Zaloguj się, aby obserwować  
Aleks7

Elektromagnes Fiat 60-90

Polecane posty

Aleks7    0

Gdzie mogę tanio kupić elektromagnes do fiata 60-90? Czy będzie pasował od jakiegoś innego ciągnika, jeśli tak to od jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks7    0

@exploode: Niestety nie.

Udało mi się rozwiązać problem już jakiś czas temu. Do Fiata agri 60-90 pasuje elektromagnes od Fiata Ducato. Kosztuje kilkadziesiąt złotych, a w serwisie New Holland wołali 500. Za ten sam elektromagnes, tej samej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez goolman19
      Tak jak w temacie chodzi mi o biegi, a dokładniej gdy jadę na szosowych nagle kontrolka " ta co pokazuje żółwia i królika" gaśnie i MF pozostaje bez biegu jest on
      włączony ale nie jedzie. Dopiero po chwili jak przełączę na żółwia MF jedzie, ale nie chce się przełączyć z powrotem na zająca ;/ dopiero po chwili się zapali lampka i wtedy dopiero idzie przełączyć na zająca i wrzucić bieg ;/ czasami nawet zgrzyta jak sie puszcza sprzęgło ;/ Słyszałem że powodem może być jakiś elektromagnes co jest na bloku koło skrzyni ;/ Jeżeli ktoś wie co to może być prosiłbym o posta pozdr...
    • Przez tomekxwz
      witam panowie!!! mianowicie mam taki problem dzisiaj po umyciu fergusona chciałem go odpalić ale nie można... słychać tylko zaskakiwanie elektromagnesu a rozrusznik ani drgnie.proszę o pilną pomoc
    • Przez FerdekKiepski
      Ma ktoś może schemat instalacji rozruchowej do MF z serii 61XX. Jak chce go odpalić to mi nie kręci słychać klikanie. Co może być miał ktoś kiedyś taki problem?
    • Przez pawel1982
      Witam.Posiadam Fiata 70-90 od niedawna i nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać wskażnika poziomu oleju oraz wlewu oleju do skrzyni biegów. Czytałem juz na AF podobne tematy ale u mnie nie ma żadnych śrub ani bagnetów do sprawdzania w tych miejscach jak niektórzy opisuja. Mam jeszcze jedna prośbę - jaki olej wlewa lub dolewa się do skrzyni i jaki najlepszy na wymianę do silnika. Pozdrawiam.
    • Przez pawel1982
      Witam wszystkich.
      Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jaką funkcję pełni dźwignia z prawej strony pod siedzeniem w tym właśnie modelu.
      Dodam tylko że jest to mała dźwignia z oznaczeniem "+ - -". Obok niej są dźwignie hydrauliki i tylkego podnośnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj