Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ?

35 odpowiedzi na ten temat

#21 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 24 kwiecień 2013 - 22:06

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Niech Lewandowski tak strzela w ważnych meczach reprezentacji, to może w końcu coś osiągniemy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Dzisiaj, 19:40
  •  

#22 Share BizonFan321

BizonFan321

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 321 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 22:44

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? W reprezentacji to w ciągu roku chyba tylu bramek nie strzelił <_< Co nam z finału LM BVB skoro nie ma to żadnego skutku pozytywnego dla reprezentacji ?

#23 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 23:08

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? no ale na wynik pracuje cała drużyna, to że lewy był egzekutorem to bardzo dobrze, w reprezentacji nie mamy dobrych grajków, nie ma wyniku, skoro brakuje wyniku to atmosfery też pewnie nie ma więc niestety sam lewandowski rewelacji nie zrobi

KS Falubaz

#24 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 07:41

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? 1. niech szczekacze odszczekają co mówili o lewym - czyli mieli cywilną odwagę. I ja mówie tylko o wczorajszym meczu.
2. Reprezentacka reprezentacją a klub klubem. Wiadomo kto płaci dużą kase na miesiąc i tyle. Czy jak Lewy złamie nogę i w sumie zakonczy się jego karieria to czy PZPN będzie mu płaciło wypłatę? I to sie tyczy wszytskich piłkarzy, nie tylko lewego. Tych III i IV ligi też - oni niestety są zupełnie w innej sytuacji. Więc dla mnie to jasne, że przedkłada pracę i strzelanie dla klubu niz dla reprezentacji.
3. dokładnie z mateyem się zgadzam - lewy kuba i piszczu - sami nic nie zrobią. Trzeba stawiać na młodzież młodzież i jeszcze raz młodzież.
4. Ja kibicowałem realowi i teraz kumple się śmieją w pracy. Ale kibicowałem tez Polakom bo sam nim jestem i tutaj nutka patriotyzmu się odzywa. Liczę, że Real jednak wygra wysoko u siebie i awansuje dalej.
5. Lewemu wczoraj wszytsko wychodziło ale czasem w bundeslidze przechodzą obok meczu, a piszczu czasem ma babole, w LM też mu się duże zdarzały. Nie oglądałem całego meczu ale gdzień po 5 minutach usłyszałem, że Kuba jest przy piłce bo nei widziałem czy gra.
6. Lewy robi to co do niego nalezy - strzela bramki. Wiadomo, że bez podań nic nie zdziała. Ale jak już ktoś wspomniał, potrafi się wrócić (Reus wczoraj to super robił), zastawić się i podać. Kto ogląda bundesligę a nie tylko LM wie o czym mówię. Muszę przyznać, że wczoraj miał swój wieczór.

#25 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3194 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 08:12

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Jestem tutaj panowie i dalej zostaje przy tym że więcej setek spartoli niż strzeli.
Dla ryczela już calkowicie odbiło, raczej nie jest normalny.

#26 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 08:29

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Ja pamiętam w pierwszym sezonie w bundeslidze jak wchodził jako zmiennik i jakie setki partolił, jak mnie to irytowało i jak Niemcy się z niego smiali. Ale teraz to zupełnie inny zawodnik, aczkolwiek jak już wspomniałem babole też mu się zdarzają.

#27 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 25 kwiecień 2013 - 11:49

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Komu się babole nie zdarzają. Mamy taką cechę żeby oceniać wszystkich przez pryzmat reprezentacji. Reprezentacja jest słaba i długo jeszcze tak będzie. Brakuje pomysłu, brakuje trenera mającego autorytert i brakuje setki innych rzeczy.

#28 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 26 kwiecień 2013 - 08:56

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Według mnie to wywalić tych starych dziadków, którzy po kilka lat siedzą w reprezentacji wynająć dobrego trenera sławnego z zagranicy, później oprzeć całą kadrę na tej trójce z borusi, powoływać takich ludzi którzy chcą grać a nie żeby przechodzić cały mecz.
I może na początek dobrze nie będzie ale z czasem będzie ok no i pasuje żeby tych meczy reprezentacji było więcej a nie 1 na kwartał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Dzisiaj, 19:40
  •  

#29 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 10:18

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Ja również uważam że przydałby się trener z trochę większym autorytetem.

#30 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 21:55

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Co wam da trener jak piłkarze nie mają żadnej motywacji. Trójka z BVB zachowuje się jakby ich ktoś zmuszał to założenia biało czerwonego stroju.
Grę w reprezentacji traktują byle jak a szkoda bo przez grę dla Polski Lewy traci punkty w oczach klubów które się nim interesują. W reprezentacji Lewy obnaża swoje słabe punkty

#31 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 30 kwiecień 2013 - 07:18

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Tomi to nam się tak wydaję, że każdy dobry piłkarz ma motywację do nie wiadomo jakiego grania. Trener jest b. potrzebny żeby niejednokrotnie wstrząsnąć drużyną

#32 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 30 kwiecień 2013 - 13:47

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Proponuje 3 nazwiska:
-van Basten
-Stevens
-Rangnick
Ale nadal twierdze że trener to tylko 50 % sukcesu który w dużej mierze zależy od potencjału grajków

#33 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 06 maj 2013 - 08:01

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Ja bym napisał że to aż 50%

#34 Share Bolo21

Bolo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 15 maj 2013 - 09:40

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? No dobra, niech grają, w końcu może wsród czarno-żółtych flag pokaże się biało-czerwona na fecie mistrzowskiej:)

#35 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 15 maj 2013 - 20:18

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Biało-czerwona Bayernu? :D
Na mecze BVB już od dawna jeździ sporo kibiców z Polski nawet na meczu z realem było widać naszą flagę.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36 Share lan_zboza

lan_zboza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 maj 2013 - 10:10

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ? Witam
Polskie media nie są obiektywne, a już polskie gazety to największe szmatławce. Niestety ludzie są podatni, dlatego wielu Polaków kibicuje teraz Dortmundowi. Ale 25 05 2013, zwycięży Bayern :D. Oczywiście w polskich mediach zapanuje żałoba.

Pozdrawiam