Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tylne lampy i migacze ursus c 330 .

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bellmondo

bellmondo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 20:45

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . Witam , to moj pierwszy post na tym forum , pisze go poneważ mam problem z podłaczeniem migaczy i tylnych lamp .

No to tak kupiłem nową wiązke i postanowilem zalozyc ja sam jesli chodzi o alternator , swiece zarowe , czujniki oleju itp. wszystko udalo mi sie podłaczyj i jest tak jak nalezy. Ale mam problem z migaczami dla niektórych moze wydawac sie to smieszne , dodam odrazu ze nie podłanczałem wejscia pod przyczepe poniewaz go nie posiadam . Tylna kostke poddłaczyłem nastepujaco : CZARNE kable czyli od stopu wszystkie 3 do siebie , NIEBIESKIE sa dwa wiec polaczylem je ze soba , zółte wszystkie 3 do siebie oraz zielone rowniez wszystkie 3 do siebie . Swieca mi sie lampy i dziala stop nie dzialaja migacze podłaczyłem przerywacz ktory ma 3 wejscia ja podlaczylem tylko dwa 1 zółty i niebieski o raz zielony i niebieski do kontroli . Kontrolka swieci m isie caly czas a jak cos zmienie to sie wylancza migacze nia daja znaku zycia chociaz napewno sa podlaczone z jednej strony kablem niebieskim z drugiej zielonym.
jak myslicie co zrobilem źle ? Wydrukowałem juz mase schematow i zaden nie pomaga . Z góry dziekuje za pomoc.

Edytowany przez bellmondo, 19 kwiecień 2013 - 20:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tylne lampy i migacze ursus c 330 . Dzisiaj, 22:54
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 kwiecień 2013 - 21:08

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . Czy we wszystkich lampach masz dobrze podłączony minus?

#3 Share bellmondo

bellmondo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 21:16

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . piszac minus masz na mysli ten bialy kabel w srodku lampy ?

#4 Share bystry700

bystry700

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 21:28

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jak ja robiłem remont instalacji to migacze na jednej żarówce nie działały (było za małe obciążenie dla przerywacza). Po podłączenia dwóch żarówek (tylny migacz oraz migacz na błotniku) zaczęło działać.

#5 Share bellmondo

bellmondo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 21:33

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . Ja mam wszystkie zarówki załozone , ale byc moze to przerywacz szwankuje ale czy raz sie zaswieci mi gacz a raz nie a po lewj stronie wgl. \

#6 Share asasinator666

asasinator666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe...

Napisany 19 kwiecień 2013 - 21:43

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . http://www.google.pl...=14&tx=84&ty=58

Robiłem ostatnio z tym schematem (jadnak niektóre rzeczy po swojemu) i wszystko gra. Niestety lampy kerunkowskazów nie mają wejścia do podłączenia masy więc może przez to. Sprawdź to sobie najlepiej pod kierownicą- czyli mały schemat tego co masz na błotnikach; jeśli nie działają Ci tylko kierunkowskazy to wystarczy tylko je podłączyć i pamiętaj, że te małe żarówki się do tego nie nadają. Od włącznika kierunkowskazów (zielony i niebieski przewód) podłącz każdy do oddzielnej żarówki (nie zapomnij o masie do tych żarówek) wtedy będziesz widział czy działa, a jeśli nie to przerywacz szwankuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 19 kwiecień 2013 - 22:08

Tylne lampy i migacze ursus c 330 .

Czy we wszystkich lampach masz dobrze podłączony minus?

Jakby mase źle podłączył to migały by stopy i pozycyjne albo obie żarówki w lampie jednocześnie.

Najlepiej chyba by było jakbyś w paincie narysował schemat jak Ty to podłączyłeś i sprawdził ze schematem który drukowałeś, albo wrzucił tutaj, bo z samego tekstu ciężko cokolwiek wywnioskować. Dobrze jest przy takiej pracy zaopatrzyć się w probierkę (czy jak kto woli tester elektryczny) do samochodów. Kosztuje parę złotych a jest bardzo pomocny w pracach z instalacją.

#8 Share sakos2803

sakos2803

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 22:29

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . Albo brak masy albo przerywacz do kosza-kup od malucha elektroniczny super sprawa na nin kierunki mrygaja na kazdych obrotach i pod kazdym obciazeniem tak samo.

#9 Share bellmondo

bellmondo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 kwiecień 2013 - 10:41

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . Dzieki za pomoc z lampami i migaczami problem tkwil w masie i w przerywaczy kupilem nowy mase podlaczylem tak jak trzeba i wszystko jest ok .
Mam jeszcze jeden problem wychodzi mi jeden kabel i nie wiem do czego jest wychodzi on z puszki z ostatniego gniazda bezpiecznikow niebieski wyglada on jak na zalaczniku .

Załączone miniaturki

• sdas.png

#10 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 20 kwiecień 2013 - 10:49

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . Prawdopodobnie gniazdo wycieraczki + sygnał dźwiękowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share bellmondo

bellmondo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 kwiecień 2013 - 11:33

Tylne lampy i migacze ursus c 330 . No pewie tak , tez tak myslalem dzieki za info .