Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Tomasz78    1029

jak  by to napisać ku..rcze ,przeczuwalem to :P ,ale o teściowej nie pomyslałem  :wacko: ,ech ,albo rano cichaczem uciekne :ph34r:  ,albo nici z wyjazdu ,

Kasia no jak to tak ? Ty przeciwko mnie :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Tomciu solidarność jajników :D widzę solidarności plemników ni ma bo Panowie poszli spać :D Ty idziesz na usługi my zaszalejemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ide spac bo rano cichaczem musze się wymknąc ,co by mnie nikt nie zauważył :ph34r:;)

jak zaśpie to posłucham rad Artura

taaa solidarność Kasiu tak tak :P

dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem co zrobić ale chyba najlepiej 50h pola min. zmechanizowane uprawa zbóż rzepak itp ogólnie mało pracy ręcznie większość maszynami i same się znajdą. No i jeszcze kwestia wyglądu samo bezpieczeństwo i kasa nie wystarczy jak z sobą nic nie reprezentujesz to zakonnica nie spojrzy więc można i tak to widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Nie wiem co zrobić ale chyba najlepiej 50h pola min. zmechanizowane uprawa zbóż rzepak itp ogólnie mało pracy ręcznie większość maszynami i same się znajdą. No i jeszcze kwestia wyglądu samo bezpieczeństwo i kasa nie wystarczy jak z sobą nic nie reprezentujesz to zakonnica nie spojrzy więc można i tak to widzieć

To jest tak:Jasiu siedział całymi dniami przed komputerem aż został starym kawalerem".Trochę wyjść do ludzi i wówczas Cię zobaczy jakaś.

Sam komputer nie wystarczy by zwrócić na siebie uwagę.

Dla wiedzy niektórych co mają dziwne spostrzeżenia,jestem realistka która twardo stąpa po ziemi.Nie żyje fanaberiami i w świecie bajek czy tez kosmosie :)Zanim się kogoś oceni pierw nalezy poznać ta osobę by coś o niej powiedzieć.

Edytowano przez AnnaHejniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Hej

pusto tu dzisiaj  :D

ja dzisiaj szykowałem sieczkarnię do QQ, ostatnie przygotowania do akcji   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Daj Boże tylko przy takiej suszy to marne szanse  :(

Kasia przy sobocie taki kołowrotek  zafundowalaś sobie w soboty do 14.oo i fajrant  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Nie ja sobie :D ja tylko prosiaki załatwiłam i troszkę malin bo z dzieckiem się nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

na wsi weekend nie istnieje  :D  jest tylko niedziela i to tak do 16 bo później to robota do wieczora znowu  :D

Kasiu jak to się z córką nie da? Jakbyście obydwie użyły swojego uroku osobistego to cena ziemniaków x2 by poszła w górę  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Cześć perełeczki :)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ll po całym takim dniu jak dzisiaj -nawet mi nie w głowie imprezy, czy wyjście- ale to tak jest dzisiaj za tydzień pewnie będzie lepiej... ;) powiedzmy...hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

no dobra są weekendy................... w kalendarzu  :D  :P

 

hej tes to co dzisiaj się działo że taka wykończona jesteś?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Malin nie da się rwać :D ziemniaki spoko tyle już jeździmy na sklepy że na właściciela mówi wujku z korzyścią dla niej bo zawsze cos dostanie :D moje dziecko dopiero usnęło masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj