djlysy

Dorobienie siłowników do znaczników poznaniaka

Polecane posty

djlysy    2

Witam. Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat ale potrzebna mi jest natychmiastowa odpowiedz. Mianowicie chciałem dorobić siłowniki do znaczników poznaniaka z 2010r. czy da się i jaki by był koszt. Jak potrzeba to wstawię zdjęcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Znaczniki masz na linkach/łańcuchach? Jeśli tak to przejrzyj moje zdjęcia w galerii. U mnie w siewniku Polonez jest jeden siłownik połączony za pomocą linek ze znacznikami.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djlysy    2

Znaczniki masz na linkach/łańcuchach? Jeśli tak to przejrzyj moje zdjęcia w galerii. U mnie w siewniku Polonez jest jeden siłownik połączony za pomocą linek ze znacznikami.

mam na linkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez silur
      Ostatnio wymieniałem w ,poznaniaku 5' z 81 bądż 84r.czubki redlc i skrzydełka.Wszystko pięknie ponitowałem i zadowolony zabrałem się do rozmieszczania redlic i TU pojawił sie problem.Na desce odmierzyłem 270cm i podzieliłem przez 25 redlic i trochę się zdziwiłem że redlice mi sie nie zmieszczą......troche zaczołem drążyć temat szerokości roboczej,pasa siewnego itp. i juz nie wiem NIC
       
      Jak rozmieścić te redlice żeby bylo dobrze? widziałem że niektóre poznaniaki maja skrajne redlice łączone,mój takich nie ma(jest 12 krótkich i 13 długich )Jest na centralnym docisku ale ma jeszcze koła od syrenki i metalowe lejki.
      Tylne uchwyty podpórek są równoległe do ziemii a niektóre maja odgiete do góry.Właśnie przez to że są równolegle nie da się rozmieścić szerzej niż 2.5m i to max po podgięciu redlic,czyli co 10cm. W tabeli wysiewu w skrzynce jest 25 redlic i odstępy10.8cm :wacko: jak to zmieścić?? jak to się kużwa liczy? jeśli w oryginale nie miał tych skrajnych redlic łączonych to ma 2.5m ?
    • Przez michalzetor93
      Witam! Tak jak w temacie, muszę zrobić wyjścia hydrauliczne do składania/rozkładania kempera. W które miejsce w instalacji hydraulicznej się podpiąć? Piszcie wszelkie uwagi dotyczące dorobienia wyjść hydraulicznych.
    • Przez PaweBokiniec
      witam mam problem z sianiem rzepaku moim poznaniakiem ponieważ rzepak chyba za głeboko idzie i schodzi takimi łatami jak go dobrze ustawić krok po kroku proszę o pomoc
    • Przez JohnDeere1075
      Witam. Mam problem z wysuwaniem i zsuwaniem motowideł. Prawdopodobnie zapowietrzył się układ. W jaki sposób można go odpowietrzyć? Zwykłe popuszczenie sróby nie wystarcza bo siłowniki są połączone krzyżowo. POMÓŻCIE BO SEZON NIEDŁUGO CZAS ZACZĄĆ A TU KOMBAJN NIE SPRAWNY.
    • Przez Grzybekk
      Witam. Planuję dorobić sobie kroje tarczowe do ww. pługa i chciałbym prosić o wskazówki. Ktoś już pewnie przede mną dorabiał sobie dlatego mam parę pytań.
       
      1. Uchwyty. Zależy mi na zdjęciach uchwytów (tak samo oryginalne i dorobione) - tu gdzie są przykręcone do słupicy. Z czego dorabialiście uchwyty ? Czy da się gdzieś dostać te uchwyty ? Słyszałem że można je wyciąć ze starych pługów, np polskiej trójki czy czwórki i jakoś je przykręcić, ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda.
      2. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć od jakiego pługa jest ten krój z załączonych zdjęć ? Podejrzewam że to od Unii, ale wolę się upewnić.
      3. Czy do dwuletniego pługa będą pasować kroje od pługów starszych, tzn tak mi się wydaje że są starsze, np. takie:
       
      http://olx.pl/oferta/kroj-talerzowy-kroje-talerzowe-plug-kverneland-w-bdb-stanie-okazja-CID757-ID6sQa5.html#75a9dc81e7
       
      http://olx.pl/oferta/kroj-do-pluga-kverneland-CID757-ID5pdQR.html#75a9dc81e7
       
      http://olx.pl/oferta/kroj-do-pluga-kverneland-CID757-ID6HctX.html#75a9dc81e7
       
      Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi czy pomoc. Pozdrawiam


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj