Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

Z Rzeszowa pojedziesz ,mnie podrapać? Uczcie się dziewczyny jak można dogodzić chłopakowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Tomek to jutro czekam na ciebie:-)
Laleczka juz mi opadło ciśnienie Wiec dziś będę grzeczna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Arturku przypiłować jak u wampira ?? na takie piłowanie to ja się piszę :D

 

Zawsze mozna wyrwac raz ispokój do konca zycia a i nawet bezpieczniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Z Rzeszowa pojedziesz ,mnie podrapać? Uczcie się dziewczyny jak można dogodzić chłopakowi :D

same kociaki na wątku, drapią się że ho ho :D:) 

Artur, podrzuć jakiś pomysł z tym dogadzaniem.. . :rolleyes:  :blush:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

wy bez piłowania jesteście jak wampirzyce, potraficie wyssać co w chłopie najcenniejsze :lol:

pomysł z dogadzaniem:   schłodzone piwo, dobre jedzonko, fajny film i Ty

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

a to nic nowego ;):P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

aż do zawału  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Damianku a jakby odrastały jak u dinozaurów :) Arturku widzę wymagań wygórowanych nie masz :) dobry materiał na męża hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Gośka miałem na myśli subtelny striptiz, a nie jakieś hardcory, pejcze i zawały :lol:

Laleczka ja prawie wcale wymagań nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Arturku daleko nie mam do Ciebie :) A piwo tez w trasie na orlenie zakupie  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Artur, teraz wyszło co Ci sie marzy..  :D  :P  nie miałam tego akurat na myśli, bez tego tez można dostać zawału  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

na orlenie? Żabka jeszcze czynna 4 harnasie za 7zł, trza oszczędzać, młodzi jesteśmy musimy się dorabiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54
Co do Twojego zachowania moglbys wychamowac tym barziej ze mowisz do kobiet których nawet nie znasz.

Mimo że w innym temacie miałem odmienne zdanie niż Ty,tutaj zgadzam się z Tobą

 

Oj ludziska ... zapewne po mojej wypowiedzi niektórzy mogą się na mnie obrazić ale napiszę Wam jak ja to widzę :

 Sean chciał w poetycki sposób popisać na forum może w niektórych "wierszach" źle dobrał niektóre słowa ale pewnie nie chciał żebyście tak to odebrali i zapewne nie chciał nikogo urazić, słowa których używał są teraz w tych czasach popularne jedni to oleją inni będą zbulwersowani , z drugiej strony czyli naszej była kontynuacja klepanie "wierszyków" i napędzanie tego motoru, który zszedł w ciemną drogę i doprowadził do podniesienia ciśnienia, zaczęliśmy bronić się również dosyć ostrymi "wierszykami" w odpowiedzi były ataki... być może każdy zareagował nerwowo ale mam nadzieję że sytuacja się uspokoi i opanuje :)

jeżeli ja kogoś uraziłam swoją wypowiedzią PRZEPRASZAM ale ktoś napisał że jesteśmy tu w pewnym sensie jak rodzina pisząc i żartując dlatego mam nadzieję że teraz będzie już lepiej

Kasiu spoglądasz na to chyba najbardziej trzeźwo.Przyznaję że mnie poniosło ale to nie w porządku nie znając Was wcale od razu wyjeżdżać z takimi tekstami.Dobra już jestem spokojny ;) Maguś a co po koszeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Artur, teraz wyszło co Ci sie marzy..  :D  :P  nie miałam tego akurat na myśli, bez tego tez można dostać zawału  :lol:

harcory to nie mój styl :P Uwaga uwaga uwaga Przed jakimkolwiek kontaktem z Gośką wskazane zapobiegawczo zażyć kardiocośtam :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

harcory to nie mój styl :P Uwaga uwaga uwaga Przed jakimkolwiek kontaktem z Gośką wskazane zapobiegawczo zażyć kardiocośtam :lol:

tłumaczę, że nie potrzeba hardcoru do zawału  :lol:  Artur, chodziło mi o subtelność, nie rozumiesz mnie dzisiaj  :huh:  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Artur a mówiłem wcześniej że Gosia może zgorszyć cały zakon to mi nikt nie wierzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Krisku zostało mi to po studiach. Ja wczoraj wołałam nie pisać później widząc co się dzieje.
Arturku takie są kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

idę stąd bo mi duszno  :wacko:  wszyscy mnie posądzają o rzeczy o których nie mam pojęcia  :(  :ph34r:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Hmm aktualnie mam czekoladę krowke na zbyciu ;-)
Jeżeli się podzielisz z Tomkiem to już biegnę bramę otworzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj