Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fenix30    172

marko-kolo napisał:

czemu Ty masz tylko czarne scenariusze ? ;)

Teraz już wiesz. Potwierdziliscie moją teorię praktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widzisz... ale mogło być zupełnie inaczej ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A co znasz mnie  niby jak ? nikogo nie znasz z forum przecież ,a wiesz jak u mnie w domu wygląda małżeństwo   O.o ott jasnowidz po ziółkach i pewnie pavulon zaczyma działać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 po prostu nie odrobił lekcji i nie zasięgnął wiedzy na nasz temat ...założył że jest w grupie zdesperowanych napaleńców tak jak on 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

marko-kolo napisał:

widzisz... ale mogło być zupełnie inaczej ;)

Haha ale śmieszne. Boki zrywać. Wierzę w inne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 słuchaj podobno jesteś urzeczony jego wywodami ;)...wiec masz wszystko już wyjaśnione na temat kobiet ,teraz tylko pozostało działać :D

ba.. być może podzieli się z Tobą swoimi bo podobno ma ich wiele  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127
15 minut temu, fenix30 napisał:

 

Haha ale śmieszne. Boki zrywać. Wierzę w inne cuda.

 

" W moim instytucie odkryliśmy, że mózg kobiety tak głęboko pozostaje pod wpływem hormonów, że w zasadzie można powiedzieć, iż to one decydują o formule jej świata, kształtując wartości i pragnienia oraz dzień po dniu mówiąc jej, co naprawdę jest ważne ".

Ta książka to fascynującą opowieścią o tym, jak unikalna budowa kobiecego mózgu determinuje świat kobiecych pragnień i potrzeb, a nawet więcej, niż determinuje – jak go tworzy. Można z niej dowiedzieć się na przykład:
•Dlaczego kobiety wypowiadają średnio dwadzieścia tysięcy słów dziennie, a mężczyźni prawie trzy razy mniej.
•Dlaczego kobiety pamiętają kłótnie, które – jak twierdzą ich partnerzy – nigdy się nie zdarzyły.
•Dlaczego nastolatki tak przejmują się swoim wyglądem i bez przerwy gadają przez telefon
•Dlaczego kobieta myśli o seksie przeciętnie co kilka dni, a mężczyzna – co minutę.
•Dlaczego kobiety potrafią rozpoznawać cudze emocje, a przeciętny mężczyzna orientuje się, że coś dzieje się źle, dopiero po wrzasku.
•Dlaczego kobiety po pięćdziesiątce częściej wnoszą o rozwód niż ich rówieśnicy.

Brizendine wyrządziła wielką przysługę wszystkim facetom, którzy głowią się nad wielką zagadką kobiecości. To wspaniały przewodnik po kobiecym świecie, każdy powinien przeczytać tę książkę.

Mądry czyta i zdobywa wiedzę, a głupi szydzi. Miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress
33 minuty temu, artur125 napisał:

panowie jesteście strasznie nietolerancyjni, chłopak wyraża własny punkt widzenia to należy podyskutować, a nie zaraz opluwać:D

żeby to chociaż był murzyn, żyd czy inny ciapak, to bym się przyłączył, ale tak......

Punkt po punkcie... chodzi o to że wchodzisz w grupę nie wiem np w klubie, kolega zrobił to na forum. Wzbudzasz sobą zainteresowanie. Czekasz na odzew płci przeciwnej. Wypatrujesz "ofiarę". Czekasz na jej sygnał. Udajesz obojętność. Imponujesz czymś, najlepiej kasą, bo przeciez kobiety to materialistki. Pozwalasz aby myślała że to Ty będziesz jej ofiarą i to ona będzie Cię zdobywać. W końcu pozwalasz jej się "zdobyć".  Ot tajemnica istnienia wszechświata 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress

Spalić babsko na stosie! Ujawniła tajemnice skrywane od wieków... 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
7 godzin temu, Doloress napisał:

Punkt po punkcie... chodzi o to że wchodzisz w grupę nie wiem np w klubie, kolega zrobił to na forum. Wzbudzasz sobą zainteresowanie. Czekasz na odzew płci przeciwnej. Wypatrujesz "ofiarę". Czekasz na jej sygnał. Udajesz obojętność. Imponujesz czymś, najlepiej kasą, bo przeciez kobiety to materialistki. Pozwalasz aby myślała że to Ty będziesz jej ofiarą i to ona będzie Cię zdobywać. W końcu pozwalasz jej się "zdobyć".  Ot tajemnica istnienia wszechświata 😛

A jeszcze by kto pomyślał, że widząc temat o relacjach damsko męskich postanowił dla odmiany rzucić na to światło od strony czysto psychologicznej...O.o

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress

No masz i grego jest. Cieszę się jak Cię widzę... serio 😂😂😂😂

Grego a powiedz Ciebie to Pani zdobywała czy Ty zdobyłeś Panią. No i chyba obecnym tutaj niedoswiadczonym mozesz odpowiedzieć na pytanie jak utrzymać tę jedyną kobietę przy sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Wiem, że mnie uwielbiasz i nie możesz się doczekać kiedy ci odpisze xD. Jakich tam niedoświaczonych? Toć takich doświadczonych zdobywców tudzież zdobytych :D na próżno szukać ze świecą w ręku, ja się cały czas od nich uczę xD. Wierz mi zanudził bym cię, lepiej byś opowedziała jakąś ciekawą historie, może być i nawet bajka, ot np. o ZosiSamosi, tam to się działo xD.

Edytowano przez grego
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@grego Ta to potrafiła faceta omotać że nawet oświadczenia zaczął pisać. :) trzeba będzie tą książkę @Maverick przeczytać to się dowiem czym się kierowała w danym momencie :)
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress

@gregoNo o tej historii to sam możesz wiele powiedzieć. :D nawet więcej niż wie sama wspomniana przez Ciebie Zosia ;)  

Z tym uwielbieniem to sobie nie pochlebiaj... Ale jeśli to Cię dowartosciowuje to możesz tak dalej myśleć ;)

Pawełku... A Ciebie kto tak omotał że widzisz rzeczywistość w nieco innym świetle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress

No miałeś przecież relację z pierwszej ręki, mało tego z grubym dodatkiem do rzeczywistości. ;) ale o tym może później? :D

Powiedz odczułeś na sobie kiedyś wykorzystanie technik manipulacyjnych przez kobietę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

Doloress napisał:

Pawełku... A Ciebie kto tak omotał że widzisz rzeczywistość w nieco innym świetle? 

No wiadomo że królowa 👑 która jest tylko jedna. :)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Doloress napisał:

No miałeś przecież relację z pierwszej ręki, mało tego z grubym dodatkiem do rzeczywistości. ;) ale o tym może później? :D

Powiedz odczułeś na sobie kiedyś wykorzystanie technik manipulacyjnych przez kobietę? 

Pewno właśnie teraz .:PB|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress
32 minuty temu, fenix30 napisał:

 

No wiadomo że królowa 👑 która jest tylko jedna. :)

Dobrze że chociaż tyle z tego wiesz ;)

@zetorki12 absolutnie, nigdy nie posunęlabym się do tego typu metod. ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

Doloress napisał:

32 minuty temu, fenix30 napisał:   No wiadomo że królowa 👑 która jest tylko jedna.  Dobrze że chociaż tyle z tego wiesz 

Jak czegoś nie wiem to mnie oświec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
22 minuty temu, Maverick napisał:

Zrobiłaś to wiele razy w tym wątku.

Łoo panie, to jeszcze nic, jeden tu kiedyś łkał za wszystkie winy tego świata i nie tylko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress
28 minut temu, Maverick napisał:

Zrobiłaś to wiele razy w tym wątku.

No nareszcie... :D  wczoraj fenix30  zarzucił Ci że Twoje posty piszą jakby dwie osoby. Odniesiesz się do tego? Bo to bardzo ciekawy wątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127

Przekierowanie obserwacji z siebie na inną osobę jest ciekawą zagrywką z Twojej strony, ale odpowiem. Napisał tak z prostego powodu, ponieważ do męskiego grona tej wymiany zdań piszę w konwencji przyczyna-skutek. Wypowiedzi Darii są pisane w sposób emocjonalny, dlatego kontynuuję ten styl w kierunku Darii. Są też osoby piszące szyderczo, więc to również otrzymują. Mało tego, teraz próbujesz skłócić mnie z Fenixem, co również jest manipulacją :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj