Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Goska93    147

zajarzyłam żuczku ;)


t-25 czy Fendt? byle kręcić :P  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446

Jestem na wsi 10 lat i ludzie powoli przestają mnie mieć za wariatkę, co z miasta, po studiach krowy doi:) Uwielbiam to, że możemy z mężem razem pracować.W mieście mielibyśmy siebie o wiele mniej. Mamy troje dzieci i kaźdą złotówkę inwestujemy w usprawnienie sobie pracy. Początki były ciężkie, ale teraz, gdy wspieram i dzielę jego pasję jest super. On mnie nie prosił ani nie naciskał sama zaczęłam pomagać mu w pracy. Cenię sobie w nim, że dba o siebie i robi wszystko, abyśmy mieli więcej czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Niech pani dziękuję za to Bogu, za takie szczęście i za takiego męża! :) :) :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446
Napisano (edytowany)

Zabrzmiało jak przechwałki, ale to nie takie proste było. Wszystkiego się nauczyć trzeba. Faceci ze wsi często nie dbają np o ręce. Może to prozaiczne, ale mojego ja nauczyłam używania rękawic. Mnie to utwierdziło, że mu zależy.

Fajnie, jak człowiek ma pasję. Gdy jednak oddaje się jej całkowicie, będzie sam. Z tym też często spotykam się wśród facetów na wsi i nie tylko oczywiście.

Można mnożyć takie przykłady, ale ciekawe czemu właśnie na wsi faceci są tak wyobcowani(znajomi kawalerowie).

Edytowano przez przezuwaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz80    1

Panowie, sposób jest prosty! Trzeba kobiecie znaleźć zajęcie. Oczywiście nie na polu czy w domu, bo współczesne babki chcą mieć własny biznes, chcą się realizować itp. Oczywiście nie jest prosto znaleźć coś ciekawego, ale tutaj http://www.dobrepomyslynabiznes.pl/pomysl-na-biznes-na-wsi/ jest kilka pomysłów. Jeśli babka jest obrotna, to pasieka, albo mobilna kosmetyczka będzie idealnym rozwiązaniem. Jeśli macie dzieci, to inwestować w agroturystykę - będzie mogła i wychowywać maluchy i jednocześnie się REALIZOWAĆ :) Moje zdanie jest takie, że babeczkom z nudów w głowie się przewraca, a jak mają zajęcie, to nie myślą o głupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

Gosia to morze ja bym pomógł i pokręcili byśmy razem  :D

 

Jak już chcesz być taki uczynny to pokręć się za jakimś pokojem/domkiem i zaproponuj może wyjazd nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Jeśli mam tu jakiś wybór to wolę pokręcić, rozkręcić, przykręcić, dokręcić albo stać i patrzeć jak ktoś kręci :):D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Gosia szacun mało spotykane żeby kobieta lubiała mieć ręce pobrudzone w smarach tylko zakręcić się koło ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

to tylko geny, moja mama też wolała takie rzeczy niż gotowanie, nie moja wina :P :P  


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Gosia to morze ja bym pomógł i pokręcili byśmy razem  :D

kurde Lucky, Twój polonista właśnie osiwiał :lol:

Goska natury nie oszukasz, a prawo lewo Ci się nie myli?

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Pewnie że nie twoja wina to jest zaleta                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        artur nie mógł osiwieć bo jest łysy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

myli ;):P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

taka prosta rada, zakręcasz zgodnie z wskazówkami zegara. Wyjątkiem będą śruby z "lewym gwintem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

niby tak ale i tak się zastanawiam, metoda prób i błędów :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

masz troche mniej siły, to sobie możesz pozwolić na metode prób i błędów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

niby tak ale i tak się zastanawiam, metoda prób i błędów :D

To trzeba jakichś prywatnych korepetycji udzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

artur a skąd ty wiesz ile ona ma siły 

no właśnie też jestem ciekawa...

jak odkręcam a nie wiem to się pytam :P albo po prostu samo się zacznie odkręcać :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

drogą dedukcji....... :P Gdybyś miała dużo siły i stosowała metode prób i błędów, to tata by Cię z garażu wygonił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nie, nie naprawiam ;) no i żeby nie było, że lubię tylko kręcić :P lubię też inne rzeczy robić, ogólnie przy maszynach :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj