Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

danielhaker    6846
Dnia 15.12.2018 o 05:19, fenix30 napisał:

Jako modek to powinieneś być beztronny ale gdzieś Cię ściąga w jedną stronę. Od myślenia głową Cię rozbili także tyle nie myśl. Jestem przystojniejszy od niż Benny-ego Więc nie trafiłeś.

Otrzymałeś czwarty punk ostrzeżeń, a więc dostałeś bana (z resztą nie Ty jeden). Proste i logiczne

Średnio co miesiąc otrzymujesz ostrzeżenia za prowokowanie do kłótni i wulgaryzmy. Możesz być pewien, że cierpliwość moderatorów wobec Ciebie nie będzie trwała długo

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Oklaski dla tego pana xD

Masz rację , wobec ciebie byłem falszywy , przyznaje . I nadal będę.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
32 minuty temu, LuckyLuke12345 napisał:

Withanight co tak ci zboczeńcu wesoło ? Co pocieszycielu?  Powinieneś się nazywać torbiusz walenciusz szesnasty 

Tomasz 78 tęskno ci za mną ? A ty jak brzmisz ? Latasz po tym forum jak pies za suką, a jak pokaże się jakaś kobieta to już tańczysz koło niej . Twoja żona to też nie potrafi zachować priv wiadomości nie ? Pozdro.

Marko ale Ty mnie bawisz, jaki ty tutaj jesteś bohater a jak napisałem priv wiadomości to schowałeś głowę w piasek  zresztą nie tylko ty . Twoje posty i ciebie mam głęboko w czterech literach .

With . Taki obrońca kobiet a tu tak odzywasz się publicznie do kobiety ? Do ciebie czarne jest czarne , a białe jest białe ? Ty fałszywości nie lubisz ? Jak to przeczytałem to jebłem ze śmiechu . 

Pamiętaj że ja tobie nie odpuszczę dowiedzą się o tobie jaki jesteś wspaniały. Czerwony to jaki kolor ? Taki jak burak, nie masz tego warzywa ? To spójrz w lusterko . Możesz się śmiać , pokazywać co masz , pisać do innych mi to lotto prawda wyjdzie na jaw . Ty to powinieneś się nazywać torbiusz walenciusz szesnasty . Pozdrów swoją ...... 

A teraz kto pierwszy ten lepszy , w d*pie was nam i wasze wypociny nawet tego nie będę czytał . Trzy dwa jeden j jedziesz jeden z drugim 😁 nara .

Wesołych świąt dla ludzi żyjących w wirtualnym świecie też 

Lucky a o mnie nic nie masz?:/

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Artur , nie zdążył jeszcze wymyslic. xD ale pomału dojdzie i do tego . Narazie widzę , że nauczył się kopiować , teraz będzie już z górki.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Powiec , powiec. Tyle razy ci powtarzałem , że piszemy powiedz, a ty nadal nic. Jak chłop krowie na rowie...

2 minuty temu, LuckyLuke12345 napisał:

Powiec

 

  • Haha 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Cytat

Pamiętaj że ja tobie nie odpuszczę dowiedzą się o tobie jaki jesteś wspaniały. Czerwony to jaki kolor ? Taki jak burak, nie masz tego warzywa ? To spójrz w lusterko . Możesz się śmiać , pokazywać co masz , pisać do innych mi to lotto prawda wyjdzie na jaw . Ty to powinieneś się nazywać torbiusz walenciusz szesnasty . Pozdrów swoją ...... 

Że niby on tak po ludziach pisze i agituje? No kto by się tego po nim spodziewał, a wydawał się taki męski ! o.O

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No nie mów, że chcesz porzucić swoją życiową misje i nas opuścić :P.  Co te wszystkie kobiety świata by zrobiły bez takiego wiernego obrońcy xD.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
10 godzin temu, artur125 napisał:

Lucky a o mnie nic nie masz?:/

Za mało podpadłeś żeby Lulu cię zmieszał z błotem musisz się bardziej postarać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Cytat
10 godzin temu, artur125 napisał:

Lucky a o mnie nic nie masz?:/

Za mało podpadłeś żeby Lulu cię zmieszał z błotem musisz się bardziej postarać ;)

Albo po prostu na niego brak mu już słów xD

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
3 minuty temu, withanight napisał:

Idom swienta , idom swienta , karzda buzia usmiechnienta xD

Uważaj z pisownią bo nasz formułowy "POLONISTA" zaraz wyskoczy 😂

@grego to niech przepłucze gardło dyktą to raz dwa znajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
17 godzin temu, LuckyLuke12345 napisał:

 

Marko ale Ty mnie bawisz, jaki ty tutaj jesteś bohater a jak napisałem priv wiadomości to schowałeś głowę w piasek  zresztą nie tylko ty . Twoje posty i ciebie mam głęboko w czterech literach .

 

mam czytać jakieś dziecinne zwidy i przechwałki jakiegoś mami synka i pseudo rozpłodnika ;) ... wysyłaj takie privki do przedszkola ale nie do mnie :D...takich to się ignoruje i tyle ;)

 

Edytowano przez marko-kolo
  • Haha 3

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
20 godzin temu, LuckyLuke12345 napisał:

Withanight co tak ci zboczeńcu wesoło ? Co pocieszycielu?  Powinieneś się nazywać torbiusz walenciusz szesnasty 

Tomasz 78 tęskno ci za mną ? A ty jak brzmisz ? Latasz po tym forum jak pies za suką, a jak pokaże się jakaś kobieta to już tańczysz koło niej . Twoja żona to też nie potrafi zachować priv wiadomości nie ? Pozdro.

Marko ale Ty mnie bawisz, jaki ty tutaj jesteś bohater a jak napisałem priv wiadomości to schowałeś głowę w piasek  zresztą nie tylko ty . Twoje posty i ciebie mam głęboko w czterech literach .

With . Taki obrońca kobiet a tu tak odzywasz się publicznie do kobiety ? Do ciebie czarne jest czarne , a białe jest białe ? Ty fałszywości nie lubisz ? Jak to przeczytałem to jebłem ze śmiechu . 

Pamiętaj że ja tobie nie odpuszczę dowiedzą się o tobie jaki jesteś wspaniały. Czerwony to jaki kolor ? Taki jak burak, nie masz tego warzywa ? To spójrz w lusterko . Możesz się śmiać , pokazywać co masz , pisać do innych mi to lotto prawda wyjdzie na jaw . Ty to powinieneś się nazywać torbiusz walenciusz szesnasty . Pozdrów swoją ...... 

A teraz kto pierwszy ten lepszy , w d*pie was nam i wasze wypociny nawet tego nie będę czytał . Trzy dwa jeden j jedziesz jeden z drugim 😁 nara .

Wesołych świąt dla ludzi żyjących w wirtualnym świecie też 

oj LL wiem ze jestem idolem twoim i starasz sie mnie naśladować

cieszę się, że mnie dokładnie śledzisz na forum  ,ale wiesz musisz przejść do praktyki  ,bo inaczej bedziesz dalej bar podpierał

a jak masz cos do mojej żony to pisz do niej a nie do mnie

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

Tomasz78 napisał:

cieszę się, że mnie dokładnie śledzisz na forum  ,ale wiesz musisz przejść do praktyki  ,bo inaczej bedziesz dalej bar podpierał

To jak jest temat baru to może w lecie (zimna nie lubię) spotkamy się w którymś i sobie pewne sprawy wyjaśniamy?

danielhaker napisał:

Otrzymałeś czwarty punk ostrzeżeń, a więc dostałeś bana (z resztą nie Ty jeden). Proste i logiczne Średnio co miesiąc otrzymujesz ostrzeżenia za prowokowanie do kłótni i wulgaryzmy. Możesz być pewien, że cierpliwość moderatorów wobec Ciebie nie będzie trwała długo

Oprócz mnie i @grego dostał ktoś jeszcze? Chyba nie. Jeszcze nie mam bana od @prorok i admina. Także jak dostanę od nich to pisz że cierpliwość Wam się kończy. Jedno ostrzeżenie na miesiąc? Jak dostanę dwa to co się stanie? Konto mi usuniesz czy jak? Czy nerwicy się nabawicie? Jak byś wszystkie moje posty czytał to byś wiedział o co mi chodzi (nie tylko mi zresztą) pewien modek mi napisał że ten temat jest dość specyficzny. To chyba jest coś na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 twoje posty modek ma czytać ? po co ?  wyzwisk i przekleństw ma się uczyć ?  ;)

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
53 minuty temu, fenix30 napisał:

 

 

To jak jest temat baru to może w lecie (zimna nie lubię) spotkamy się w którymś i sobie pewne sprawy wyjaśniamy?

Oprócz mnie i @grego dostał ktoś jeszcze? Chyba nie. Jeszcze nie mam bana od @prorok i admina. Także jak dostanę od nich to pisz że cierpliwość Wam się kończy. Jedno ostrzeżenie na miesiąc? Jak dostanę dwa to co się stanie? Konto mi usuniesz czy jak? Czy nerwicy się nabawicie? Jak byś wszystkie moje posty czytał to byś wiedział o co mi chodzi (nie tylko mi zresztą) pewien modek mi napisał że ten temat jest dość specyficzny. To chyba jest coś na rzeczy.

a co chcesz cos postawić i mnie przekonać że masz racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@Tomasz78 za lunijna kasę Ci piwo 🍻 postawie jak Cię nie stać. Przekonywać Cię nie muszę bo sam wiesz że ją mam. Dlaczego nie piszesz wprost o co Ci chodzi tylko kombinujesz jak koń pod górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

LuckyLuke12345 napisał:

Kolejna kobieta odeszła z forum , ciekaw jestem przez kogo tym razem hmmm 🤔

Nudy były i konto usunęła. Uważaj bo mafia się zlatuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230
8 minut temu, fenix30 napisał:

 

Nudy były i konto usunęła. Uważaj bo mafia się zlatuje :)

Leję na tą mafię , a zwłaszcza na jednego 😉 

 

Tomasz a co Ty o mnie możesz wiedzieć ? Takie pewne to źródło ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj