Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość   
Gość

 

 

Tymczasem  czytać będę ten cały HP i czasem pisał co myślę smile.png

Czytaj ,ale jak już piszesz to wpierw pomyśl.  :)

 

 

Grzeszysz dalej grzeszysz, w kościele Cię nie widzę.      :)

 

Jak Ty masz mnie w kościele wiedzieć ,jak Ty w pierwszej ławce siedzisz ,jak na typowego katolika przystało ?  :rolleyes:  :P

 

 

Nie chcesz gotować w niebie? to Ciebie będą gotowali w piekle, a raczej grillowali          kurę to Ci tak opalą że o depilacji możesz zapomnieć.          Jak Ty mało wiesz, albo czort Ci nakładł w głowę takich głupot, przecież w niebie nikt nie gotuje, bo Wszyscy Święci balują w niebie złoty sypie się kurz.    

Mogę mało wiedzieć ,ale ważne że swoje wiem . Sean tak to już jest w życiu ,że jak zaczyna czegoś brakować ,coś niedomaga ,to to staje się obsesją tej osoby . Ty jesteś tego żywym przykładam . :)  Stale zahaczasz o przysłowiową du*ę , i jeszcze teraz Boga w tą swoją chorobę mieszasz . Pisałam i jeszcze raz napisze . Idź  do specjalisty , pomoże zapewne Ci pogodzić się z faktem, że każde pokolenie ma swój czas . :)  

 

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
Czytaj ,ale jak już piszesz to wpierw pomyśl.  smile.png

 

Piszesz bym  pomyślał? Facetom o tym nie trzeba przypominać tongue.png  a ja, przecież nie zamierzam Cię zbawiać, nawracać czy coś tam biggrin.png po prostu czasem mamy różne zdania tongue.png

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 

Jak Ty masz mnie w kościele wiedzieć ,jak Ty w pierwszej ławce siedzisz ,jak na typowego katolika przystało ?   :rolleyes:   :P

 

A to Ty śpisz pod chórem?     :P   

 

 

Sean tak to już jest w życiu ,że jak zaczyna czegoś brakować ,coś niedomaga ,to to staje się obsesją tej osoby . Ty jesteś tego żywym przykładam .  :)  Stale zahaczasz o przysłowiową du*ę ,

No nie wiem nie wiem, skąd Ty taka dobrze poinformowana, co komu niedomaga  i w jakim wieku     :D  d*pa to taka sama część ciała jak oczy ręce czy twarz, jak ładna to czemu o tym nie mówić? wstydzisz się swojej czy jak?     :D  nie wiem co Cię w tym tak bulwersuje jak ktoś mówi o d*pie, a nie bulwersuje jak tej tej d*py nie żałują.      ;)   Już Ci to mówiłem i powtarzam, sama potrzebujesz do specjalisty po okulary, pisałem o piekle a  Ty  mi mówisz że Boga mieszam.  Stąd pewnie  problemy z interpretacją moich wypowiedzi u Ciebie. Czyżby też już czas posunął a wstyd się przyznać?     :P      :D

Piszesz bym  pomyślał? Facetom o tym nie trzeba przypominać  a ja, przecież nie zamierzam Cię zbawiać, nawracać czy coś tam  po prostu czasem mamy różne zdania 

No i to jest problemem, ta pani nie toleruje odmiennego zdania, zwłaszcza jej dotyczącego    :P  kto nie jest z nią, jest przeciwko niej, dupowłaza nie zahacza.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

A to Ty śpisz pod chórem?  

Na pewno nie siedzę tak blisko jak Ty .  :)

 

 

No nie wiem nie wiem, skąd Ty taka dobrze poinformowana, co komu niedomaga  i w jakim wieku 

Nie komu ,tylko Tobie ,a to że Ci coś niedomaga widzę  nie tylko ja . :)

 

 

 d*pa to taka sama część ciała jak oczy ręce czy twarz, jak ładna to czemu o tym nie mówić?

No to Ty jesteś mile widzianym gościem w towarzystwie , ponieważ nieczęsto spotyka się ludzi z wysokim poziomem kultury .  :rolleyes:

 

 

nie wiem co Cię w tym tak bulwersuje jak ktoś mówi o d*pie, a nie bulwersuje jak tej tej d*py nie żałują. 

Niech ten Ktoś zauważy ,że mówił nie o cudzej tylko o mojej ,inne mnie nie interesują ,mają swoich właścicieli /właścicielki . 

 

 

Już Ci to mówiłem i powtarzam, sama potrzebujesz do specjalisty po okulary, pisałem o piekle a  Ty  mi mówisz że Boga mieszam.  Stąd pewnie  problemy z interpretacją moich wypowiedzi u Ciebie. Czyżby też już czas posunął a wstyd się przyznać?     tongue.png      biggrin.png

 Sklerozo jedna ,wczoraj mnie apokalipsą straszyłeś,a dziś już nie pamiętasz ?  

 

 

 Czyżby też już czas posunął a wstyd się przyznać? 

Co minutę ,co godzinę ,co noc i dzień jestem starsza i nie mam z tym problemu . W przeciwieństwie do Ciebie potrafię cieszyć się życiem w każdym wieku ,a nie jak Ty już jesteś zgorzkniały ,a co będzie za parę lat ?     :mellow:

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Na pewno nie siedzę tak blisko jak Ty .   

 

No i na pewno jak zwykle się mylisz.     

 

 

No to Ty jesteś mile widzianym gościem w towarzystwie , ponieważ nieczęsto spotyka się ludzi z wysokim poziomem kultury .   :rolleyes:

Póki co nie narzekam na towarzystwo, zapewniam że moje towarzystwo do sztywniaków nie należy.    :)

 

 

Niech ten Ktoś zauważy ,że mówił nie o cudzej tylko o mojej ,inne mnie nie interesują ,mają swoich właścicieli /właścicielki . 

Ten ktoś dawno zauważył że o Tobie lepiej nic nie mówić, Ty możesz, ale nie o Tobie.   :)

 

 

 W przeciwieństwie do Ciebie potrafię cieszyć się życiem w każdym wieku ,a nie jak Ty już jesteś zgorzkniały ,a co będzie za parę lat ?      :mellow:

Ja zgorzkniały?     :lol:  to wtedy nie wiem jak można Ciebie nazwać?      :P  Przecież Ty na żartach w ogóle się nie znasz, wszystko na nie   :)

 

 

Nie komu ,tylko Tobie ,a to że Ci coś niedomaga widzę  nie tylko ja .  :)

Ty wróżka? czy potrzebujesz także okulisty, bo normalnie ja widzę że Ty źle widzisz.     :D

 

Ps. odpuść sobie, bo cokolwiek bym nie napisał, Twoja forma odpowiedzi przybiera formę ataku na moją osobę, nie wiem z jakiego powodu to robisz, ale widzę że Twoje posty są coraz agresywniejsze, nie chcesz nie czytaj, nie odpowiadaj, ale zapewniam że nie pozostanę Ci dłużny w odpowiedziach.    :) Ja w każdym razie nic do Ciebie nie mam.   

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopie ... - ty się lecz :blink: .Najgorsze jest to , że nie zdajesz sobie sprawy jaki Ty chory jesteś . :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Było coś do ciebie, z tobą jakąś dyskusję prowadziłem? chłopie czy ty wszędzie musisz ten swój nos wsadzić? Meg sobie poradzi i bez ciebie, przestań być takim dupowłazem. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale do ciebie było :P . Nie pasuje krytyka ? Pewnie jak by była pochwała , to problemu byś nie miał B) .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 ciebie to trzeba by wysmażyć na gorącym łoju, no gdzie cholernik wlezie to narobi gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Żeby nie zostali zgorzkniałymi starymi wygami :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Słodzą sobie bo lubią, albo i muszą  :D   Nawet mała czarna z odrobiną cukru  smakuje lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie lubią mnie niektórzy za to , ale ktoś musi takiemu skanowi , czy jak mu tam , uświadomić , że jednej fazy Mu brakuje . A czy dotrze to do Niego czy nie - to już mniejsza o większość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1383

Hej miłości moje poorane macie? Tylko głupoty do głowy dobijacie :P

Płakała dziewczyna , płakała w stodole,

Że jej przeorali...pod fartuszkiem pole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Chcieć nie zawsze znaczy umieć, zwłaszcza kiedy nawet pług nie trzyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1383

zagraj mi czarny cyganie piosenke starą jak świat ,

by nam się w górę unioso,"rzemioso" jak za dawnych lat... :P

 

jak bym sie postarał to równiutko byś miała :)

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Dobre :lol:
A gdzie towarzystwo jeszcze w polu? Dajcie spokój jutro też jest dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

W polu nie urobisz....mokro :( Ale wreszcie przestało padać :)
Mnie humor nie sprzyjał ostatnio by pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jedni na polu pracują inni na forum flirtuja  ;) ,  Teska juz po pracach polowych?

 

Tomek flirtujesz już?

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj