Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość aletes   
Gość aletes

Ale cię zagięła:p i czy to nie prawdziwe bogactwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Mi drogie auta nie potrzebne dla innych znów mój dużo kosztował każdego stać na innego. Wiem że mój samochód ma to coś i pobudza czasem zmysły :D hehe ja jestem zadowolona :) Tes to tylko moja skromna opinia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dacia nie da mi frajdy z szybkiej jazdy, luksusu ani pojemności wnętrza gdy czasami trzeba przewieźć 7 osób.

 

I jakie prawdziwe bogactwo? Lubię auta i jak miną gorsze lata chce kupić sobie coś z większym silnikiem mimo, że rajdowcem nie jestem i spokojnie jeżdżę. Ale chce słyszeć bulgotanie V6 i na autostradzie przycisnąć mocniej.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

dla ciekawych 2.7 diesel ,automat  oczywiście czarny w końcu musi się auto prezentować  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dla mnie to auto idealne mam dziecko więc nie potrzebuje szybkiego auta, nie przepadam za rykiem silnika brzęczącym w uszach, wyposażenie mojego auta jest dla mnie luksusowe i lepsze mi nie potrzebne, a co do bogactwa to chyba nie zrozumiałeś aluzji Tes :)

Sławek gdybyś takie słowa powiedział  będąc w towarzystwie moim i przyjaciółki mojej to  Twoja twarz wyglądałaby gorzej niż na chwilę obecną

Weris Ci dwaj "panowie" myślą innymi kategoriami Krasus chce ryk silnika szybką jazdę żeby wykorzystać zasadę 3Z ( zapoznać, zaliczyć, zostawić) kiedyś wielkim luksusem dla poprzednich pokoleń był polonez teraz takim małolatom mało jak autko ma 120km. A Sławek cóż widocznie chciał zabłysnąć po raz enty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Diesel do Jaguara? Fffuujjjj....

 

A kiedyś kobieta nie miała praw wyborczych a teraz się ludziom poprzewracało w głowach i prawa wyborcze to już za mało.

A może żeby wykorzystać zasadę, że robię to co lubię? Masz kompleksy, że tak czepiłaś się droższych aut i co chwilę szukasz wytłumaczenia dlaczego lepsza jest Dacia niż Range Rover? Jeden lubi zbierać znaczki, drugi wycieczki po świecie a ja lubię sobie jeździć takimi autami.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

tylko nie kasuj drzew przydrożnych ludzi i zwierząt ... ja kompleksów nie mam ale nikt wmawiał mi nie będzie że auto za chu... wie ile jest lepsze niż auto tańsze nie zawsze renomowana marka jest lepsza czasem coś co jest niepozorne okazuje się strzałem w dziesiątkę Ty jako osoba nie mająca obowiązków możesz jeździć nawet i czołgiem a mi to wisi ja swoje zdanie mam Ty swoje ale nie obrażaj marki która dla kogoś jest czymś więcej niż tylko nalepką na blasze/plastiku, a hummerem h3 jeździłeś ?? Ja okazję miałam silnik 3,7   245KM automat i szczerze jedni się zachwycali orgazmowali mi d*py z wrażenia nie urwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Laleczka twarda sztuka z Ciebie, nie dajesz się  :) i dobrze 

 

Tes to zarzuć tą wędkę dalej, może mnie złowisz? hahahaha  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dareczku w tych czasach jak to mówią nawet baba musi mieć jaja :D nie lubię chować się jak mysz pod miotłą :P Tes chyba ulepsza tą wędkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Popieram, popieram, ale chyba nie w każdej sytuacji dominujesz?  :P

 

Tes może zwiększa zasięg albo przynęty szuka  :D ciekawe czy znajdzie  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Gwałt ??? Gdzie? Kto i kogo ? Krasus na pewno Kris żałował nie będzie o to się nie martw damy radę z Gosia i resztą Pań jak się przyłączą :D Miglanc na ciacho można zaprosić wszędzie nie koniecznie do siebie żeby nie ułatwiać odnalezienia :P Matys tak robią Panowie

Nic dodać nic ująć. :D

Mam wrażenie że koledzy próbują zabłysnąć. ;) Osobiście uważam że nie którzy takimi drogimi zabawkami chcą się dowartościować lub wzbudzić zazdrość. :wacko:

Laleczka Ty to chyba rządzisz w domu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Cześć perełeczki:) żeby coś fajnego złowić- trzeba dobrą przynęte zastosować wink.png tylko zawsze ten sam problem na co polować? Na mądrego? Wysportowanego picusia? Czy na chłopaka w spodniach moro?

na mądrego poluj, po pozostałe przypadki to popaprańcebiggrin.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Krisku nie ukrywam że są pewne sprawy o których decyduję :) ale nie zawsze aczkolwiek lubię dominację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Eee to normalka.U mnie jest tak samo.,chociaż też lubię postawić kropkę nad i. ;)

Hej Weris. :D to prawda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj