Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

12784 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 20 kwiecień 2013 - 08:15

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)

Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.

Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.

Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)

Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Dzisiaj, 14:03
  •  

#2 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 kwiecień 2013 - 09:45

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi bardzo ciekawy temat.. sam jestem ciekaw opinii i doświadczenia Kolegów którym się udało... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3 Share pawell21

pawell21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 20 kwiecień 2013 - 12:12

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Witam kolegów jestem jednym z tych którym udało się zatrzymać kobietę przy sobie na gospodarstwie i już nie długo ślub. Nie posiadam zbyt dużego gospodarstwa ok 30h i jak wiadomo w dzisiejszych czasach dochód w tych warunkach nie jest zbyt wysoki lecz wystarczy na wszystko co do życia jest potrzebne. Moja wybranka kiedy za czołem z nią nawiązywać pierwsze kontakty nie wiedziała ze wiąże plany z gospodarstwem lecz z czasem doszło to do niej i co za tym Idze wzbudziło pewne opory lecz z czasem pokazałem jej ze praca w gospodarstwie nie jest taka zła i ze jest człowiek szefem sam u siebie a przede wszystkim spełnia się w swojej pracy i jest z niej zadowolony. Wydaje mi się że najważniejsze w kontakcie z wybranka jest to aby pokazać ze ma się pasje i ze naprawdę nam na tym zależy co w dalszych relacjach prowadzi do zarażenia dziewczyny ta pasja. Dodam ze moja kobieta nigdy przed tem nie miała kontaktu z gospodarstwem a teraz zasuwa bardziej ode-mnie szczególnie przy obsłudze zwierząt widać ze jej na tej pracy bardzo zależy.Pozdrawiam i życze powodzenia

Edytowany przez pawell21, 20 kwiecień 2013 - 12:13.

#4 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 22:06

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi A jak inni, pisać komu się udało:)

#5 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 18:58

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Jeśli widzi że jest facet zaradny i rozwojowy da jej poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będzie ją szanował i wsperał - to dlaczego by nie :) Przy takim mężczyźnie to każda kobieta będzie trwała bez względu na to gdzie ich ześle los.

#6 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 19:31

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Można też inaczej-zrobić jej dziecko i namówić do podpisania jak największego i najdłuższego kredytu-100 % że zostanie :D

#7 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 11:20

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Zgodziłabyś się np. na przeniesienie z miasta na jakąś zapadłą wieś, gdyby facet zapewnił Tobie poczucie bezpieczeństwa?

Jeśli widzi że jest facet zaradny i rozwojowy da jej poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będzie ją szanował i wsperał - to dlaczego by nie :) Przy takim mężczyźnie to każda kobieta będzie trwała bez względu na to gdzie ich ześle los.

#8 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 16:42

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Cóż u mnie najpierw zrodziła się myśl, że na pewno życie jako żona rolnika dałoby mi poczucie spełnienia i życie pełne pasji. A później wszystko potoczyło się samo w błyskawicznym tępie.

Ostatnio miałam mały wypadek na gosp. i wróciłam do miasta trochę kulejąca i jak ktoś pyta co mi się stało i gdy odpowiadam że stratował mnie byczek to niezłe mają miny :blink: oo tak życie z rolnikiem przysparza naprawdę wiele wrażeń i atrakcji :P

I nie ma czegoś takiego w moim mniemaniu jak zapadła wieś, bo zazwyczaj wieś to przepiękne krajobrazy piękne pola, lasy, stawy jeziorka, rzeki matko aż dech zapiera jak zaczyna wszystko nabierać kolorów - ja tam się takimi rzeczami że tak powiem kolokwialnie jaram. A w mieście wszędzie ludzie, budynek na budynku, komercja, wyścig szczurów, hałas człowiek może naprawdę się pogubić i czuć się tym wszystkim przytłoczony.

Ale jest też presja społeczeństwa i najbliższych. Mój tato akceptuje mój wybór bo on ceni mężczyznę miarą pracowitości, a mama to mama - załamała się jak się zaręczyłam. I kiedy mówi z wyrzutem że wszyscy uciekają od takiego życia, nikt nie chce żyć na wsi, że nie zna nikogo kto by sią tam pchał - tylko akurat jej córka musiała zapragnąć takiego życia. Że wykształciła mnie nie po to żebym teraz gnój przewalała to boli ale z czasem mam nadzieję że się przekona jak zobaczy że jestem szczęśliwa

Edytowany przez Heidi88, 23 kwiecień 2013 - 16:58.

#9 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 18:24

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Wyścig szczurów to i na wsi pomalutku się przejawia (zależnie od okolicy w jednej większy w innej mniejszy) nie tylko w mieście.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#10 Share pawell21

pawell21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 19:52

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Moja wybranka również posiada wyższe wykształcenie jednak jej rodzice cieszą sie z tego co jej zapewniam przede wszystkim poczucie stabilizacji nie to samo co w pracy zawodowej gdzie człowiek jest wiecznie pod grożba zwolnienia i ciaży na nim wieczna presja,wiem o czym mówie ponieważ wielu moich znajomych pracuje w ten sposób i sa tym wykończeni nie tyle fizycznie co psychicznie .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 20:50

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Jeśli dziewczyna kocha cię :) i chce z tobą dzielić życie to niby czemu miała by nie zostać na wsi? Bo dziewczyny nie kochają z tego czy ktoś jest rolnikiem czy biznesmenem tylko kochają z miłości :)

#12 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 06:38

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi A nie było dylematu może jednak miasto?

Moja wybranka również posiada wyższe wykształcenie jednak jej rodzice cieszą sie z tego co jej zapewniam przede wszystkim poczucie stabilizacji nie to samo co w pracy zawodowej gdzie człowiek jest wiecznie pod grożba zwolnienia i ciaży na nim wieczna presja,wiem o czym mówie ponieważ wielu moich znajomych pracuje w ten sposób i sa tym wykończeni nie tyle fizycznie co psychicznie .

A ktoś zaproponował swojej ukochanej układ: Jesli chcesz to Ty pracujesz w mieście a ja zajmę się gospodarką?

#13 Share pawell21

pawell21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 20:02

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Raczej nie było,może na początku ale z czasem pokazałem jej że miasto to nie zbyt miła perspektywa .

Tego rodzaju rozwiązanie jest z góry skazany na niepowodzenie ponieważ każdy ma swoje życie i co to za małżeństwo albo razem albo wcale. Koledzy trochę się wam dziwie ponieważ jeszcze nie spotkałem się z dziewczyną która miała by jakieś obiekcje co do życia na wsi . Koleżanki mojej na życz-onej zazdroszczą jej takiego życia i prawie każda chciała by takie prowadzić i to nie jakieś maszkary tylko naprawdę godne polecenia dziewczyny, cały sukces to dobry kontakt , pewność siebie i sukces murowany

Edytowany przez pawell21, 24 kwiecień 2013 - 20:02.

#14 Share 4porucznik01

4porucznik01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 20:07

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi jeśli wybranka twojego serca bardzo Ciebie kocha to nie potrzeba żadnych sposobów na zatrzymanie jej na wsi .

#15 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 20:44

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Tylko nie zapomnijcie o intercyzie.

#16 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 24 kwiecień 2013 - 20:57

Moja wybranka również posiada wyższe wykształcenie jednak jej rodzice cieszą sie z tego co jej zapewniam przede wszystkim poczucie stabilizacji nie to samo co w pracy zawodowej gdzie człowiek jest wiecznie pod grożba zwolnienia i ciaży na nim wieczna presja,wiem o czym mówie ponieważ wielu moich znajomych pracuje w ten sposób i sa tym wykończeni nie tyle fizycznie co psychicznie .

gdzie ty kolego widzisz stabilizacje w rolnictwie??

nikt nie może powiedzieć co bedzie sie działo za 2-3 miesiące wystarczy 1 lepsze gradobicie lub snieg w maju a sady i rzepaki nie dadzą żadnego plonu

#17 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 11:06

jeśli wybranka twojego serca bardzo Ciebie kocha to nie potrzeba żadnych sposobów na zatrzymanie jej na wsi .

dobrze mówisz jednak widzę że niektóre dziewczyny zostają na wsi

#18 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 11:26

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Nie sądzicie że problemem jest tak naprawdę mentalność Polaków, dla których wieś w dalszym ciągu kojarzy się tylko z Konopielką?

#19 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 25 kwiecień 2013 - 12:53

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi Zdecydowanie tak. Wydaje mi się że dla większości społeczeństwa rolnik to prymitywny niewykształcony i nieobyty człowiek w brudnych zniszczonych ciuchach i gumofilcach. Zapewne jeszcze gdzieś tam i tacy są, ale myslę że to już nie ta epoka- ale nie wszyscy, zwłaszcza Ci którzy nie mają kontaktów z rolnictwem- o tym wiedzą. A i wielu chciało by rolników właśnie takimi widzieć- też czasem się spotykam z takim zjawisiem. Szczególnie ci którzy tym rolnikom czegoś strasznie zazdroszczą, myślą że "z nieba im spadło".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share pawell21

pawell21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 20:03

gdzie ty kolego widzisz stabilizacje w rolnictwie??

nikt nie może powiedzieć co bedzie sie działo za 2-3 miesiące wystarczy 1 lepsze gradobicie lub snieg w maju a sady i rzepaki nie dadzą żadnego plonu

A w jakiej pracy według ciebie jest dzisiaj stabilizacja?W rolnictwie jednak zawsze jest mozliwość innej gałezi produkcji jeżeli coś nie wyjdzie np.jeżeli coś stanie sie z uprawami masz zwierzeta i na odwrót. A z pracy jak cie wywalą nie masz nic zadnych perspektyw. Jezeli gospodarstwo jest preżne to i z każdym zawirowaniem sobie poradzi tak przynajmniej jest u mnie w tamtym roku 10h przenicy poszło w tym roku znów wielkie straty w oborze ale nie wolno sie załamać tylko isc do przodu .