Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

bboyUrsus    10

Tak to już jest panowie, ten gościu będzie tego żałował ale to już nie nasz problem. Co do atrakcyjności.. mówią że nie ma brzydkich kobiet, są tylko różne gusta facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Co do atrakcyjności.. mówią że nie ma brzydkich kobiet, są tylko różne gusta facetów.

Kobiety dzielą się jeszcze na szczupłe i szczęśliwe :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260

Co do atrakcyjności.. mówią że nie ma brzydkich kobiet, są tylko różne gusta facetów.

Ireneusz Dudek śpiewał tak

 

''...Och Ziuta, ja wiem, że nie ma brzydkich kobiet

Tylko wina czasem brak

Lecz Ziuta, gdy wytrzeźwieje człowiek

Wtedy inny gust ma, inny smak.....''


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Kobiety dzielą się jeszcze na szczupłe i szczęśliwe :D

Albo mówi się, że alkoholu brak :D A co do tych szczupłych i szczęśliwych - dla mnie ważne jest, by miała pogodę ducha. Fakt - faktem, że kobieta ma być ozdobą faceta, lecz co mi po takiej, co ma charakter do bani, nie potrafi się uśmiechnąć itp.?

ludzki mózg potrafi znaleźć w niecałe 2 sekundy najlepiej dobranego nam genetycznie partnera który może nie być najpiękniejszy ale dla danej osoby jest uosobieniem piękna, ale skąd bierze się uczyucie tego już nie wiadomo

to jest czysta psychologia. Stąd też wywiodło się powiedzenie "jak cię widzą, tak cię piszą". Powstawanie emocji zachodzi w pętli (zwanej obecnie kręgiem Papeza) zaczynającej się od tylnej części wzgórza, przez którą sygnały zmysłowe docierają do kory czuciowej i podwzgórza. Kora czuciowa wpływa na zakręt obręczy, który przesyła je przez korę okołowęchową do hipokampa, stąd przez jądra przegrody do ciał suteczkowatych i innych jąder podwzgórza odpowiedzialnego za reakcje fizjologiczne organizmu. Informacja wraca z ciał suteczkowatych do przedniej części wzgórza i znowu do kory zakrętu obręczy.

Proces ten trwa sekundy, a my już czujemy odrazę lub sympatię do danej osoby. Oczywiście to odczucie może być błędne i wtedy mamy niepowodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
A co do tych szczupłych i szczęśliwych - dla mnie ważne jest, by miała pogodę ducha. Fakt - faktem, że kobieta ma być ozdobą faceta, lecz co mi po takiej, co ma charakter do bani, nie potrafi się uśmiechnąć itp.?

Aha ,już CI wierze ,że Ty na pogodę ducha patrzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Nie musisz wierzyć. Powiem tylko tyle, że już parę razy przejechałem się na jedzeniu z ślicznej miski, więc w końcu przestałem patrzeć na to, jaka jest ta miska z zewnątrz, a zacząłem patrzeć na zawartość ;)

Dodam jeszcze, że każda Panienka jak się ustroi, to jest śliczna, tylko kwestia doboru ubrania ^^ Nie, żebym żonie dobierał ubrania, bo mnie krew ma zalać w ciucholandzie. Co innego dla córki - to sam lubię ją stroić :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

No trudno na wyglądzie budować szczęśliwy związek. Bo nawet w seksie piękna buzia nie daje gwarancji satysfakcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

co do seksu - jak się dziewczyna rozbierze, to każda taka sama...

:unsure: zależy co masz na myśli.

Ale jak masz takie podejscie to spoko.

Ja bynajmniej mam całkiem inne.

 

Jak bym postawił 2 kobiety przed tobą i kazał bym Ci sobie jedna wybrać do kochania to którą byś wybrał ? Tą ?

89106218659090798410.jpg aaaaaaaa może tą

14995918549102318855.jpg

No ale skoro uważasz że każda taka sama to spoko. :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Ta druga nie jest tłusta.............. ma tylko większą erotyczną powierzchnię użytkową.

PO za tym, często tak jest że ciało kobiety zmienia się, po porodzie, w wyniku chorób lub przyjmowanych leków.... i co wtedy. Skoczycie w bok bo wasza stara was już nie kręci? No to gratulejszyn.

 

27615349380929527787.jpg

 

 

Najpierw zaczęłam pisać bardzo mądrego posta, dowodząc, drodzy meżczyźni płycizny waszego charakteru. Potem uśmiałam się sama z siebie. I odpowiem na tym samym poziomie na jakim toczy się ta dyskusja.

 

Gdyby ta brunekta była taka świetna nie musiałaby prezentować swoich wdzięków na portalu randkowym (, hehehehe) a grube ponoć świetnie robią lody i inne desery. Tak że wdanel wie cod dobre. :)

 

Kochajce SWOJE kobiety panowie, a będziecie żyć tak, jakbyście wygrali milion dolarów. :)

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

up.

Już tak nie mów że faceci mają płaskie charaktery. Sama pewnie (choć może nie) wybrałaś by tego umięśnionego faceta, niż grubaska. ;) Jak się prawdziwie kocha to zawsze ta druga osoba będzie nam się podobała, a wtedy nawet brak tego miliona aż tak nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Przede wszystkim nie wybierałabym osoby do której nie mam uczucia. Masz racje, jak prawdziwie się kocha to te parę kg w tę czy w tę nie ma znaczenia. Co innego jak ktoś wybitnie się zapuszcza, śmierdzi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Nie rozmawiajmy o skrajnościach. Praca na roli jaka jest taka jest, no ale po skończonej robocie to chociaż dla własnej satysfakcji przyjemnie jest się doprowadzić do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
kochanego tłuszczu nigdy nie za wiele ;)

Hehe ,zaraz mi się przypomniał kabaret ,który podesłał mi znajomy :P Tam jest wzmianka o 90 kg prawdziwego szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Już gdzieś tu pisałem, że dla mnie najważniejszy jest charakter, a nie wygląd. Co mi po princesie, jak będę się musiał z nią męczyć i nie dosyć, że na polu harówka, w pracy również robota sama się nie zrobi, wrócę do domu o 23 i obiad może jeszcze sobie będę na drugi dzień gotować, by na drugi dzień mieć, a w między czasie pranie i sprzątanie, bo PANI by sobie paznokieć złamała, który przez miesiąc zapuszczała i dziś przez 3 godziny malowała... Starczy, że w ostatnich dniach spałem po 5 godzin no i w niedzielę się wyspałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Ze wszystkim się z wami zgadzam. Ale pierwsze na co zwraca się uwagę to jednak wygląd. Widzisz ładną dziewczynę, a potem dopiero ją poznajesz jaka jest i wgl. Tak samo też jest z kobietami, bo przecież jak dana dziewczyna cię nie zna to czym masz ją zainteresować? Dopiero potem się okazuje czy zagadaliśmy ,,do pustaka" czy nie. Nie mówię tu o jakiś spalonych solarium skwarkach bo tu to mamy pewność że taka sobie noska nigdy nie pobrudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przecież to już przed ślubem widać jaki kto jest, tylko sami nie chcemy widzieć prawdziwego oblicza, a później jest już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Przed ślubem patrzymy przez różowe okulary. I co chyba najgorsze...... wierzymy że ta druga osoba się zmieni na lepsze...... co jest bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Spoko, ale przecież nie można się wszystkiego czepiać. Facet jak i kobieta, każdy ma swoje wady.. byle by tylko te wady były do zniesienia. Sam znam przypadki że jednak da się zmienić na lepsze. Eh te życie jest pełne paradoksów.

 

Może lekko zmienię temat.. Jestem ciekawy jak jest u was/ waszej okolicy z gospodarstwami gdzie w domu są same córki. Czy rodzice zachęcają/zmuszają daną dziewczynę do pozostania na gospodarstwie? jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj