Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Laleczka    518

Hehe ;) spoko udostępnię nawet dwa na jednym sie położysz jak na łóżku a na drugim oprzesz główkę jak na podusi :D zadbam o Ciebie dam pić jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Idź od razu do Kasi bo widzę, że daję lepsze warunki, u mnie takich luksusów mieć nie będziesz :P:D 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Gosia cicho bo sie wyda że za drzewem z siekierą stoisz :D spłoszy się a tak go pogłaskam i nie będzie się spodziewał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Tomek a ta wycieraczka wygodna?  :D

 

Kasiu to do jedzenia sobie życzę słodkie, masowe ciasta a do picia może być piwko ewentualnie malinówka Twojej produkcji  :D

 

Gosia to co Ty mi oferujesz? jeszcze się waham także wiesz  :P


Gosia cicho bo sie wyda że za drzewem z siekierą stoisz :D spłoszy się a tak go pogłaskam i nie będzie się spodziewał ;)

 

A ja Cię miałem za taką fajną dziewczynę  :P  ehhh wszystkie baby są jednakie,  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Kasiu , ja wiedziałam, ja go już znam, widzisz jakie wymagania  :lol:

Darek u mnie to jedynie robota i spanie na sianie  :D bo na wycieraczce to Malinka śpi a ona to więcej niż pewne że Ci się nie posunie ani nie zejdzie  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kasiu fajna jesteś, ale mnie chciałaś wystawić a to nie ładnie w stosunku do mnie,  :P

 

Tomek no raczej mam marne szanse bo dwie atakują, jedna z siekierą, druga by strzelała, jak żyć pani premier, jak żyć  :lol:

 

Gosia dobra przekonałaś mnie tym spaniem na sianie, ale towarzystwa mi dotrzymasz no nie?  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Gosia dobra przekonałaś mnie tym spaniem na sianie, ale towarzystwa mi dotrzymasz no nie?  :P  :D

przecież ja mam łóżko i chory kręgosłup  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Taa ładna mi niespodzianka, jak bym Was zobaczył z "narzędziami" w ręku to zawał gotowy  :P

 

Gosia nic tak dobrze nie wpływa na kręgosłup jak spanie na sianie  :lol: wyleczymy się  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Nie dałabym skrzywdzić Dareczka :D

No to zapraszam do mnie, musisz z nim przyjechac bo ja mu tego nie zagwarantuję  :lol:

 

Darek daj mi gwarancję, że mi się nie pogorszy od tego siana z Tobą  :lol:  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Jest nawet takie powiedzenie że, "psu, koniowi i kobiecie się nie wierzy"  :lol:

 

Gosia gwarancji nie dam ale spróbować nie zaszkodzi, w końcu "babcine" sposoby najlepiej leczą  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

o Artur, dzięki :D bo bym się ale wkopała, podstępem mnie wziął, ludzie kradną :na wnuczka" a Darek dziewczyny na siano zaciąga na "babcine sposoby"  :lol:  :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kasiu wzajemnie  :)

 

Gosia przecież ja chciałem pomóc, tak bezinteresownie, nic za to nie chce  :D  :P

 

Artur, spoko dam se rade  :D  babcia mówiła że tylko z kopki musi być a dziadek że lucerna też dobrze działa, także Gosiu tak czy siak, zalecenia lekarskie wystawione, teraz musimy się leczyć  :P i się nie wykręcaj  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj