Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

artur125    1327

Za sadzeniaka dzięki :P , ale pizzą bym nie pogardził, a taką rybką prosto z morza tym bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Laleczko -a gdzie byłaś a? Tylko mi nie mów, że u teściowej ;):):P
Tylko te rybki -to przeważnie drapieżniki. :P ale co za satysfakcja..jak już taki okaz złapiesz ;)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Tesiu u teściowej chwilę dziecko zostawić. Pomagalam szwagrowi dom budują i pojechaliśmy pomóc najlepsze było ognisko w deszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ha ha najlepiej na budowe jechać po południu, troche pościemnieć a potem grill, ognisko,piwko i kupa śmiechu. Wiem bo u brata też kończymy domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Arturku byłam od 14 bo o 13 mąż pracę zakonczyl, pomoc była i to ostro :) ognisko było w między czasie i % nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ja nie wiem, jak ten dom w pionie stanie jak % nie było :D Tes a te drapieżne to zjadliwe są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ale bez % co to za ekipa? U brata budowlańcy czekali na beton na stropy, to już kwiatki zbierali :D . Tylko "dachowcy" nie pili, a odziwo zrobili b.dobrze. Ja to mógł bym zostać budowlańcem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Arturku po robocie tak w trakcie nie ale była paskudna pogoda to nie było chętnych i nastroju. Nam bez alko i tak wesoło :) impreza będzie po zakończeniu już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Witam  :)

O widzę że koleżanka Tes się pojawiła i to z jakim oczkiem  :P  :D ziemniaki posadzone to teraz relaks, chyba że dziki musisz odstraszać  ;)  :D

 

Co do budowlańców to teraz mało którzy szukają  % teraz raczej są budowy bezalkoholowe  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

hejka :) dokładnie ja nie toleruję jak pracownik siedzi piwko pije i nie robi tego co powinien pić może po pracy a nie w trakcie w tej kwestii jestem konsekwentna ... dobrze że robota była wewnątrz więc ta zlewa nas nie złapała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Dzikie dziki odstraszają nowe akumulatory :P a nie ja- ja sobie "Pod słońcem Toskanii" oglądam :) a co do picia no còż - ja tam bym piwko kupiła w upalne popołudnie... wszystko dla ludzi tylko z umiarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Laleczka dokładnie, grunt to konsekwentność, owszem piwo sobie mogą wypić, ale zwykle na piwie się nie kończy  :D

 

Tes ja nie wiem co Ty masz za dziki, bo u mnie to nic na nie nie działa, może się zamienimy?  :lol:  :P

I jeszcze jedno, to oczko było ładniejsze od tego tatuażu   :P  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Witam wszystkich .Ale dziś miałem piękną pogodę prawie jak w wakacje B) Co do piwka to ja popieram Aletes w 100% każdy z nas jest chrześcijaninem i o ludzi powinien dbać :P

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Dzikie dziki odstraszają nowe akumulatory tongue.png a nie ja- ja sobie "Pod słońcem Toskanii" oglądam smile.png a co do picia no còż - ja tam bym piwko kupiła w upalne popołudnie... wszystko dla ludzi tylko z umiarem wink.png

fajny film? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Hejka wszystkim. :D

dawno mnie tu nie było ale pilnowałem pola bo wszystkie sarny i dziki się zleciały na rarytasy :P pewnie te od Tes również ;)

Picie piciem a później sikanie po kątach :D ;[

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Picie piciem ale według mnie najpierw praca później przyjemności po zakończeniu nawet flachy dobrej bym nie pożałowała ale nie w trakcie gdzie taki podchmielony osobnik może sobie lub komuś zrobić coś i w pewnym sensie i ja bym poniosła za to odpowiedzialność bo pozwoliłam na % . Po pracy każdemu się należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Kriss przeciesz ta fuszka miała być dla mnie:-)

No cóż jest takie powiedzenie:kazał pan musiał sam ;):D Nie mogłem się Ciebie doczekać a zwierzyna zwąchała okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Witam wszystkich  :)

Halo halo żyjecie  ;)

Krisku ale to są ładne zwierzątka . :D troszkę się pogubiły i zabłąkały  :lol: albo Ciebie bardzo lubią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Kris to już pomysł masz- jak zatrzymać kobitkę na wsi- uwiązać na polu i niech dziki straszy... :P żart:) ale powiem szczerze, że jest tego badziewia... Turyści rozpieszczają, a dziki mądre - idą gdzie dają jeść... do ludzi... Tylko potem dramat :( ewolucja?

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Cześć kochane. :D

Weris ja nie twierdzę że są brzydkie,tylko dlaczego się uwzięły na moje pole ;[

Tes a chciałabyś tak być przywiązana ;):D do mnie to jeszcze bym zrozumał ;) ale tak nie miałbym sumienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Oj tam, oj tam... Pozytywne przywiązanie nie jest złe :P Weris a ty co myślisz?
Reszta towarzystwa to chyba jeszcze pola pilnuje :D:o

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj