Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość   
Gość

Także Panowie jak macie około 40-tki, to tak 25-do góra 30-tki laska,  :)  bo panie w Waszym wieku to raczej tak pod 60-tkę wzwyż celują u faceta.      :)  Zazdroszczą widać Pani Melani Trump.     :P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Nie uogólniajcie znowu :P
Pewnie zaraz się dowiemy,że chodzi o spadek :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Także Panowie jak macie około 40-tki, to tak 25-do góra 30-tki laska, :) bo panie w Waszym wieku to raczej tak pod 60-tkę wzwyż celują u faceta. :) Zazdroszczą widać Pani Melani Trump. :P

Sean na swoim przykładzie to stwierdzasz?czy tylko takie bzdety walisz jak byś się zielska najarał :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Primo i jedno i drugie . ;)  :D

 

 

 

Czyli moja teoria że kobiety szukają dużo starszych facetów okazała się niebezpodstawna  

W końcu się przyznałeś ,że to Twoje szare komórki Cię robią w ... :rolleyes:  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Świeży i młody towar zawsze najlepszy , ale i innym grzech pogardzić :P;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Primo i jedno i drugie . ;)  :D

 

W końcu się przyznałeś ,że to Twoje szare komórki Cię robią w ... :rolleyes:  :D

Meg czy Ty czasem już okularków do czytania nie potrzebujesz?     :P     

Napisałem wyraźnie że moja teoria okazała się niebezpodstawna,   więc do czego miałem się niby przyznać?     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Że to Twoja teoria Sean...., :rolleyes:  a okularów mi nie trzeba ,choć sporo czytam... ;)

Ps Nie rozpisuj się ,poczekaj cierpliwie na rozwój wydarzeń , jak i czy w ogóle w pary się dobiorą ,w  ''Rolnik szuka żony ''.  ;)

 

 

Świeży i młody towar zawsze najlepszy , ale i innym grzech pogardzić  :P  ;) .

Jaki towar masz na myśli ? Jeśli pieczywo ,to wiedz że choć świeże najsmaczniejsze ,ale i nie najzdrowsze  ;)  :P

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem . Napisałem że grzech . Wszystko rzecz gustu i upodobań , a nie różnica w latach . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Że to Twoja teoria Sean...., :rolleyes:  a okularów mi nie trzeba ,choć sporo czytam... ;)

Ps Nie rozpisuj się ,poczekaj cierpliwie na rozwój wydarzeń , jak i czy w ogóle w pary się dobiorą ,w  ''Rolnik szuka żony ''.  ;)

 

Nie ma znaczenia czy akurat  w tym programie dobiorą się w pary, ważne że jest taka tendencja i nie tylko w tym programie i moja teoria właśnie na tym się opiera.     :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Hej miłości moje poorane macie? Tylko głupoty do głowy dobijacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie głupoty, dziewczyno za mąż trza Ci iść a Ty o oraniu.     :P     :lol:

Matka do dorastającej córki:
 

- Córuś, za mąż trza ci iść. Jedź do miasta i poszukaj se chłopa.Tylko
pamiętaj, że ma być oszczędny, głupi i nieruszany. Córka pojechała, za
jakiś czas wraca z kandydatem na męża. Młodzi zasiedzieli się, zrobiło się
późno, postanowili przenocować. Matka posłała im w jednej izbie. Rano pyta
uśmiechniętą córkę: - No córuś, oszczędny on jest?
- Oj mamuś oszczędny. Pościeliłaś nam dwa łóżka, a on mówi, po co będziemy
dwie pościele brudzić, prześpimy się na jednym. - Oj dobrze córuś. A
głupi?
- Oj mamuś głupi. Poduszkę zamiast pod głowę, to mi pod pupę wpychał. - Oj
dobrze córuś. A nieruszany?
- Oj mamuś nieruszany. Siusiaka miał jeszcze w cylafonie.      :P
 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Hej miłości moje poorane macie? Tylko głupoty do głowy dobijacie tongue.png

 

A niech to, tak słodko to daaawno  nikt tu tak nie pisał smile.png

 Jak orać gdy mokro i ślisko, w taki czas specyficzne głupoty w głowie to nic złego wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 ważne że jest taka tendencja i nie tylko w tym programie i moja teoria właśnie na tym się opiera.      :)

Tendencja jest u kobiet ,które mają  obniżone poczucie własnej wartości ,żadna inna ,myśląca  przyszłościowo nie zwiąże się ze sporo starszym mężczyzną . Na starszego zawsze będzie miała czas ,wiec totalną głupotą jest w wieku np . 25 lat wydawać się za 40 -latka ,już nie wspomnę o jeszcze starszym .  Oddać swoją młodość komuś ,kto swoją młodość gdzieś roztrwonił ?  Brać ochłapy ? Na ochłapy jest czas później ,młodość za młodość . 

I niech się nawet nie łudzą młode kobiety ,że to będzie sielanka z takim kimś ,bo nie będzie . :)  Będzie tak jak w każdym związku ,a nawet gorzej ,ponieważ to są już inne światy ,do tego dochodzić będą problemy zdrowotne itp .  Miłość, miłością ,ale niech serce idzie w parze z rozumem .  :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Czytając co napisałaś to nie mam do czego się przyczepić, ale w życiu bywa różnie. Są dziewczyny co już mają jakieś mętne historie, są rozwódki, panny z dzieckiem/dziećmi i to głównie one szukają starszych mężczyzn dla siebie. Tacy zazwyczaj są stateczniejsi i lepiej usytuowani materialnie. Ci w wieku owej panny nawet na nią nie spojrzą poważnie. To nie łapanie ochłapów a wybieranie z tego  co jest realne i rozważne. Trochę jak wybór między złym i gorszym dla siebie, ale lepsze np. dla dzieci.

 

Jedno moge potwierdzić, im większa różnica w wieku tym trudniej się dogada choć i z niektórymi rówieśnikami bywa ciężko ;)

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tendencja jest u kobiet ,które mają  obniżone poczucie własnej wartości ,żadna inna ,myśląca  przyszłościowo nie zwiąże się ze sporo starszym mężczyzną . Na starszego zawsze będzie miała czas ,wiec totalną głupotą jest w wieku np . 25 lat wydawać się za 40 -latka ,już nie wspomnę o jeszcze starszym .  Oddać swoją młodość komuś ,kto swoją młodość gdzieś roztrwonił ?  Brać ochłapy ? Na ochłapy jest czas później ,młodość za młodość . 

I niech się nawet nie łudzą młode kobiety ,że to będzie sielanka z takim kimś ,bo nie będzie . :)  Będzie tak jak w każdym związku ,a nawet gorzej ,ponieważ to są już inne światy ,do tego dochodzić będą problemy zdrowotne itp .  Miłość, miłością ,ale niech serce idzie w parze z rozumem .  :)

Jak żyję większych głupot nie słyszałem, ach jak są strasznie rozważne młode kobiety, tylko skąd te rozwody się biorą, bądź co bądź małżeństwa z dużą różnicą wieku to jest póki co marginalny odsetek. I co wtedy od razu te ochłapy są dobre? byle tylko gdzieś zmoczoną i wyrąbaną d*pę wtrynić? wtedy niech poszuka gdzieindziej głupszego od siebie,

i możemy polemizować kto to jest te jak to "ładnie"  raczyłaś nazwać ochłapami.

Uważasz że wszyscy młodzi to okazy zdrowia i żadnych problemów zdrowotnych w tym wieku nie ma? Wiesz co trochę się Tobie dziwię, a zwłaszcza takiemu tokowi rozumowania jak to raczyłaś uzasadnić w Twoim poście.     

 

 

 

 Miłość, miłością ,ale niech serce idzie w parze z rozumem .

No efekty są widoczne gołym okiem od samego początku znajomości.

a1e6729d899c4f331624.jpg

Dzisiaj seks to  "miłość" a skutki takiego rozumowania są opłakane.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Tendencja jest u kobiet ,które mają  obniżone poczucie własnej wartości ,żadna inna ,myśląca  przyszłościowo nie zwiąże się ze sporo starszym mężczyzną .

0_0_0_977377690.jpg

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

I niech się nawet nie łudzą młode kobiety ,że to będzie sielanka z takim kimś ,bo nie będzie . smile.png  Będzie tak jak w każdym związku 

Sielanka?  W jakim sensie niby? pewnie że jak w każdym normalnym związku, a na co niby miałyby liczyć? na co komu  żonę lenia utrzymywać, w końcu żeby napić się mleka, nie potrzeba zaraz kupować mleczarni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O rany Sean żyjesz czy już na zawał zszedłeś ?  :huh: Czy jak już ochłonąłeś , zdajesz sobie sprawę ,że Twoje wypowiedzi nijak się mają do tego co napisałam ? To straszne Sean,że Ty wszędzie takie rzeczy widzisz ,jak tu wklejasz . Weź do ręki mądrą książkę ,a nie edukujesz się na słabych stronach w internecie ,to może się i czego mądrego dowiesz ?  Może Ci się otworzą oczy i zauważysz że ten świat nigdy doskonały nie był ,a nie tylko teraz schodzi na psy ?   :)   ;)

 

 

Pigmei , to co napisałeś zgadza się oczywiście ,ale wątek był o ludziach wolnych ,bez zobowiązań ,bez zbędnego ''bagażu ''.  

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Meg - daremny Twój trud . B) Widzi się to co przyciąga uwagę , albo to , co bardzo chce się zobaczyć ,- ale tu już wyobraźnia płata figle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

O rany Sean żyjesz czy już na zawał zszedłeś ?   :huh: Czy jak już ochłonąłeś , zdajesz sobie sprawę ,że Twoje wypowiedzi nijak się mają do tego co napisałam ? To straszne Sean,że Ty wszędzie takie rzeczy widzisz ,jak tu wklejasz . Weź do ręki mądrą książkę ,a nie edukujesz się na słabych stronach w internecie ,to może się i czego mądrego dowiesz ?  Może Ci się otworzą oczy i zauważysz że ten świat nigdy doskonały nie był ,a nie tylko teraz schodzi na psy ?    :)    ;)

 

 

Pigmei , to co napisałeś zgadza się oczywiście ,ale wątek był o ludziach wolnych ,bez zobowiązań ,bez zbędnego ''bagażu ''.  

 

Nie wiem co Ty czytasz za książki,ale jestem pewien że sieją spustoszenie w Twoim umyśle.    ;)

 

Ty tak zawsze kota ogonem obracasz? uważasz 40-to letniego faceta wolnego bez zobowiązań {kawalera} za jakieś ochłapy? Ty takich facetów normalnie obrażasz, według Ciebie taki jest dobry jak jaśnie panna się przewiezie zdrowo na Twojej teorii młodości,  jest po "przebiegu jak zachodni samochód " z skręconym licznikiem i uważasz że to ja mam jakieś zaburzenia? trzeba wiedzieć co się pisze, a nie co chwila odwracać kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Zbędny bagaż?  Czytl co, dziecko nim jest :ph34r:  Fatalnie to określasz, fatalnie, a panny w wieku powiedzmy 30 to co, wolne od przeżyć, nieudanych związków czy jak :blink: , Nawet 16 latka ma już pewne poglądy, porażki i urazy, wybierze takiego który zrobi na niej wrażenie i z którym uwierzy w tzw, szczęście nie skupiając się specjalnie na wieku

 

Edit. Może mnie zmęczenie dopada, ale o ile dobrze pamiętam to ten wątek różnicy wieku rozpoczął się w poscie Darii która to dopuszczała różnicę wieku do 15 lat.O niej samej to wiem tyle co napisała, czyli prawie nic.

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj