Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

12785 odpowiedzi na ten temat

#221 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 11 maj 2014 - 21:33

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Nie nie nie, troche zostałam w tym momencie zaatakowana. Nikogo przede wszystkim niemialam zamiaru urazic ani na pewno sie nieprzechwalac. Pokazalam Wam wszystkim tylko jak sprawa z perspektywy DZIEWCZYNY Z MIASTA wyglada. Tak samo moge odczuwac wasze wczesniejsze wypowiedzi dotyczące tego jak wy postrzegacie nas DZIEWCZYNY- jako te glupie, albo te ktore nietrakuja was powaznie i wola was zostawic i uciekac do miasta BO LEPIEJ. Mozna tez przytoczyc kilka gorzej obrazliwych komentarzy tak samo dotykajacych NAS kobiety. Owszem patrze na wies z perspektywy miasta, bo sie urodzilam w miescie, ale niemozna mnie takze traktowac jako gorszego od was bo z MIASTA. Spoko. Wy patrzycie na mnie tez "BO O Z MIASTA". Nie rok i nie dwa a 8!!! gryze kawał chleba przy krowach mlecznych i nikt niemusi mnie uswiadamiac ze to ciezka robota, bo sama doskonale o tym wiem. Niejade na wies tylko na weekendy zeby sie poopalac, tak samo jezdze ciagnikiem, biore czynny udzial w sianokosach, zniwach, koszeniu kukurydzy, dojeniu, krow itp. Moze niejestem codziennie, bo koncze studia i jestem z doskoku, ale to tez sie bardzo liczy!!! Duzo rzeczy jeszcze nierozumiem, niewiem, ale staram sie zalapac co i jak. Nikomu niemialam zamiaru ublizyc ze osoby ze wsi sa niewyksztalcone, ktory kawalek mojej wypowiedzi swiadczyl o tym ze tylko z miasta sa wyksztalceni??? bo ktos chyba niedoczytal ze zrozumieniem mojego przekazu. We wczesniejszych wypowiedziach macie pretensje ze wyksztalcone dziewczyny uciekaja do miasta, to tylko wam pokazalam moj przyklad ze dziewczyna wyksztalcona decyduje sie isc na gospodarke bez przymusu. Ze można. Ot i tyle. TYLKO przykład. Czyli ze mozna trafic na dziewcyzna ktora bedzie chciala spedzic zycie z rolnikiem. Tylko trzeba poszukac. Ja nikogo nieobrazam ze na wsi smierdzi, a tu komentarz ze w Ostrołece smierdzi chyba troche kultury?!?!?!? Byłes w Warszawie??? Tam to dopiero smierdzi palonymi oponami :) Spotykam sie z moim 8 lat i nikt niemusi mi ublizac i traktowac jak ciemniaka ze widzialam wies tylko w niedziele. Phi!!! Zgadzam sie - brak mi wiedzy praktycznej z ktora Wy sie urodziliscie i rodzice Wam przekazuja, o ktorej we wczesniejszym poscie juz napisalam, ale czytam, interesuje sie, dopytuje. I niewylewam zadnych zali, jestem zadowolona z mojej decyzji. Kropka.

Dlatego też sie zapisałam na forum rolnicze żeby móc sie doszkolic, ale patrze ze czlowiek niepowinien zabierac glosu bo co by niepowiedzial to zawsze sie ktos trafi co cie niezrozumie albo i skrytykuje. Nieudziele sie JESZCZE w poscie o Ursusie bo raczej ja zasiegam porad :) Wiec tu zabralam glos. Ale aż tak agresywnego nastawienia ze strony niektorych sie niespodziewalam. To też swiadczy o tym że osoby ze Wsi niechetnie patrza na te z miasta i ogolnie na miasto. Czuc tu stereotypami. Trzeba zmienic sposob patrzenia. POzdrawiam.

Edytowany przez Minkkaaa, 11 maj 2014 - 22:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Dzisiaj, 05:03
  •  

#222 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 11 maj 2014 - 22:57

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi ty chyba niedawno masz internet i jeszcze niewiele widzialas-tu jest pelna kultura,istny wersal B) , gdybys poczytala na innych portalach komentarze to bys poznala co to jest prawdziwie agresywne nastawienie. portale internetowe to nie jest wlasciwe miejsce dla wrazliwych panius z miasta :P :P :P .
jak chcesz poznac prawdziwy smrod przyjedz w zimie do krakowa na aleje trzech wieszczow- do konca zycia nie zapomnisz tego doznania, ktoremu chyba tylko pekin moze dorownac.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#223 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 12 maj 2014 - 11:06

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Nie jestem wrażliwa :D wiem na jaki hejt mozna trafic, nieraz sie czyta :D tylko jak komus brakuje kultury osobistej to i najwyzsze wyksztalcenie nie pomoze ;) oj to wspołczuje mieszkancom Krakowa.

#224 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 24 maj 2014 - 15:42

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Minkkaaa Zrozum, że dopóki nie zamieszkasz na gospodarstwie i nie będziesz siedziała w tym "po uszy" to i tak nikt ci nie uwierzy jaka jesteś zapracowana i zafascynowana swoimi poczynaniami w pracy. Jeszcze nie odczułaś co to znaczy kłaść się na 3 godziny spać i znowu zap*******ć od rana do północy, padać na twarz podczas żniw, ciosać na swojej głowie kołki kiedy rokowania zbóż lub mleka są złe i wiadomo że się straci. Więc na spokojnie laska, jeszcze wszystko przed Tobą :)

#225 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 30 maj 2014 - 19:26

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Dokładnie nie zrozumie ten, który nie miał styczności z ciężką pracą na gospodarstwie z tym zapierniczaniem, ludziom się wydaje że rolnik teraz nic nie robi tylko pieniądze z Unii bierze...
Tylko to trzeba ZAPIERNICZAĆ i babrać się po łokcie :lol: :lol:

#226 Share hania1993

hania1993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 31 maj 2014 - 00:07

Minkkaaa Zrozum, że dopóki nie zamieszkasz na gospodarstwie i nie będziesz siedziała w tym "po uszy" to i tak nikt ci nie uwierzy jaka jesteś zapracowana i zafascynowana swoimi poczynaniami w pracy. Jeszcze nie odczułaś co to znaczy kłaść się na 3 godziny spać i znowu zap*******ć od rana do północy, padać na twarz podczas żniw, ciosać na swojej głowie kołki kiedy rokowania zbóż lub mleka są złe i wiadomo że się straci. Więc na spokojnie laska, jeszcze wszystko przed Tobą :)

Dokladnie tak jak piszesz:)

#227 Share chuck00

chuck00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 03 czerwiec 2014 - 11:02

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Wszystkiego się można nauczyć jeśli się chce. Nie trzeba się urodzić na wsi, w mieście, gdziekolwiek żeby zrozumieć co to praca. Nie sztuką jest dzisiaj nachapać się ile tylko sił tylko czerpać z tego zyski. Z samej satysfakcji się przecież nie wyżyje...
Jeśli się chce, są możliwości i odpowiednio ruszy głową to da się rade :)
Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

#228 Share diablo471

diablo471

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:00

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Rolnictwo to nie zawód to styl zycia .Ja mam 26 lat i inaczej na to patrze jak miałem 18.Człowiek po szkole jest pełny radości pomysłów ale zobaczy jak to jest na wsi.Powiem wam tak nauczycielka ma stalą pensje policjat stałą kierowca stałą ktoś sprzeda tak jak ja świne w lutym po 3.30.to jak można planować zycie .Mówią że ci co budowali obory to sobie stawiali więzienia. i coś w tym jest. A nie kazdy z was
będzie miał 300 ha lub więcej i zatrudniał za grosze ukraińców .I ze obrobi pola i pojedzie na wakacje .Zadna laska czy pokolenie ludzi nie chce mieć gorzej kto chodził na nogach chce mieć rower kto ma rower chce miec auto itp.

#229 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:03

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Nie na kazdym gospodarstwie trzeba za****lac

#230 Share diablo471

diablo471

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:08

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Jak żyją rodzice to moze nie ale jak braknie matki ojca to oczy otwierają się bardzo ale to bardzo szeroko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 21:22

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Ale to juz inaczej sie patrzy jak mieszka sie oddzielnie a nie z rodzicami, Jak przychodza rachunki itp
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#232 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 10:49

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi A już calkiem jak chce się jeszcze gospodarkę rozwijać i inwestować i nie ma zmiluj trzeba zap.... jak wszędzie w tych czasach.
Minkkaaa to fajnie że chcesz iśc na gospodarkę i nie ważne skąd pochodzisz jak ludziska zobaczą że dajesz radę to będziesz jak swoja bo teraz i na wsi panny są takie co z gospodarki a pojęcia o pracy nie mają bo nie chcą mieć albo rodzice mają bog wie jakie inspiracje. Sama znam takich więcej niż takich co chcą gospodarzyć i to przykre bo patrzą kiedy rodzice oczy zamkną zeby wszystko wyprzedać a same w marketach na kasie siedzą ale wielkie panie....

calkiem przykre bylo dla mnie jak bratowa męża kiedyś powiedziała (pani z warszawki i zawsze ma się za lepszą) do swojego synka jak mial 2 latka i drugi szwagier kupil ciągnik, bylismy na polu i ona przyszla z malym i jak to dziecko oczy wielkie i chcę do ciągnika, ja mówię że go wezmę niech zobaczy, posiedzi ze mną, pocieszy się (w wyłączonym oczywiście) a ona w ryk że nie że to jej dziecko i ona nie chce żeby zostal durnym rolnikiem. O ty myślę i jak jej dalam bobu to z miesiąc się nie odzywala. tylko dziecka szkoda bo go w stereotypach wychowuje na swoje podobieństwo. A teraz w robocie jej powiedzieli że jak chce dalej pracować to musi przejść na swoją dzialalność to kupila kawalek piachów i na krus poszla i jakie to życie zlośliwe bywa... szczególnie że nikt nie wie gdzie jej mąz mial oczy jak ją za zonę brał ale miłaść ślepa bywa czasami az za bardzo :P

Tak więc kochane nie ważne skąd jesteśmy ważne jakie jesteśmy :) Bo i chlopak z miasta moze się gospodażyć nauczyć i to nieraz lepiej od tego co na gospodarce od dziecka siedzi :)

#233 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3823 postów

Napisany 01 lipiec 2014 - 13:13

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Sprawdzonym sposobem na zatrzymanie kobiety na wsi jest.... brak lepszych perspektyw poza wsią. Praca w markecie nie jest spełnieniem marzeń...

#234 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 03 lipiec 2014 - 21:22

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi trzeba fajnie urządzić dach nad głową(nie gorzej niż w mieście) z fajnym ogrodem i ogarnąć aby dobrze się prezentował patrząc z drogi we wsi , na kobietach zrobi to trochę wrażenia choć zatrzymania nie zagwarantuje

#235 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 08 lipiec 2014 - 11:20

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi można mieszkać w mieście i mieć jednocześnie gospodarstwo na wsi, zwłaszcza gdy nie ma zwierząt.

jednego typa znam, co już prawie 20 lat dojeżdża 7 km dzień w dzień - piątek, świątek, czy niedziela, w chorobie, śniegi, mrozy - tylko są tam krowy.

#236 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 18 lipiec 2014 - 12:34

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi gdy zabrakuje jedego z rodziców jest wogule inaczej inny swiat sie zaczyna inne zycie ze tak powiem. oczy tak szeroko sie otwieraja ze zaczynasz dostrzegac sprawy obowiazki rzeczy takier na kture do tej pory nie zwracało sie uwagi lub pomijało bo był ktos kto sie tym zajmował, był... ale takie zycie jest niestety. lekko nie ma chcac cos miec trzeba zasuwac

#237 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 06 październik 2014 - 21:30

Jeśli widzi że jest facet zaradny i rozwojowy da jej poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będzie ją szanował i wsperał - to dlaczego by nie :) Przy takim mężczyźnie to każda kobieta będzie trwała bez względu na to gdzie ich ześle los.

nie każda, bo on jest za Wsi a ona z Miasta.... chore to jest , LEGATY BABY :D

#238 Share verona

verona

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Weterynaria,rolnictwo,gotowanie,pieczenie ciast,sport,książki,kino,podróżowanie

Napisany 07 październik 2014 - 16:33

Ja to bym chciała na wies...uuuuwielbiam mezczyzn mieszkających tam,sa pracowici,zaradni,zawsze mi tacy imponowali.

#239 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 21 październik 2014 - 18:38

to przyjedz do mnie...moja nie chce robic na wsi,,,co dopracowitnosci i zaradnosci masz racjie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 27 październik 2014 - 10:43

Dziś mi jedna dziewczyna ze wsi powiedziała że robi 8 godzin i ma spokój, przyjedzie do domu i może spędzać czas wolny, powiedziała że choćby była nie wie jak zakochana z rolnikiem nie ułoży sobie zycia :(

Moja młodsza siostra mówi tak samo, kolega był zainteresowany, duże gospodarstwo, zmechanizowane, pracy przy zwierzętach mniej niż u nas, a siostra powiedziała że na wieś nie pójdzie i tyle.