Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

darek3    416

Jak dziewczyny wstawią takie zdjęcia jak tygrys,czyli z bliska i wyraźne to może i ja pomyślę :P
Gosia i Laleczka Was też się to tyczy :P
A Tes obiecała zdjęcie i nadal nic, nie ładnie koleżanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Nie chciałbym nic mówić ale ja od samego początku mam zdjęcie i żadnej pochwały za to nie dostałem . A Ci co nie mają zdjęć to poprostu wstydasy są i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dareczku lepsze takie foto niż żadne :P a takiego z bliska tutaj nie pokażę :D

Adrianku buziaka masz ode mnie :* Tobie zapewne nikt  nie napisał pochwały bo fotkę masz i wiemy jaki słodki jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

No tak Wy tylko od brania. A te napisy z boku na foto ??? Poczekaj włączę laptopa poklikam tu i tam i będzie widać wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

a ja dzisiaj znowu świętuję, imieniny mamy Zofii :D jutro są wiem ale ja pracuję :D polmos nie zbankrutuję dzięki nam w maju hehe  :lol:  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

LL usunął fotke :( a ja mam świetny program do fotek :P Gosia najlepszego dla Pani Zofii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

dziękuję :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

W modelu ?? hmmm mnie osobiście napakowani nie kręcą nie wiem jak reszta dziewczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no jak hardkorowy koksu napewno nie, ale troche bica i kaloryfera chyba nie zawadziwink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

kaloryfer a i owszem i biceps ale delikatny bez przesady :D ja delikatna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

najlepszy to jest mężczyzna, który ma mięśnie nie od koksu tylko od pracy ;) jak kobieta nie jest idealna to nie może tez wymagać tego od mężczyzny, takie moje zdanie :) a ideałów nie ma ale każdy ma swój ideał drugiej osoby ;):D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

od pracy to garb rośnie, a nie mieśnie :lol: Ja tam ideałem nie jestem, ale wymagam tego od innych :D  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

jak większość mężczyzn, to se poczekasz  :lol:  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Cześć kochani.Ale się tu dzieje.Jeśli to Wasze zdjęcia dziewczyny to chylę czoła,nareszcie się odważyłyście chociaż dla mnie mogły być odrobinę większe.Widzę że i nowy kolega się pojawił też ze zdjęciem.

Darek Ty sam a trzy dziewczyny i nie chcesz się podzielić z kolegami? :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

ja pisałam, że ma jeszcze kolegów zaprosić :D 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj