Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

14548 odpowiedzi na ten temat

#41 Share kruszo88farmer

kruszo88farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,zwierzęta,psychologia,języki obce,kosmetyki,moda,kaczor donald,film,gotowanie,komputer

Napisany 20 maj 2013 - 19:40

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Hej;) mam tu konto już jakiś czas,ale jakoś nie wypowiadałam się w żadnym z tematów na forum:) teraz mogę się wypowiedzieć,bo temat dość interesujący :) Mój chłopak ma gospodarstwo,pracuje z zaangażowaniem i pasją. Zdaję sobie sprawę,że żeby z nim żyć na zawsze muszę się trochę orientować w sprawach związanych z gospodarstwem,ale on nigdy mi nie powiedział "masz to umieć,masz robić,masz się tym interesować w 100% jak ja". Ja mam swoje zainteresowania ,nie rozmawiamy TYLKO o rolnictwie, na każdy temat możemy pogadać i nie naciskamy na siebie,żeby mieć te same zajawki;-) Nie czuję się jak dodatek do jego życia:) Nie wiem,na czym polega ta magia zatrzymania przy sobie kobiety,ale jedno wiem,że patrzyłam na niego zawsze jak na mężczyznę,z którym chcę zostać bez względu na wszystko. Może powiecie- a naiwna panienka z miasta,nie zna życia na wsi to sobie może pitu pitu :-) ale ja z nim jestem już 5lat, staram się pomagać ile mogę i wiem,że mimo pracy w mieście damy radę;-] optymizm w życiu najważniejszy:-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Dzisiaj, 23:56
  •  

#42 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6561 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 20 maj 2013 - 23:05

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Słuchajcie pomęczę troche 1 temat: czy kobieta, która chcę związać się z rolnikiem musi na tej gospodarce pracować?

każda kobieta myśli że musi pracować i karmić kurki świnki itp. Niestety kobity są ... nazwijmy to z innej bajki żeby nie używać słowa "ograniczone" ;)
Tak jakby nie mogły pracować gdzie indziej.

Temat poboczny: jaka jest wasza opinia na temat związku: starsza kobieta - młodszy mężczyzna? :)

wg moich znajomych? Nie wypali, facetowi i tak strzeli kiedyś do łba znaleźć sobie młodszą. Ja opinii nie mam bo interesowałem się z 2 razy starszą o 2-3 latka.

Jak zatrzymac kobiete??? poprostu nie badzcie pasjonatami w swojej dziedzinie.

tylko bądźmy pasjonatami w ich dziedzinach (ploteczki, paznokcie, imprezka itp)
;>
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 czerwiec 2013 - 22:56

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Witam was Koledzy i Koleżanki :) powiem wam tak mieszkam na wsi praktycznie od samego urodzenia i nigdy w życiu nie chciałabym mieszkać w mieście ponieważ cenie sobie kontakt z przyrodą i zwierzętami :) Dziewczyny chętnie zostawały by na wsi nawet na gospodarstwie o ile Facet byłby wporządku wobec niej a z tym różnie bywa :) ostatnio z takim jednym rozmawiałam to wymagania miał naprawde dantejskie owszem możemy pomóc doić krowy poić cielaki itp ale On chciał by Dziewczyna wyrzucała gnój dawała pasze bydłu no to sory jak ma to zachęcać ? to okropnie zniechęca a nawet sprawia ze sie boimy takie cos jak gnój czy noszenie kiszonek sory ale za ciężkie dla Dziewczyny powinien byc podział prac Ty po oprzątasz Ja podoje i już :) a jak juz rozmawiacie z Dziewczyną to nie nawijajcie cały czas o rolnictwie sa też inne tematy bo gadanie w kółko jedno i to samo także nie przynosi rezultatu zachęcajcie pokażcie że nie jest tak jak sobie wyobrażają.

#44 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 22:01

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi noszenie kiszonki to jeszcze nie takie straszne ale ładowanie na wózek mokrej trawy i transportowanie jej po błotnistych wybojach tak aby nawet źdźbło nie spadło to dopiero wyczyn, no ale jeśli się wybiera na męża rolnika to trzeba brać pod uwagę że przyjdzie nam się zmierzyć z niejednym. Np wspólne romantyczne przeprowadzanie 600 kg byczków tylko we dwoje :unsure:

#45 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 czerwiec 2013 - 22:06

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi no to prawda ale to zależy od podejścia danego Rolnika :) Ja tam bym ogółnie nie narzekała ale nie lubie jak ktos cos mi narzuca wole sama sie do tego przekonac i spróbowac jak to jest i na początku tez miałam mieszane uczucia do pracy w gosp ale z czasem sie przełamałam i polubiłam to :) :) Heidi88 to nieźle sie z tymi byczkami naszarpiesz i pewnie nie raz wywiną jakiś numer a ogółnie jakie zwierzęta hodujesz ??? bo u mnie są krowy mleczne i byki :)

#46 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 22:33

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi u mnie krowy mleczne i mięsne oraz byki choć trzeba przyznać że z dużymi się tak człowiek nie naszarpie jak z małymi cwaniakami.

#47 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 czerwiec 2013 - 15:57

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi no tak ale myśle że Bydło to fajne zwierzaki pomimo ze trzeba włożyć sporo wysiłku i pracy :) Heidi88 czytałam Twój wcześniejszy post i nie przejmuj się słowami mamy że "nie po to Cię wykształciła by przerzucać gnój" Ja myśle że najważniejsze by iść za głosem swojego serca i robić to co lubimy i nas interesuje bo gorzej jak będziemy sie przymuszać do czegoś wtedy będzie ciężko a pracować w Gospodarstwie to żaden wstyd i moim zdaniem jest to dużo pewniejsza praca niz w mieście bo jesteś Panią u siebie i sama o wszystkim decydujesz i jak wspomniał Pawell21 w mieście żyjesz z dnia na dzień i nigdy nie będzie miałą 100% pewności czy czasem Cię nie zwolnią wiec myśle że wieś to dobry wybór Ja mieszkam na wsi i mam do czynienia z gospodarstwem od urodzenia więc ciesze się że kolejna Dziewczyna która mieszkała w mieście obecnie jest na Gospodarstwie :) napewno masz sporo Krów do dojenia u mnie teraz jest obecnie 24 szt więc troszke pracy jest ale nie narzekam i zapewne Ty też nie :) tylko że Ja nie mam chłopaka :(

#48 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4179 postów

Napisany 06 czerwiec 2013 - 19:50

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ludzie, kto te tamaty wymysla? Jakie zatrzymanie? Może na postronek i do obory. Jak ktoś tego nie polubi to na siłe nie ma sensu. Bo prędzej czy póxniej odejdzie. Te tytuły to brzmią jak by jakiś desperat je wymyślał.

#49 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 798 postów

Napisany 06 czerwiec 2013 - 20:07

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Są rolnicy dla których rolnictwo to praca ale są i tacy dla których to całe życie i widocznie @Asia trafiłas na ten drugi typ mieszkańca wsi :D .Pracoholicy są we wszystkich zawodach tak że i w rolnictwie. Właśnie w czasie zwykłej rozmowy można się dowiedziec z kim ma się do czynienia . Jeśli w ciagu godziny rozmowy będziesz wiedziała ile ma ha, ile ciagników ile krów ,świń i innego stworzenia oraz jakie to ma plany na rozwój w przyszłoci a nie dowiesz się czy woli wyjechać w góry czy nad morze , bardziej lubi rosół czy zupę pomidorowa itp. to wiadomo ze to typ nr2. :)
Oczywiscie i tacy mogą znaleźć swoja drugą połówkę ale w większości przypadków mogą odstraszać . Teraz gospodarstwa są na tyle zmechanizowane że nie trzeba tyrać od świtu do zmierzchu a jeśli nie daje ktos rady to może zatrudnić pracownika a nie przedkładać robote w polu nad życie rodzinne .

#50 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 czerwiec 2013 - 22:18

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Mądre słowa OKEY :) no Ja trafiłam typowo na desperata i myślał że Ja bede non stop pracowała a ten bedzie używał życia hehe no ale nie ma tak dobrze i się całe szczęście skończyło i szukam naprawde kogoś normalnego i naprawde rozsądnie myślącego :) hubertuss i takie tematy są potrzebne nie ważne co kto wymyśla moim zdaniem na każdy temat można porozmawiać myśle że nie ma problemu bo moze czytają to ludzie którzy po tych komentarzach uświadamiaja sobie jak jest i moze cos w sobie zechcą zmienić :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 798 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 06:55

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Zgadzam sie z @Asia ale i z @Hubertuss. Takie tematy sa potrzebne ale same tytuly tematów sa dość desperackie np. :Dziewczyna na gospodarstwo" Hmmm jak dla mnie to bardziej kojarzy sie z poszukiwaniem pracownika płci pięknej do tyrania przy krowach a w nocy do tyrania z chłopem :D . Jak i nazwa tego tematu mało trafiona może lepiej by brzmiało "Dlaczego dziewczyny uciekaja ze wsi" chociaz teraz nie wiem czy faktycznie jest tak źle . Oczywiscie większość dziewczyn idzie dalej uczyć sie do miasta bo niby gdzie ma studiowac ,ale dużo z nich wraca . No ale jak taka dziewczyna zobaczy niektore tematy to mocno sie zastanowi czy taki rolnik potrzebuje dziewczyny do wspólnego życia czy kolejnej pary rąk do pracy .

#52 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4179 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 11:40

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Kluczem do wszystkiego jest akceptacja drugiej osoby. Nie każdego bawi praca na gospodarstwie, mieszkanie na wsi itd. Temat dziewczyna na gospodarstwo brzmi prawie tak samo jak szukam parobka. kluczem jest gospodarstwo a nie osoby. Radze poszukać dziewczyny dla siebie a nie na gospodarstwo i postarać się znaleźć kompromis na wspólne życie. Moja siostra cioteczna poszła na wieś z dużego miasta. Na gosp nie pracuje prowadzi tylko dom i papiery. Znajomy ze wsi przeprowadził się do miasta. Jako, że żona pracuje w mieście a on ma tylko zboża, życia to mu nie zrójnowało. Podobnych przypadków znam wiele.
Temat jak zatrzymać dziewczyne to jest to samo. Znowu jest gospodarstwo. A nie jak zatrzymać dziewczyne przy sobie tj stworzyć dobry związek, aby po roku się nie znudził.
W tv widziałem taki program jak bogaci austriacy i niemcy jeżdżą na ukraine po młode żony. Może i nie którzy co bogatsi rolnicy z polski pojechali by po taką młodą jałówke. Te tamaty brzmią w tym klimacie.

#53 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 czerwiec 2013 - 14:10

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi No moż emacie racje z tym tytułem :) ale myśle że pomimo tego można sobie popisac na ciekawe tematy :) no i prawdą jest że lepiej jest szukac Dziewczyny dla siebie niż do tyrania bo raczej na to żadna się nie zgodzi by pracowac w polu i w oborze a facet hulaj dusza hehe nie nie nie ma tak dobrze :) no i sa ludzie co to lubia i tacy co nienawidzą mnie zastanawia taki fakt że młode Dziewczyny które wywodzą się z gospodarstwa miały z nim do czynienia od urodzenia ich rodzice sa rolnikami ani myslą zostać na gospodarstwie chociaż napewno sa wyjątki bo taka dziewczyna widzi jak trzeba ciężko pracowąc i ma świadomość że to Ja troche w życiu ogranicza i uciekają do miasta a za to te Dziewczyny które mieszkają w mieście i nie miały nigdy styczności z gospdoarstwem w niektórych przypadkach chą zoastać bo powiedmzy spodobało im sie polubiły coś itp :) coś wtym jest :) a odnośnie Parobka w ładniejszym i bardziej cywilizowanym i współczesnym określeniu Pracownika myśle że dobrego który nie pije jak smok i wykonuje powierzone mu prace sumiennie naprawdę ciężko i jak tez zauważyłam Pracownik stał sie na topie w każdym gospodarstwie do czegoś jest potrzebny chociażby do wyrzucania obornika ale dzieki temu ze są tacy ludzie Rolnicy maja troszke lżej i moga skupić sie na innej rpacy który dany człowiek napewno by nie wykonał :) ciekawi mnie ilu Agrofotowiczów posiada pracownika u siebie w Gospodarstwie ??:) Ja posiadam chłopak jest sumienny pracuje bez żadnych zastrzeżeń jest co prawda od nie dawna ale jak narazie dobrze się spisuje :) a jak jest u was ?

Edytowany przez Asia1991zetor2, 07 czerwiec 2013 - 14:13.

#54 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów

Napisany 11 czerwiec 2013 - 18:45

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi no to kolezanko material na meza juz masz terz tylko odpowiednio go urobic :)

#55 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 czerwiec 2013 - 11:48

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi hehe :) no coś Ty przecież to tylko pracownik :P nie nie nie nie dla mnie :)

#56 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów

Napisany 12 czerwiec 2013 - 22:16

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi to ktory jest dla Ciebie?? opisz tego ksiecia

#57 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 czerwiec 2013 - 12:01

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ja chce mieć człowieka który ma szkołe może być Rolnikiem ale niekoniecznie :) osoba która nie ma szkoły i reprezentuje margines społeczny i nadaje sie tylko do gnoju to mnie nie interesuje musi mi zapoewnic normalne godne i stabline życie

Edytowany przez Asia1991zetor2, 13 czerwiec 2013 - 12:04.

#58 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów

Napisany 13 czerwiec 2013 - 21:12

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi ale skoro prowadzisz gospodarstwo, to jak ewentualny malzonek moze ci zapewnic godne i stabilne zycie?
Gdybys na przyklad poszla za mezem w swiat, skadkolwiek by On byl to wtedy ok, ale tak jesli zostaniecie u Ciebie na gospodarswie to dla ludzi z zewnatrz bedzie wygladalo ze :
"Ot znalazla sobie parobka". Czyz nie tak? Jak to widzisz?

#59 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2013 - 12:16

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ja nie zostane na Gospodarstwie moich rodziców bo brat Je przejmie Ja musze poczekać ąz mnie ktoś znajdzie i mi to bez róznicy czy będzie miał Gospodarstwo czy też nie i jeszcze nie powiedziane że na wsi zostane :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Jacolino

Jacolino

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:Szeroko rozumiana technika rolnicza, systemy wspomagania rolnictwa przez GPS oraz systemy telemetryczne

Napisany 21 czerwiec 2013 - 00:06

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Musisz dać okazję, żeby ktoś mógł Cię znaleźć. Jak będziesz cały czas w gospodarstwie to francuskie szanse:"marne szanse";)