Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

12774 odpowiedzi na ten temat

#61 Share nazwauzytkownika

nazwauzytkownika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:42

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Jestem kobietą, moje wymagania:
1) Ma mieć gospodarkę, ilość ha podobna do mojej (lub mniejsza). Jeśli będzie większa to będzie mi to do końca życia wypominał.
2) Intercyza. To co zrobimy razem jest wspólne.
3) Ma umieć pracować, bo nie mam zamiaru za niego zapierdzielać.

No i oczywiście, musi mnie kochać :)

Edytowany przez nazwauzytkownika, 01 lipiec 2013 - 20:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Dzisiaj, 07:16
  •  

#62 Share Jacolino

Jacolino

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Szeroko rozumiana technika rolnicza, systemy wspomagania rolnictwa przez GPS oraz systemy telemetryczne

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:17

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi :D a jeśli będzie mniejsza, to Ty będziesz wypominała jemu ;)

#63 Share nazwauzytkownika

nazwauzytkownika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:19

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Wcale że nie, bo ja jestem dobra, miła i kochana :)

No to jest jakby nie patrzeć, forma zabezpieczenia. Ja ze swojej strony wiem, że wypominać nie będę, ale nie wiem co jemu w przyszłości odbije, prawda? :)

Edytowany przez KRISTOFORn, 14 lipiec 2013 - 12:23.
Cytowanie poprzedniego posta

#64 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:38

Ja ze swojej strony wiem, że wypominać nie będę, ale nie wiem co jemu w przyszłości odbije, prawda? :)

On też wie, że wypominać nie będzie, ale nie wie co Tobie w przyszłości odbije. :P
Widzę, że wychodzisz z założenia "no sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po mojej stronie". :lol:

#65 Share Theprzemo205

Theprzemo205

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:45

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Hmmm... czytając wasze wypowiedzi to ja sie nadaje chyba nie dla jednej panny tu. Ale w sumie mam tez ten problem co niektórzy tu. Nie wymagam od dziewczyny zeby pracowała w gospodarstwie bo troche szkoda by piękna wybranka musiała sie szarpac z cielakiem czy innym zwierzakiem, i mimo to moja dziewczyna i tak nie jest chetna by zostac na wsi.

#66 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 03 lipiec 2013 - 11:32

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi po jakiego ją do chlewa prowadzisz? Przy tym może jej o dzieciach mówisz pokazując prosiaki czy małe byczki? Jeszcze pomyśli, że ją traktujesz jak krowę albo maciorę. Zabierz ją na pole jak wszystko kwitnie, rośnie. Na łąkę świeżo okoszoną i zróbcie sobie piknik, a grabie wbij do ziemi i z kocyka zrób osłonę przed słońcem. Co więcej tam będziesz robić, to w to nie wnikam :rolleyes:

#67 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 lipiec 2013 - 12:08

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi ja to w sumie obawiam sie ze facet ktore kiedys poslubie okaze sie leniem i nie bedzie chcial utrzymac ani polepszyc gospodarki mioch rodzicow. mam poprostu takie obawy i nic nie poradze na to. moge pracowac i to ciezko jezeli bede widziala ze moj facet tez ciezko pracuje i docenia to. sama uktualnie daje pasze, wydoic moge krowy, wywalic obornik, a takze co tez robie pracowac w polu ciagnikiem. tylko zeby byl facet (przystojny ;) ) ktory bedzie to wszystko ze mna robil i byl ze mna a takze zebysmy byli poprostu zadowoleni z tej pracy

#68 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 12:28

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi @Vandi
To już musisz tego swojego kandydata na męża bardzo dobrze poznać. Bardzo szybko wyjdzie czy jest leniem, daj sobie z nim trochę czasu. Ja pomału ale idę do przodu ze swoją gospodarką, choć wiadomo że trzeba to robić z głową. A co do tego by był przystojny.. oczywiście że musi się tobie podobać, bo jak by mogło być inaczej? ;)

#69 Share mikens67

mikens67

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 19:20

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi mi zależało bardzo na mojej dziewczynie lecz ona ani myślała o tym by mieszkać i pracować na wsi i z czaasem odeszła...

#70 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 13:40

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi @mikens dobrze wiem o czym piszesz.. Jak czytałem twój post to przypomniałem sobie słowa kolegi, mówił że dziewczynie to nie idzie wytłumaczyć że nie będzie musiała pracować na gospodarstwie. Sam bym nie chciał by moja wybranka pracowała na gospodarstwie, choć są takie które by tego chciały, ten temat to potwierdza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share mikens67

mikens67

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 20:44

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi no ja też nie chciałem żeby pracowała ale wiadomo nie przekonnasz jak nic się jej nie podoba. Trzeba szukać szczęścia gdzie indziej

#72 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 16 lipiec 2013 - 07:59

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi u mnie jak chce, to sama się za traktor garnie

#73 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 13:33

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Wracając do tematu.. Jedyny dobry sposób na ,,zatrzymanie kobiety" to robienie wszystkiego by takiej kobiecie było po prostu dobrze. Czyli trzeba ją po prostu kochać, bo zmuszanie by mieszkała na wsi nic nie da. Oczywiście że czasami nawet i to nic nie da (sam się o tym przekonałem bo często zawód rolnik odpycha kobiety), ale to jedyna skuteczna droga by być i żyć z swoją kochaną kobietą na wsi.

#74 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 13:50

Jeśli dziewczyna kocha cię :) i chce z tobą dzielić życie to niby czemu miała by nie zostać na wsi? Bo dziewczyny nie kochają z tego czy ktoś jest rolnikiem czy biznesmenem tylko kochają z miłości :)

"miłość miłością ale kobieta musi myśleć o przyszłości" 3 do max 5 lat i ucieknie, wcale taka nieszczęśliwa nie była i podobało się ale uciekła, no ale jak się nasłucha "dobrych rad" może nie zawsze życzliwych znajomych to tak to jest, jak już macie swój skarb przy sobie i nie do końca jest przekonany do życia na wsi, przede wszystkim popsuć mogą wszystko dobre rady przyjaciółek\
najlepszej rady udzielił tutaj @jaro, bo na początku u kazdej jest fascynacja ciekawość bo w końcu takie dorgie maszyny ciągniki tyle dopłat one to lubią ;) hehe, także do puki jest jakaś chętna zadłużyć obciążyć się i finansowo uwiązać, bo nie oszukujmy się miłość miłością, ale wszech obecne jest to wyrachowanie i materializm i na to przede wszytskim zwracajcie uwagę, czy jak jest gadka o pieniądzach oczka u panny nie robią się okrągłe ;)

Edytowany przez Ferdek07, 18 lipiec 2013 - 13:53.

#75 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 21:10

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Kolego u mnie robia się okrągłe tylko wtedy gdy powiesz mi o książkach....

#76 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 21:32

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi :) każdy ma swój cel, a oczy często wyrażają więcej niż tysiąc słów, tylko nie każdy zwraca uwagę na to, lub nie przygląda się należycie swojej jak to się często wydaje drugiej połóweczce

#77 Share Karol323

Karol323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:- KPK Kumurun Team - Forever xD
    - Rolnictwo i wszystko po troszku :)

Napisany 19 lipiec 2013 - 07:18

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Każdy ma jaki sposób na dziewczynę :) U mnie było tak, że spotkałem dziewczynę w mieście i zaczeliśmy być razem. Na początku było ciężko bo dziewczyna mówiła To nie chce się to ja nie pójdę ani takie tam :) Mówiłem dla niej jak chcesz to przychodź i pomóz mi coś albo w papierkach siedzieć sprawdzać itp. No i jakoś tak na początku nie chętnie chciała iść pomóc ale nakarmiła raz mućki ze mną potem drugi raz i sie spodobało dla niej :) A teraz to praktycznie wszystko ze mną robi :) Np: belowała sama ( ja tylko pilnowalem z boku ) i ukręciła 2 belki :D a później je owineła :) Wiem że mnie bardzo Mocno Kocha i chce mi pomagać zwłaszcza jak się odważyła i wie że to nie jest takie straszne :) Najważniejsza jest MIŁOŚĆ ! :)
Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

#78 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 09:03

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Chłopacy bo na początku trzeba Dziewczyne zachęcić pokazać że te obowiązki które wykonujecie nie są takie straszne ale to wszystko trzeba robić stopniowo :) jeżeli Dziewczyna nie miała do czynienia z gospodarstwem to krok po kroczku wciągąć Ją w to proste :) a jak szczerze Kocha i widzi że jej facet też cięzko pracuje stara się by było dobrze to uwierzcie mi nawet by doiła te krowy ale prac amusi byc współna anie ze jeden pracuje a drugi ściemnia :)

#79 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 09:09

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi @Karol długo jesteś z tą dziewczyną? Moja ze mną też jeździła godzinami jak belowałem, cała zakurzona spocona nigdy się nie nafochała, w ogóle chodziła za mną jak mała kaczuszka i tak naprawdę widziałem że nie jest to dla niej tragedią, może poza bydłem, ale ogólnie sama mówiła że dobrze się czuje tutaj, ale cóż, potem ktoś ocucił i wszystko już nie pasowało, a najbardziej to to że to jest jeszcze na rodziców że nie ma tej rozdzielności i w ogóle, wszytsko jest pięknie ale do czasu, aż zacznie się kalkulowanie, planowanie i rozliczanie hehe ;)

@Asia1991zetor2 a co jeśli taka dziewczyna z miasta która w ogóle nie miała styczności z gospodarstwem powie że nie może paytrzeć jak ty ciężko pracujesz, że tu jest praca 7 dni w tyg 24 godz na dobę, że nie można nic zaplanować bo nie wiadomo czy krowa się nie będzie cielić, czy ktoś za usługą nie zadzwoni, przerabiałem to na początku jest fajna ciekawość i na prawdę dziewczyna która nie miała z tym do czynienia chce zobaczyć spróbować, kiedyś przyjechały do mnie moje znajome ze studiów z dużego miasta same poleciały do obory spróbować jak to się krowy doi hehe, zakochana dziewczyna może i machęci i na gospodarstwie, ale mimo wszystko w mieście jest przyzwyczajona do innego życia i po kilku latach każda stwierdzi że jest "białą masajką" i ostatecznie zrezygnuje z tego, gdyby jeszcze z tego był solidny dochód a tu z roku na rok coraz marniej heh, one to widzą kalkulują po swojemu planują, no niestety ale twarde realia krzyżują plany heh

Edytowany przez Ferdek07, 19 lipiec 2013 - 09:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 13:20

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Coś w tym jest jak pisze kolega @Ferdek07. W mojej okolicy dziewczyna zerwała z chłopakiem, tyko dlatego że nie był u niej za często w dzień. Nawet matka tej dziewczyny powiedziała mu ,,że musisz być u niej częściej a nie tylko wieczorami". Najlepsze w tym wszystkim jest to że ta dziewczyna sama jest z gospodarstwa, i co jak co ale ona powinna go zrozumieć.