Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

weris    44

Coś mi tel fiksuje wiedz sorki za bałagan.
Artur bo zawsze ktoś musi mieć więcej .:)
Tomcio ty za dużo się nie zastanawiaj bo wiesz jak na tym wyjdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

polecam tvp 1 Warto rozmawiac  ,dyskutują na temat rolnictwa i wspópracy  z Kanadą


Weris nie obiecuj ,nie obiecuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

ojjj ja idę bo grząski temat ..  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Weris, że co?  :blink:  :blink:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KilerKiler    0

Matka,zona,kochanka,prawiczek,homoniewiadomo zmiencie teksty,bo tak nigdy kobiety na wsi nie zatrzymacie.

Laleczka paznokciami sie nie chwal jak malzenstwo kuleje Dziewczyny w biurach czesto maja nie pomalowane i jakos elegancko wygladaja.

Gosia ty masz serio z głową zle,cpasz cos,ze nie posiadasz innych ambicji tylko w necie facetow wyrywasz?Ksiazke poczytaj moze trochę wiedzy zdobędziesz.

Edytowano przez KilerKiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

kiler nie będę z tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym, który koliduje z moimi imperatywami nie wiem jak inni ale ja nie życzę sobie abyś pchał się z buciorami w moje życie i sprawy . Moje małżeństwo nie kuleje i jest w jak najlepszym porządku widzę że jednak masz jakieś problemy być może twoje rozchwianie emocjonalne nie pozwala ci funkcjonować jak należy i szukasz zaczepki z każdym bo twoje życie jest denne i nie zajmiesz się swoim nudnym życiem tylko karmisz się nienawiścią do innych bo zazdrościsz tego jakie panują relacje między niektórymi forumowiczami. Zastanów się troszkę co piszesz bo niektórzy tolerować takiego chamstwa nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KilerKiler    0

He he no stado baranow tu jest ...Spi..) czym lsnisz tekstem takim to mamusi mow..Znaczenia tuch slow chyba nie znasz a uzywasz.Laska Gosia pisze z kim leci na pw ze mna tez pisala kiedys i nie umiala odpuscic chyba chetna z kazdym i wszedzie.Szukaj frajera jakiegos co sponsoring bedziesz miec Dziunia .
Bujajcie sie nadal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No teraz to przesadziles, przestań pieprzyc takie głupoty i zajmij się swoim marnym życiem a nie zmyslaniem. Tutaj nikt Ci nie uwierzy wiec zmień wątek i zacznij się leczyć...


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Myślę Aniu ze Ty u wszystkich, dlatego musisz mieć dodatkowe konta żeby o sobie ładne posty pisać; ) aż mi Cię troszkę żal;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

tak się składa że filozofię miałam i wiem co piszę a Ty przeginasz i nie ubliżaj nikomu bo się zagalopowałeś

Gosia rozwaliłaś system :D :D

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tak się składa,ze ja z nikim konfliktów sobie nie robię.Pisze różnie lepiej i gorzej.Nikomu na forum nie nawytykalam a mogłabym np.Adrianowi.To,ze przestałam pisać w tym temacie o niczym nie świadczy.W przeciwieństwie do różnych osób jestem na forum aby sobie zwyczajnie popisać o wszystkim.Nie by szukać konfliktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Witam serdecznie Wszystkich  :)

jak minął dzień  słoneczny ,bo ja malinki wyciskałam na soczek zimowy .tylko zabrakło procentów aby je udoskonalić  :D

Dowiozłam Gosiu pana na miejsce  :D  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Bardzo dobrze ze pan bezpiecznie w domu :lol:
Dobrze wiedziec, na pewno pyszny :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Kusisz, chyba przyjadę trochę spróbować ;):P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

No spoko drzwi są zawsze otwarte dla Ciebie ;) zrobimy sobie babski wieczór a jeszcze Kasie by trza skołować  :D  Kasiu bo ja malinowy soczek szykuje a ex perta potrzeba do degustacji 

Edytowano przez weris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Oooo, świetny pomysł! <3 :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Witam serdecznie Wszystkich  :)

jak minął dzień  słoneczny ,bo ja malinki wyciskałam na soczek zimowy .tylko zabrakło procentów aby je udoskonalić  :D

Dowiozłam Gosiu pana na miejsce  :D  :lol:

 

Hej

co to za tajemnice? :D jakiego Pana?  :D oj dziewczyny nie ładnie tak tajemniczo pisać  :D

 

Kasiu nie uda Wam się dzisiaj zrobić babskiego wieczoru, bo my z Arturem na to nie pozwolimy,  :D

ktoś musi Was pilnować  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Artur a będziesz nam podawał jak tak to wpadaj  :rolleyes:

ale się będzie działo :D

no ciekawe czy mąż mój będzie w domu  ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj