Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

weris    44

a kolega Tomek dobrze zorientowany widać jest   :o  :rolleyes:  :P

no no muszę najpierw garderobę zmienić na żółtą  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

tylko pod żółtą sukienkę nie wolno zakładac ciemnych rzeczy bo ciężej będzie robaczka znaleźc  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

szukacie a znajdziecie jak to mówią  :rolleyes:  :D  to co wszystko musi być żółte co mamy na sobie? :P

 

nie wiem, ja jestem nauczona że mam zwierzaki i chyba ciężko było by się rozstać no ale wizja długiego spania jest kusząca  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Człowiek dowszsytkiego jest się w stanie przyzwyczaic  :P

 

 

Byliście może kiedyś na weselu, gdzie gościły ciotki z ameryki i rozdawały prezenciki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

aaa to Ty Adrian dlatego masz takie lajtowe życie teraz,  :P przyznaj się, co dostałeś w spadku po ciotce z ameryki?  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

A jak się ma roślinki to można i cały dzień w cieniu leżec, czasem coś opryskac, żniwa parę dni trawają i czas na weekendowe wyjazdy jest  :lol:

Nie wiem jaki masz profil produkcji jeśli masz ale zapewniam Cię że nie jest tak jak piszesz. ;) Dla mnieto zabrzmiało  jak wypowiedź kogoś z miasta.Bez urazy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Nie wiem jaki masz profil produkcji jeśli masz ale zapewniam Cię że nie jest tak jak piszesz. ;) Dla mnieto zabrzmiało  jak wypowiedź kogoś z miasta.Bez urazy. :P

 

 

heh profil to produkcja roślinna 

Darek, chodzi mi o taką ciotkę, co na imprezę weselną wchodzi i zabawia gości i rozdaje prezenciki parze młodej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Gosiu cos w tym jest im wiecej żółtego tym lepiej ,ale jeśli poszukiwania robaczków maja byc dłuzsze to pod sukienke można włozyc inne barwy :P:D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

barwy narodowe :D albo w kropeczki :lol:

Adrian na youtube jest dużo "ciotek z ameryki"

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

jesli mają być dłuższe poszukiwania to trzeba się ubrać ciepło, w spodnie i golf :D  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Gosia jeszcze dorzuć do tego, rękawiczki, szalik i czapkę  :D normalnie kuszące  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

dobra ok, rozumiem  :lol: noc, pole, słodyszek, Ty i dziewczyna w żółtej sukience.. no romantyzm aż kipi  :rolleyes:  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Ech Panowie o sukienkach myślą :) a najlepiej pod kiecką jakby nic nie było prawda ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj