Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marttinj23

marttinj23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 18 kwiecień 2013 - 20:31

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario witam koledzy jak wymienić ten filtr grzebalismy dziś ze znajomym i nie moglismy tego znależc patrzeliśmy pod akumulatorem da ktoś może fotke tego ciezko nam to poszukac w instrukcji obslugi taka fotka malo dokladna w instrukcji pisze filtr sitowy w centralnym bloku sterowania pomoże ktoś zgóry dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario Dzisiaj, 00:56
  •  

#2 Share PALAX

PALAX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 08:19

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario Chodzi Ci o filtr od skrzyni vario czy od sterowania hydrauliki?
Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

#3 Share marttinj23

marttinj23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 12:11

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario od sterowania hydrauliki kolego

#4 Share PALAX

PALAX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 20:03

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario W moim ciągniku Fendt 716 z 2002r filtr odkręca się w bloku zaworowym od przodu od strony silnika , w nowszych od dołu i tu jest łatwiej. Ponieważ trudno jest na środku filtra umocować małą sprężynkę jak bokiem mamy to włożyć i dokręcić. U mnie sewisant sprężynkę przykleił na smar do filtra. Załanczam skan wyglądu bloku z umiejscowionym filtrem, może się przyda. ;)

Załączone pliki

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share marttinj23

marttinj23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 22:50

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario dzięki kolego pewnie w 714 z2002 roku jest tak samo byś mógł dodac jakomś fotkę jak to wygląnda wciągniku mam książke instrukcję obslługi ale w praktyce przy ciągniku trudno to znalezc pozdrawiam:))

#6 Share PALAX

PALAX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 07:21

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario Fotki nie mam, a chcąc ją zrobić trzeba rozebrać kompletnie całe osłony z prawej strony. Więc sam rozumiesz -_- . Tak więc, jak rozkręcisz osłony to szukaj śruby wkręconej od przodu na imbus (sześciokąt) średnicy około 30-35 mm. Tyle pamiętam.

POZDRAWIAM PALAX

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share marttinj23

marttinj23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 16:26

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario ok dzieki kolego zapomoc:)