mów że faceci mają płaskie charaktery. Sama pewnie (choć może nie) wybrałaś by tego umięśnionego faceta, niż grubaska. ;) Jak się prawdziwie kocha to zawsze ta druga osoba będzie nam się podobała, a wtedy nawet brak tego miliona aż tak nie przeszkadza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 13:52

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Przede wszystkim nie wybierałabym osoby do której nie mam uczucia. Masz racje, jak prawdziwie się kocha to te parę kg w tę czy w tę nie ma znaczenia. Co innego jak ktoś wybitnie się zapuszcza, śmierdzi itp.